Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

Promocija Lancia Delta

Recommended Posts

meni je ovo manje vise bilo ok,nego citao sam juce neki nemacki casopis :book: ,kad ono reklama za lancie,stoje na reklami tri bele y,musa i nova delta,sve sa crnim krovovima,a bas ova nova delta krece u nemackoj sa cenom od 14 500 evra,a kod nas je taj ulazni moderl skuplji za 5 soma evra,mozda je onaj u nemackoj losije opremljen :rofl: ,salu na stranu razlika je velika,uzevsi u obzir i carine i poreze,dobro verovatno italijani racunaju na vecu kolicinu prodatih delti u nemackoj nego ovde,pa nemci imaju i popust i na kolicinu,ali mogu da zamislim da se top verzije delte razlikuju i po 7-8 hijada evra :X tamo i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Politiku cena za neko tržište u većoj meri diktira proizvođač automobila nego prodavac...

Npr. najbolji primer je cena za Alfu 159 na našem tržištu...Ali, bez obzira na to...cena i kod nas mora ići dole...Videćemo... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni je ovo manje vise bilo ok,nego citao sam juce neki nemacki casopis :book: ,kad ono reklama za lancie,stoje na reklami tri bele y,musa i nova delta,sve sa crnim krovovima,a bas ova nova delta krece u nemackoj sa cenom od 14 500 evra,a kod nas je taj ulazni moderl skuplji za 5 soma evra,mozda je onaj u nemackoj losije opremljen :rofl: ,salu na stranu razlika je velika,uzevsi u obzir i carine i poreze,dobro verovatno italijani racunaju na vecu kolicinu prodatih delti u nemackoj nego ovde,pa nemci imaju i popust i na kolicinu,ali mogu da zamislim da se top verzije delte razlikuju i po 7-8 hijada evra :X tamo i ovde.

Da li si proverio da li je ta cena u Nemackoj cena sa subvencijom drzave? Druga stvar, paket opreme dosta utice na cenu, kao i trziste. Treba porediti premu prilikom poredjenja cena. Trece, tamo je Lancia direktno prisutna, a ne preko uvoznika kao ovde. Samim tim bi u Nemackoj okupljanje lancista sigurno proteklo u isprobavanju vise razlicitih modela. Ovde uvoznik ne dobija nikakav popust za test vozilo sto je praksa u razvijenijim zemljama. Cetvrto, na sajmu sam pricao sa Italijanom koji se prijatno iznenadio cenama, kako Delte tako i Brava koji je on kupio sebi u Ita. Poredili smo cenu koju je on platio za dizel moor sa full opremom kod njih i nas i ispostavilo se da bi sa tom opremom kod nas prosao jeftinije. I za kraj, cene za novu Deltu ce biti dosta fleksibilnije, cak i do 2-3 hiljade evra, upravo zahvaljujuci coveku koji je pricao na skupu i koji je uspeo da se izbori za nize ulazne cene od strane Italijana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacio sam i slike iz pokreta. Sledeći put moramo bolje da ih organizujemo, lokacija, doba dana i vozilo mora da mi bude bliže, jer ni sa 1/40 nisam mogao dovoljno da zamutim pozadinu pri ovoj brzini kojom smo išli.

Fotke su na istom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne bunim iako rezolucija nije za dektop :thumbsup:

A za neko ozbiljnije fotkanje trebamo svi da se organizujemo....bilo je price o tome i ranije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...