Jump to content
FAS Goran
boki

Da li vezujete pojas dok vozite?

Recommended Posts

uvek se vežem, nikad mi to nije bio problem... ne razumem one ljude kojima je izgovor "steže me, smeta mi..." :dizzy: neko je napisao gore da se stavi štipaljka i problem rešen!

bravo za reklamu :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uvek vezujem ne osecam se sigurno bez pojasa, onaj u 4 tacke je tek extra samo malo smara po gradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo retko sam se vezivao, ali ovaj Stilo pisti i dere se dok ne vezem pojas, a zvuk je nepodnosljiv. Mislio sam da ga vezem iza sedista, ali onda ne moze da se pridje zadnjoj klupi, posto se sapletes o pojas kad oboris naslon, tako da su me Italijani vrlo brzo i jednostavno disciplinovali za sve ture duze od 15 sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@boxon, imao si foru da nabavis negde "varalicu" tj samo onaj deo metalni sto se zakopcava, pa se to stavi i on prekine da pisti. mnogo ljudi kojima kola tako piste to stavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se ja pitam, trebalo bi svaki auto da ima taj zvuk za pojas! ali pošto se ne pitam... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ta stipaljka je nevidjen spas, pogotovo za neka duza putovanja.

A ja samo cekam dan kad ce pojas da me udavi, jer ga kreten stavim cim sednem u kola, i onda se iscimam da se isparkiram u rikverc i zadavim sam sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke ljude bi bilo bolje vezati kod kuce za stolicu nego ih pustiti u kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uvek vezem neka pomeriam auto 2 metra napred nazad ja se vezem i upalim svetla, nezgodno mi da vozim kad sam nevezan kao da mi nesto fali. Prvo udjem u auto, kljuc u bravu, vezem pojas pa onda kontakt pa gas, jbg kad se ne vezem nekako se bojim za sebe nisam jednostavno bezbedan. Svi koji sede kod mene u kolima vezuju se, u pocetku niko medjutim kasnije su shvatili da im je sigurnije da se vezu posto cesto ali stvarno cesto naglo kocim jer se uvek neka budala nadje da mi se ispreci.

Ne shvatam ljude koji voze po gradu 60Km/h ili 120 na auto-putu ja uvek vozim sto brze mogu, znam da nije pametno ali sam siguran u sebe 10000001% ali nisam u druge ucesnike u saobracaju siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam se setio ove teme pa sam se vezao.ima neke koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusman-e prijatelju, daj onda da ti kupimo formulu, s' njom mozes i 300km/h, a i brze...

Pojas te nece spasiti ako ides "sto brze mozes"...

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas ti prijatelju para za to planinarenje, cenim da si zeleo da budes duhovit, zar ne....

Ko kaze da ne spasava vidis da spasava...

Pozdrav....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je meni i Dusmanu da vozimo najbrze sto mozemo kad vozimo 1.2 16v. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se vezujem skoro uvek, izuzeci su kada idem krace deonice tipa do 1km, tada me smara da se vezem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vezujem se!

nisam besan :thumbup:

salim se! nervira me zvuk u kabini pa sam se naucio na pojas a i solidarisem se

sa detetom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na konto reklame, ja sam se na ovaj spot svojevremeno naježio, na samom kraju se vidi poenta sa pojasom, mada to nije bio cilj spota...

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desi da me mrzi da se vezem jedino ako mi je relacija 200m (do perionice ili sl.) U svim drugim slucajevima se vezujem, a kada sam na suvozacevom mestu pogotovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvjek se vezem i drzim svjetla upaljena, par puta sam dobio `cestitke` od po 30 eur, od tada nema zaboravljanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svez vozac, vozim tek nesto preko godinu dana. Vezujem se uvek jer mi auto pisti ko blesav ako se ne vezem, ali i bolje se osecam kada se vezem, a sto se tice vrucine, nemam tih problema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pištalica može da se ugasi :whistle: ali bolje da ostane tako.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek vezujem!!!

pored plavaca, ne treba mi siva masa po sofersajbni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojas obavezno vezujem da mi pridrzava gornji deo tela u krivini cak i kad bi dozvolili nevezivanje pojaseva ja bi se opet vezivao. :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme uvek. Navikne se čovek posle mesec dva-i posle mu to ide rutinski. Ukoliko se i desi da se ne vežeš, osećaš se kao da ti vrata nisu zatvorena...thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

po gradu ne,a kad idem negdje van grada obavezno jer kod nas su kazne abnormalne,a po gradu nevezujem jer se cesto skoro uvijek izvucem kad kazem di radim tako da mi kazu ajd brisi i cuvaj se budala :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...