Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Manfred

Group Buy: ABARTH majice, pamuk 100%

Recommended Posts

"Poznati proizvodjac karburatora" :D

Pa nije valjda da su samo po tome poznati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li u crnoj boji , i većih XXXXXL ?, može li pozadi veći amblem, a napred manji u levom uglu diskretniji ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram tek sad sam obišao njihov sajt !!! mislio sam da idu po narudžbini - custom made ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmite slobodno po vise komada... ali istih :)

moracu da slikam pa da okacim kako izgleda ta majica posle 100nak pranja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@artichoka

pa jel izgleda ok ili ne ok ?

video sam ti majicu na slikama sa kube ;)

@ostali

800 dinara i nije mnogo.. ako ostaje ok print onda je dovoljno i po dve da se uzmu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno, majica je super - narocito za te pare

(doduse zenska izgleda mnogo bolje al sta da vam radim)

samo racunajte na to da ce se u slucajevima ekstremne eksploatacije (a pretpostavljam da cete je svi nosati cesto) isprati posle par desetina pranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem da se uploaduje logo FLCS na njihov sajt i da prihod od prodaje majica delom ide na račun kluba. Tako će moći bilo ko da kupi klupsku majicu bez da se iko iz kluba posebno cima, a od svake prodate majice po ceni od 790 dinara na račun kluba ide 118 dinara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...majice Kluba se trenutno rade, tj. crtaju...

Biće mnogo lepše...uostalom, videćete ih kada se završi njihov crtež. Mislim da neće trebati duže od 7 dana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj kum ima fabriku gde shije majice, radi i preslikace itd, i bolje je od vizio shopa 200x a mislim da je jeftinije. Ja sam kupovao u vizio shopu i izlize se print posle 3 pranja. Ako jos niste odneli na stampu, mogu da iscimam kuma pa da vidim da nam slozi neku cenu, a kvalitet je zagarantovan! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tooo lave, tebe smo chekali, ti uvek imas te abarth kombinacije za dz a kvalitet dobar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha ako je neko zainteresovan imam i 2 seta viska Abarth kapica hahahah :p

Ali ozbiljno, pricao sam sa njim i ranije da nam pravi Blindman majice, al nismo napravili jos spisak, inace moze da pravi i polo majice, i majice sa izveženim grbom, one su valjda izmedju 600-800 a ove su kao jeftinije sa printom. Mislim sad pricam napamet cene, ali znam da je prilicno jeftiniji od VIZIO shopa, a takodje znam da je ozbiljno kvalitetniji print, jer kao sto rekoh, imam majicu Floyd koju sam pravio tamo, i evo sad vec ne moze da se procita text na njoj a slika je sva izbledela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su ti te abarth kapice, ukoliko ih stvarno prodajes? :whistle:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da koristimo tu tvoju vezu i napravimo još čoveku lep posao, šta fali. Ja sam za, štagod da pravite. Malo je već vrućina za kapice, ali majčice sa zadovoljstvom i to dva komada u dve veličine štagod se bude radilo. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vukasine, sto rece Vili, po komadu ili...? :whistle:

A moze i te majice kada se budu radile, da vidimo sta pa da se odlucimo, uhvatila nas abarth mania!!! :thumbup:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali kada se udruze vukasin i manfred pa iskombinuju pamucne majce sa alu.abarth znakom,osvojice svetsku modnu scenu :lol: :lol: :lol:

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...