Jump to content
FAS Goran
bucke1

Punto mk.2 - fabrički woofer / ne radi woofer

Recommended Posts

Zanima me, od onih koji imaju u puntu, kako se čuje woofer koji se fabrički ugrađuje ( jačine 100W ), kako su zadovoljni zvukom? Ugradio bi ga kod sebe u bravu zbog uštede prostora u gepeku ( boca za gas,itd.),da li je to izvodljivo, da li treba pojačalo koje će da ga pokreće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojacalo je na njemu, ali je on tacno oblikovan za puntov gepek ne znam da li odgovara, kada se sretnemo na nekom skupu dacu ti da probas ako te zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je'l može taj vufer i u Stila? ;) Ili neki sličan, moji kriterijumi nisu posebno visoki, samo da nije skupo i da ne zauzima bitno gepek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja taj, ali na njemu piše 30W i ne vidim nikakvo pojačalo, sem ako nije ono malo u njega što stane :D

Nije ništa spec, ali sa njim i bez njega je velika razlika, probaj kod nekog ko ima, eto Vuk il ja, pusti muziku sedi unutra poslušaj, a onda izdžekaj kabl na wuferu i kao da si ugasio jedan zvučnik na žurci od dva koliko ih ima :D

btw meni taj zvuja baš prdi, a na oko ne vidim da je probio, šta može biti? mnogo je osetljiv na signal stanice, prdi i kad je baš čista a nekad neće...nije mi jasno...i kad smanjim bas onda je kao bolje ali opet prducka.. :D

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

30W? :dizzy: Otkud to? meni je 100W... Woof ima integrisano pojacalo, i kad se poveze na neki nefabricki HU razlika je ENORMNA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto nema levi i desni.To bi bio poso 00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj proveriću, ne mogu sad da nađem fotku nekom sam bio kačio, a na ovoj tvojoj se ne vidi, čini mi se da u tom krugu što je nacrtan na plastici piše 30W ili negde kod rupe zvučnika, znači nisam otvarao piše spolja na kutiji...

@bokija

svojevremeno sam na Britanskom forumu pitao da li je kod njih woofer desno kao volan pa da mi pošalju jedan, naravno nije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
@bokija

svojevremeno sam na Britanskom forumu pitao da li je kod njih woofer desno kao volan pa da mi pošalju jedan, naravno nije :D

Znaci, ne verujem sta ti je palo na pamet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa stvar, ali ne moze da se poredi sa bilo kakvim wooferom sa pravim pojacalom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sasvim dovoljno, kod mene je fabrika 6 + taj woofer i svira extra, naravno ko je krezav i hoce da cela ulica ulica cuje belog groma iz auta nije dovoljno :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

al je lepo kad se istripujes da je nesto losije/slabije, a onda shvatis da je bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li da se kupi taj wufer negde i koja mu je cena...ja imam punta 1.2 sport ali neko mi izvadio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, da li moze da se popravi fabricki vufer iz stila, ona guma oko membrane mi se raspala pa kad se malo pojaca probija, koliko bi to moglo da kosta? ako ne moze, kako da ga iskljucim,a da mi se ne iskljuci citava muzika? Hvala unapred! Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li siguran da je gumeno vesanje,da nije sundjerasto posto se ono pre raspadne nego gumeno? Naravno da moze da se zameni,nadji neki servis zvucnika i odnesi da ti zamene. U slucaju da je sundjerasto vesanje trazi da ti stavi gumeno,duze ce da traje. Mislim da ne bi trebalo da kosta vise od 1000 dinara. Moja procena je izmedju 500 i 1000 dinara,zavisi kod koga odneses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...