Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS Roštilj 2009

Recommended Posts

Datum - Nedelja, 24.05.2009.

Lokacija - Košutnjak, Hajdučka česma

Nišlije...kad vama odgovora da počne roštilj ?

Pitam da se vi ne bi cimali nešto mnogo rano...a, možete da dođete i kada već bude ispečena prva tura... ;)

Uglavnom, dajte kada bi vama odgovaralo da budete u Beogradu...u koliko sati ?

Onda ću samo dopisati i satnicu ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice Urosa i mene (ne znam dal jos neko od Nislija dolazi) moze od recimo 11,12 da pocne? Naravno trebace nam jedan dobrovoljac da nas saceka i dovede do tamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako ćemo...

11.30 na parkingu kod Hotela Inter-Continental...

Mi ćemo biti tu i čekati vas...a, vi odmah čim pređete Gazelu prvo isključenje ( pre isključenja za Sava Centar ), i dolazite pravo na te parkinge.

069/111 - FLCS ( 069/111-3527 ) ukoliko treba bilo šta da pitate ili javite ili sl...

11.30 parking kod Hotela Inter-Continental

Na Košutnjaku smo oko 12.00-12.30

Meso niko ne donosi sa sobom ( sokove i ostalo možete ako imate gde da ih očuvate hladnim ;) ), već ćemo skupiti novac i kupiti sve na jednom ''proverenom'' mestu. Računajte svako po oko 400 dinara. Ali...ako budemo imali dosta donetih sokova ili sl...onda za samo meso može i manje od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude lepo vreme,znas kad ces da nadjes mesto za 20-30 vozila u 12 sati?Samo ako poneses bazuku.Ne bi bio optimista,bas toliki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ništa ne brini Bokija...ima ljudi koji žive na 5 minuta odatle...Oni će zauzeti mesto za roštilj... :thumbup:

A...to za parkiranje...nećemo mi biti prvi koji su tamo našli mesto...

Ili ti Bokija porani i čuvaj mesta za parkiranje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako zaduzite neku clanicu kluba,mozemo mi i od uvece da cuvamo mesto za ujutro. :whistle: A mogu i Boki i Dovla,oni ne gube vreme na upoznavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost bokija moraćeš ti pošto Dovla verovatno neće biti u situaciji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dobro ste se vise dogovrili :) :)

Vidimo se 99 %

Edited by Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dolazi u obzir. Video si kako je proslo prethodno glasanje. Ne mozemo dva meseca da se dogovorimo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bash zato :D

ne smem mnogo da hasam, ide leto :p (taman da se dogovorimo za septembar) :D

Edited by Manfred

Share this post


Link to post
Share on other sites
Meso niko ne donosi sa sobom ( sokove i ostalo možete ako imate gde da ih očuvate hladnim ;) ), već ćemo skupiti novac i kupiti sve na jednom ''proverenom'' mestu. Računajte svako po oko 400 dinara. Ali...ako budemo imali dosta donetih sokova ili sl...onda za samo meso može i manje od toga...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od hrane i mesa se nista ne donosi,moze da se ponese neki sok ili pivo daje se po 400din odprilike i meso ce se kupiti gore na vidikovcu gde smo uzimali i ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je najpametnije, ponese svako po sok ili pivo ili vino i samo za klopu skupimo i to je to, mada ako nas bude puno i svi ponesu po neko pice mislim da ce to biti puno kesa jer za te pare bi mogli kupiti vise mesa nego sto mozemo da pojedemo, ili nisam upravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...već to piše dušmane... :)

...Računajte svako po oko 400 dinara. Ali...ako budemo imali dosta donetih sokova ili sl...onda za samo meso može i manje od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nekoj racunici, da ste bas gladni, jedva cete pojesti mesa za 300 kinti, setite se cena u fast food/grillovima (pljeke i ostalo oko 180 DIN)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim vas, zbog radi vas jer ja verovatno neću biti, a nemamo žene koje će misliti o tome, mislite na hleb i salatu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...