Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

mislim da je ovo bilo pre neki dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste,jeste.skida lambo look branik,i stavlja singl frame od audija,i sta jos,to ce da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste,jeste.skida lambo look branik,i stavlja singl frame od audija,i sta jos,to ce da vidimo

Pa ako skida lambo look morati će onda iza da naljepi prstenove od audija hahah

20140622_114918.jpg

Mene najviše zanima kako će "nadmašiti" ovu unutrašnjost

20140622_114909.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je ovo ova reklama dobra za ovu namenu.

Ne sviđa se Tottiju i Marku, ali koliko Marko i Totti imaju tih tuning-styling gluposti na kolima? :)

Ovo je za klince koji se oduševljavaju gomilom nalepnica, paljenjem guma, kolima u 5 boja i sličnim. Cenim da će imati kod takvih dobar prolaz.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkirao se jednom pored mene na miseluku...rek'o bjaaazi bre covece...sramota me bila. Jos onda kad su se pojavili Trice, fu fu crew i ostali iz spota :D

ps - ovo sto kaze igor...ne znam ama bas ni jednu osobu da ne pljuje i ne sprda se sa tom nakazom od kola. A "sva sreca" pa mozete samo da vidite a ne i da cujete nakazu...onaj serpa zvuk sto proizvodi stojadin je "Nothing else matters" za ovo..

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hajde na stranu na trenutak da ostavimo automobile, vidi bre ove statiste u spotu koji se pojavljuju za 10 evra, k'o zombiji su xD

Pesma je toliko lose otpevana, da je to strasno.Ovi "Reperi" su totalno uprskali i nastup, a refren je totalna sabanijada.Iskreno, po meni, anti-reklama...

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam skapirao, oni guraju taj ekstremni stajling, da ne kazem japanski....

To sto se nama ne svidja, ne znaci da je lose. Lepota je u oku posmatraca.... Da bi napravili ovakvu spodobu moraju uloziti gomilu truda, volje i ljubavi....naravno novca. Kao i u muzici, razlicitim zanrovima, tako i ovde-ako je drugacije i nama se ne svidja ne znaci da je lose.

Svuda ih po svetu ima, gaje taj tip stajlinga, imaju takmicenja, druzenja.....

Ako nista-ne sede na ladan beton i puse one cigare ili neku drogu piju s nogu :)

Neko od njih jos nadje nacina i da zaradi na tome-mogu samo da mu cestitam.

Da ponovim-ni meni se ne svidja, ali to ne znaci da je lose. Mene to sto oni rade ne ugrozava na bilo koji nacin tako da nemam nista protiv. Glupo je pljuvati po necijem trudu cak i kada je produkt tog truda.......diskutabilan u svakom pogledu :D

(nije lepo smejati se tudjoj....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je styling na silu, po svaku cenu, bez vizije i plana.

Japan to Audi.

Mozda u ponudi imaju zanimljive stvari za prodaju, ali kad vidim taj auto u NS, nemam zelju da posetim pridavnicu.

E sad...zamisli ukusno sredjen auto, u bilo kojoj, cak i FnF temi...to bi privuklo i musterije.

On je sam sebi reklama i antireklama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji i slazem se sa tobom u potpunosti.I ja obozavam japanski stil, sto ti kazes stajling, ali ovo nema veze sa tim :D

Ima tu 1-2 pristojna auta i to je to.Ako je lepota u oku posmatraca, svi smo mi ovde slepi xD

A sto se muzike tice, imam u tabletu folder sa preko 200 pesama u ovom fazonu, ali pesme koje imaju kvalitet, tekst, a ne samo pevanje da bi otpevali pesmu i pojavili se u spotu.

Ova pesma je dobra u svom zanru kao Ekrem Jevric u narodnjacima.Nekome se svidja, vecini ne :D

Svaka cast na trudu, na planu, na tome mogu da cestitam, ali nisam soguran da su planirali da ce ovako ispasti.Moglo je mnogo bolje.

Mozda ce privuci musterije, mozda ne, ali imali su hrabrost za sve ovo i svaka im cast :)

Jedina poruka ovim momcima je da batale pevanje, jer se nece leba najesti ovakvim izvodjenjem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...