Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Meni je bas ruzno na bilo kakav takav luksuzniji auto staviti neke drecave felge. Najljepse mi je neki onako neupadljivi izgled.

Iduci puta kad(ako) vidim probati cu uslikati jedan BMW sto sam par puta vidio u gradu. Mat narancasti sa nekim svjetlece zelenim felgama i na vratima neki logo ko vojni avioni sto su prije imali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video ga u Batajnici letos, jos ruzniji je uzivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20150407_144810.jpg

Dotičnog sam upoznao i mogu da kažem da je jedan vrlo čudan ali simpatičan čovek u pitanju

 

Poslednjih pet godina je parkiran tu preko puta Pinoki(j)a, a i zivi u iznad, Stilisa upravu si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viđam automobile sa ovim i ne kapiram šta je tu lepo ... možda sam ja loood...

 

cxcv3605.jpg

 

Šta znači to malo crno na haubi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam da dosta u Rusiji meću te navlake na haube, baš kao na fotografiji gore. Rekoše mi da služe za zaštitu od kamenčića i insekata. Za šta služe ona dva klinca nemam pojma, moguće da otcepljuju vazdunu struju na gore, pa da se insekti ne lepe na šoferku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ovo sto su kolege napisale :)

Ali ih sve vise u zadnje vrijeme stavlja kao style dodatak. Meni na nekim autima izgleda super, na nekima skroz ruzno, vecinom mi na starijim autima izgleda super. Cak sam jedno vrijeme sebi to trazio, ali sam odustao jer su preskupi.

Meni jedna druga stvar nije jasna. Sve vise vidjam ljude sto stavljaju krovne nosace kao modni dodatak. To mi se nikako ne uklapa na neki ljepo slozen auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komšija od ortaka sa Banjice se svaki dan vraća sa mora. 365 dana u godini vozi krovni kofer na Gofl IV. Verovatno ima krive ruke, pa ne ume da skine, ili ga mrzi da živi pa neće da skida.

Evo čisto ruskog stila, spojler na haubi, namena je slična, da odcepljuje vazdušnu struju zbog insekata. Ovo sam slikao u Nižnjevartovsku u Sibiru, i preko leta tamo ne može da se živi od komaraca i druge žgadije, pa možda i ima smisla stavljati tako nešto

 

P4050150.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumijem ljude sto koriste te nosace, znam par ljudi koji ih ne skidaju zato sto im treba za posao pa se voze raznorazne sipke i ljestve, ali ovo vidjam aute ono, ubijeni u pod, dobre felge, skroz sredjeni i onda vidim krovne nosace i to bez kofera.

c344ef09cd58c43ae78d7128b09ed2ed_1.jpg

Evo slika s neta, jer nemam ni jednu na mobu

Da ne ispadne da imam nesto protiv toga jer stvarno nemam, ali mi nije jasno kako se to moze smatrat ljepim. Imam i ja krovne nosace i u funkciji su mozda 2 put godisnje ako se vozi neka dulja sipka ili tepisi na kemijsko hahah ali ne bi ih nikad stavio ovako bezveze, djabe krov da mi grebu i jos se one brtve iskrive kad dulje stoji

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da imam nekog lepog karavana, montirao bih Thule i ne bih ga ni skidao


47a95f3d583260b22b2fd52e8be33dc5.jpg

74fc47fb0ee52ff82c145ef9c3613d32.jpg

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi to bas jasno sa nosacima.Ja ih cesto zbog posla stavljam ali ih cim mi netrebaju skidam.Ruzno izgleda(po meni) i stvara sum vetra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas u pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Ja kad bih stavio krovne nosace i kofer, obavezno bi ih ofarbao u boji auta :smoke:  bilo bi full

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...