Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS Roštilj 2009

Recommended Posts

moze drugi rostilj u ns, he he...

Cim se neko iz NS pojavi ovde na postilju, sledeci moze da bude u NS ;)

A i nishlije su se prvi prijavili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nabijem vam bas IN D PEDUUUU :D

@Boki, na faxu 10ka a ovde bi dobio okasti 17 hahahaha :D

Vidim da je bilo carski, a Nesu iskljucivo slikate za skandal :D hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ loodilo

kako kome, ko je bio u kolima dok je padala kisa prosao je ok, a ko je bio napolje nije bas, kao ja, plus sto je Zlox ukljucio klimu na minus 17 pa sam se razboleo i dobio temperaturu kad sam dosao kuci...

ali nije mi zao :thumbsup:

mada mozda mi nije dobro i zbog muzike koju je pustao loodilo :lol:

Edited by uros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bice da je zbog muzike, a Urose.

Svaka cast Miku na rostiljanju a Nesi na klopi ume Nesa i 6 (sest) cevapa u parce leba da turi nesmeta to njemu :)

Kada cemo sledeci i gde, moglo bi da pocne glasanje.

Ja predlazem NI ili NS ili mozda CA....

Mozda bi najbolje bilo u Nisu, klub paca putarinu, ko je za :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce od sad loodilo biti poznat kao seherezada :lol:

a za dolazak juznije od Bg, vi se dogovorite mi vas cekamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago sto je na kraju sve uspelo jbg ja sam otisao morao sam na slavu :beer::cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajoj kuku koje face i snimci :D A tek muzika :lol: Koliko primećujem falio vam je samo valjani roštilj da se ljudi ne cimaju, ali isto tako kontam da to i nije bio preterano veliki problem :)

Jel' bilo fudbala? Ko je pobedio? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dovla sto se tice rostilja i ovaj je bio sasvim dobar :thumbup: steta sto nisi bio da probas,a sto se tice zahvalnica za rostilj majstora,od strane ljudi koji su bili prisutni,sta da kazem,bilo mi je zadovoljstvo :thumbsup: ,ali nista bez Marka i Manfreda,a i Nesha je bio tu da pripomogne,Vili fotke su extra kao i uvek,a posebno su dobre one tematske kao npr IDEMO U SUMICU,ha,ha,ha :yes i potpuno se slazem a tobom za cupanje kablova :rofl: ,mislim uredu je da se ona Seherezada pusta na skupu ljubutelja Fiata,u Turskoj npr,ali ovde kod nas 3 puta i jednom live u izvodjenju naseg clana Ludila,ha,ha,ha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sledeci put necu da se trudim da donosim karton piva nego bar bure-dva.bre i kisa kad je videla ekipu pobegla.svaka nam dala

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek bude makar još jedan roštilj u BG i okolini, pre nego što se organizuje negde drugde. I to u skorije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice,bice samo dok neke clanove prodje mamurluk

Share this post


Link to post
Share on other sites

najzad se i ja dokopao kompa

Kakav je rostilj bio dobro je da smo preziveli :)

ekipica je bila super, loodilu cupajte akumulator ja placam stetu! jer ako jos jednom cujem taj hit samoubicu se, a i kvari nam ugled :)

malo je kisha ujebala stvari ali je na kraju super ispalo (jer je miki doneo jos piva)

ekipi hvala na doceku i zezanju, i scenama za pamcenje. Imam cemu da se smejem narednih mesec dana :D

i ljudi.. okupljanja mogu biti u BG, NS ili gde vec. A rostilj samo u NI eventualno LE :)

p.s. onaj frizider sam razmisljao da ostavim klubu, ali kad sam skontao koliko pijete, odustao sam i trazio ga nazad. A za vas cemo da nadjemo neku kladnjacu od 12t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...