Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Nije ni prošao pored fiata 600. Pre ovoga na slici je bio "Горбатый", ili ti grbonja. Taj je ličio na fiat 600, zastavu 750,... ali nema ništa zajedničko sa njima.

Što bi rekao Džeremi Klarkson, uzeli su sve najbolje od Fiata 600, i   odbacili :D

http://opoccuu.com/zaz-965.htm

1280px-Saporoshez_ZAZ_965_A.JPG

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjem kuci s posla i ovo me doceka pred zgradom

zuhazy5u.jpg

uve4u4e3.jpg

azuruhu5.jpg

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se buniš, ovaj je još i dobar, ima alu felne, diskove nazad, i samo je hauba (kulturno) odrađena. Jebu ga ovi šabanski duboki pijačni branici. Imaš nekoliko stranica urikverc jednogu punta mk2, sav je oslikan, i na prodaju je. A nema ni alu felne, ništa. Svaki dan skoro prođem pored njega i krstim se :D

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj punto je uzas, njega sam se prvog i sjetio, ali da vidis ovo uzivo ne bi pricao isto hahah sve sto moze biti je trulo ili puklo, unutrasnjost poderana i onda hauba sredjena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva lepotica, sjajno... Slatina a? Jeo sam odlicnu picu u Slatini sa pravim slavonskim djakonijama :)

 

Sorry za off

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nemoj molim te, sada da počnemo sa kulenom i ostalim, odmah sam ogladneo :D


Nije baš za gedora stajling, ali ne znam gde da je okačim.

Malo pre mi ortak poslao sliku na Viber, upravo je kod limara. Ovo je Gnoj 2 GTi 2.0 16v 1989g.
e4e3a23ce341238809c4f27d09844e595adad184
Ovaj zadnji desni koš je rađen pre 5 godina, ali je očigledno loše bio urađen, a i ovaj vozi ko manijak.

@ DinoG:

Misliš ovako truo :laughing: I ovaj je sa dvoje vrata, bez leptir stakla, moguće da su zajedno išli u vrtić :p

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog video klipa, sa onim frankeštajnom od mog ćaleta, u pitanju je kombi Gaz Gazela, nekada je bio benzinac, a sada je tamo 250D iz W124 Mečke. Auto je u fazi polu raspada, verovatno mu je sudbina da se nasađuju kvočke u njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha krimi rad :D

Ovog pezoa sam vidjao u Vrscu, a i ostali automobili su im ocajni, steta sto je Milutin na moru, mogao je i on da se pojavi u spotu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle će shabani da budu po novinama, kad padne sledeće "čišćenje" sa semafora u sred noći, sa jedno 200 km/h i bar troje zaginulih! Zovite Damira Okanovića i Komitet za bezbednost saobraćaja, brzo! :gathering:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eclipse i onaj zeleni mislim Holden su mi jos dobri :)

Peugeot je malo pretjeran

6ygy8u4y.jpg

y2ase3un.jpg

I da dobro vidite, iza pise lamborghini, a svako slovo svoju politiku vodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti jel te malo sramota sto ovaj lamborghini i tvoj pezo imaju isti znak :D


Evo jednog video klipa, sa onim frankeštajnom od mog ćaleta, u pitanju je kombi Gaz Gazela, nekada je bio benzinac, a sada je tamo 250D iz W124 Mečke. Auto je u fazi polu raspada, verovatno mu je sudbina da se nasađuju kvočke u njemu.

 

Mislim da je ovo dovoljan pokazatelj koliko Marko voli dizela, cak je i u rusko vozilo ugradio dizel motor :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...