Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kako je samo grozan. Škola za dizajnera samo malo od pozadi, a ruku na srce možda je ovo novi dizajner Zastave Rival odnosno Iveco pa malo zalutao.Malo ovog FAW Stila na Stila. Alo zemljak VW se izgleda počev od Golfa 1 crta lenjirom, a italijanski auti su dizajnirani kao lepa žena. Teško nama ako ovaj dođe da dizajnira Fiata, Alfu ili Lanču. Bolje da mu je branik prebio oba prsta da mu ne padne na pamet da pravi ovakva Sr..a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras sam ovo čudo spazio na parkingu ispred zgrade. Reko dobro, malo ga je usrao body kitom, ništa strašno, folija je ok, mada  branici zjape. Oduševili su me zadnji diskovi, pomislio sam da su keramički... Pošaljem fotke ortaku, i čovek je izvalio da tu neeeešto fali, pogodite šta :D

IMG_20170807_214540.jpgIMG_20170807_214514.jpg

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da nisu stavljeni kao ukras mozda bi izgledao ok. Taj punto meni uzivo kao strasilo. Video ga toliko puta na ceraku.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeeeeeste, toliki diskovi, pa koliko bi onda napred trebali biti 16``...inace to biiip od branika i plastika radi neka firma -Isotta- https://www.google.rs/search?q=isotta+grande+punto&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig3Zbz_8bVAhXJWxoKHdBrCtsQ_AUICigB&biw=1920&bih=947

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima kako koči? Da li zaista ima doboše pozadi, a te diskove je ubacio recimo kao distancere, ili uopšte nema zadnje kočnice?

P.S.

Uživo užasno izgleda, to treba videti. Liči pomalo na batmobil, možda ima kuku koju izbaci pa se hvata za banderu u krivini :P

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je samo parce lima koje se montira kao i distancer da se ne vidi dobos. Mada eksperti znaju to namontirati i preko klesta :D

 

97429a39-9c03-4dbe-b69f-989d9dc9d3e1.jpg

 

Inace to ovako izgleda:

 

wp_00024.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, znao sam da će neko da ubaci fotku iz Fast and Furious :P

Moram i ja da nabavim te šatro diskove, da sakrijem doboše pozadi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/8/2017 at 8:51 AM, YUgisa said:

To je samo parce lima koje se montira kao i distancer da se ne vidi dobos. Mada eksperti znaju to namontirati i preko klesta :D

 

97429a39-9c03-4dbe-b69f-989d9dc9d3e1.jpg

 

Inace to ovako izgleda:

 

wp_00024.jpg

Yugiša nije ovo vredno gledati, a za komentar ti hvala. Ja u svom životu veću glupost nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Užas, upropašćen auto.. Kako mu je odrao prag, mogu misliti na šta liči odozdo.. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuu opisa :)))

To se mora kopirati:

 

Nije hitno!!! Kao jedan od 10 ovakvih u Srbiji predstavlja raritet.Preko 8 godina je kod mene i neprestano menja izgled u skladu sa decackim snovima NFS-a (: Do sada je ulozeno u njega preko 14.000evra i nastavlja se. Trap je kompletno nov kao i set kvacila. U osnovi sve je na njemu promenjeno, ponesto i vise puta tako da je servisna knjiga besmislena. Enterijer mu je uradjen od teleceg box koze u kombinaciji sa krznom od ponija i pastuva. Menjac i volan su u avionskom tripu a muzika i LED osvetljenje u hedonistickom TRANCE fazonu.Sve sijalice su LED osim bixenona za glavno osvetljenje. Mnogo toga nisam naveo ali zainteresovani mogu da pogledaju klip koji sam snimio danju (na zahtev preko maila) , a izbacicu i nocnu varijantu kada je u svom elementu. Ozvucenje je KENWOOD pojacalo 4x 150W na B&W zvucnicima sa kevlerskom membranu i BOSS wooferom i 1F kondenzatorom i ALPINE X1 radiom sa USB i bluetooth, idealno za zurke na otvorenom (: Uz njega ide set letnjih NOKIAN guma 225/45 R17 stare godinu dana, kao i set zimskih NOKIAN guma 195/60 R15 stare 3 godine na aluminijumskim felnama kao na slikama. Sve slike su od pre 6 meseci ali cu ih update-ovati cim zavrsim trenutno budzenje. Sedeo sam u novijim i "boljim" automobilima i shodno njima postavio cenu, u principu nije na prodaju, ali nikada se ne zna (:

 

Highlights koga mrzi da cita:
- jedan od 10 u Srbiji i predstavlja raritet
- izgled u skladu sa decackim snovima NFS-a

- ulozeno preko 14.000 eur i nastavlja se!
- kombinacija telece box koze i KRZNO OD PONIJA I PASTUVA!

- menjav i volan u avionskom tripu
- LED hedonisticki TRANCE fazon

- cena shodno novijim i "boljim" automobilima

- u principu se ne prodaje, ali nikad se ne zna (verovatno jer je neprocenjiv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulozeno "14.000e" a decje sediste nania od 50e, a pola stajlinga gumene trakice I diodice sto kostaju par stotina dinara.
Krzno od ponija, a armster naslon za ruku.
Baby on board stikeri, a iskopao airbag da ugura tablet.



Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ono nije tablet, nego blueberry navigacija od 20 eur. Nego mene zanima gde je koža od ponija, a gde od pastuva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će biti da je teleća glava ovo smišljala, nego što je teleća koža u enterijeru...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...