Jump to content
FAS Goran
bile

Fiat Punto 1.3 Multijet

Recommended Posts

Auto sam kupio 17.7.2008. i stvarno sam prezadovoljan. Vlasnik pre mene je već uradio dosta stvari na njemu. Auto je bio van (teretni model), ubačena je originalna zadnja klupa i unutrašnjost je zamenjena enterijerom iz Fiat Punta Sporting-a. Ofarban je u metalik narandžast boju. Ima Multijet turbo dizel common-rail agregat od 1.3 litre sa 16 ventila koji daje snagu od 69 KS (51 kW) pri 4000 obrtaja u minuti, dok je maksimalni obrtni moment motora 180 Nm pri 1750 obr./min.

Od opreme ima:

1. Aluminijumske felne

2. ABS

3. Klima uređaj

4. Električni podizači prednjih stakala

5. Servo upravljač + City Servo

6. Vazdusni jastuk za vozača i za suvozača

7. Centralno zaključavanje i Zeder

8. Kodirani ključ

9. Putni računar

Auto ima zatamljena stakla (zadnja stakla su fabrički zatamljena), originalne kadice iz Punto Sporting-a...

aV1tJbcA.jpg

Edited by bile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican autic i lepa boja (mada bi bilo dobro da okacis jos koju fotku)

Samo ga uredno odrzavaj po PS-u i izbegavaj da koristis CITY servo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ;) za boju stvarno svi kažu da je prelepa (inače to je boja sa nekog hondinog motora iz 2004, jedini problem je što je osetljiva, mnoooogo)... što se tiče city serva, znam koliko košta da se zameni ako se pokvari, tako da ga u principu izbegavam, mada pre neki dan mi prilazi čovek dok sam prao kola i priča mi kako on samo vozi sa city-jem, ima isto nekog punta JTD i nikad nije imao problema :dizzy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bile sta da ti kazem, uzeo si odlican auto sa odlicnim motorom! :) Okaci neku sliku ako nije problem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra ti je autić, valjda ćeš naći neki put vremena da svratiš na skup nedeljom - smorih se kao jedini sa Mjet na skupu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bratori znas sta mislim za puntica...a gde je muzika,a????

aj kaci jos slika da ne bih ja :lol:

Swe pohvale

Share this post


Link to post
Share on other sites
extra ti je autić, valjda ćeš naći neki put vremena da svratiš na skup nedeljom - smorih se kao jedini sa Mjet na skupu !!!

Docicu ja jedan vikend na skup. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bratori znas sta mislim za puntica...a gde je muzika,a????

aj kaci jos slika da ne bih ja :lol:

Swe pohvale

hahaha, biće gole samo da slikam, sutra perem kola kod mareta pa ću ga slikati i muziku :thumbup:

extra ti je autić, valjda ćeš naći neki put vremena da svratiš na skup nedeljom - smorih se kao jedini sa Mjet na skupu !!!

Docicu ja jedan vikend na skup. :p

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj i ja da pohvalim autic, kao sto rekoh vec, PRELEP je, a veruj mi, dokaz za to je flajer kluba koji sam ti ostavio pod brisacem, jer ne potezem tek tako iz auta da bih zadenuo nekom flajer ;)

Vidimo se u kraju ili na skupu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, hvala, znači ja sam privilegovan :lol: ja ću najverovatnije doći u nedelju na skup da upoznam ekipu!

edit: ostavio sam ti PM...

Edited by bile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh, samo u buduce ne citiraj post odmah iznad tvog, osim ako zelis da "istaknes" odredjeni deo teksta.

Bolje ja da ti kazem, nego da te muce posle ovi zli moderatori :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne! Moze bre, sam daj 4.000e i isplatice ti se za jedno 500.000km hoho

60% koristi plin 40% dizel:P

Jel to tonirana stakla pozadi ili folije?

Ova bocna lajsna mnogo visoko stoji, kao i auto, tako da sve mora dole :thumbup:

Edited by mishkom

Share this post


Link to post
Share on other sites
jel to taj? :)

da da, taj sam :) a gde je slikano??? ne mogu da provalim...

a sto se tice stakala, zadnja su tonirana, bio je van, a prednja folije...

lajsne ne mogu nize, zato jer su me udarali sa obe strane dok su otvarali vrata na parkingu pa sam prekrio ostecenja sa lajsnama i ne izvaljuje se sad... a spusticu ga cim skupim neki dinar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...