Jump to content
FAS Goran
boki

Da li vezujete pojas dok vozite?

Recommended Posts

nesto nisam u fazonu da se vezujem i ako znam da bih zbog svoje bezbednosti trebao,mada u zadnjih 7 dana kad god pogledam ljudi oko mene vezani bilo da je to auto od 3-4000e pa i ovi sto voze kola preko 20000e

tako da sam i ja poceo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kada sam počeo da vozim, vezujem se uvek. U početku me je nerviralo, ali posle ide automatski... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno vezujem pojas, eventualno ako idem na neku bašbaš kratku relaciju pa se desi da ne vežem... Pojas glavu čuva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je u pocetku bilo nezgodno da vezujem pojas, pa sam se navikao, a sada mi je nezgodno da vozim bez pojasa, navikne se covek, znaci, da , obavezno se vezujem!!!

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezujem pojas bas uvek, nema veze koliko je duga relacija na koju idem. I pre nego sto sam poceo da vozam casove za polaganje, kad sam sa calom ucio da vozim, uvek sam vezao pojas, tako da mi je preslo u naviku, i sad bi se osecao neugodno bez pojasa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje uvek vezujem pojas, i mislim da ne postoji izgovor zasto se ne treba vezati. Jednostavno, mnogo znaci, a znam i iz licnog iskustva, prilikom jednog sudara, bila je brzina max 20 na sat, i manje, ja sam bio vezan i nisam nista ni osetio, a drug koji nije bio vezan je odvalio glavom u soferku... mogu da zamislim sta bi bilo da je brzina bila malo ozbiljnija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno vezivanje,mada mi je sada to postalo i automatski,nisam ni svestan da sam stavio pojas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam za vezivanje ali zaboravim jer u glavnom vozim relacije 15ak minuta pa kad treba......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bez pojasa ne umem ni da upalim auto. Kako sednem u kola vezujem se. Ostala navika jos iz vremena casova i polaganja. I svidja mi se ta navika. Nek vozim 500 metara, ja cu se vezati, jer ako nisam vezan skroz mi je drugi osecaj.. fali mi nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim sednem u auto vežem pojas, bilo kao vozač ili suvozač... Često se desi da zaboravim da se odvežem pre nego krenem da izađem iz auta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Јеl' neko čitao Gastona, kada je radio kao kurir i non-stop ulazio i izlazio iz onog njegovog kršmobila, pa je na kraju "izumeo" elastične pojaseve, da ne bi morao da se odvezuje stalno :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neeeee, Gasha nije toliko sveden, njegovi pronalasci su genijalni ;)

Znam da nije Gaša ;) Ova je iz Miletove radionice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni auto toliko neprijatno pišti, da i ako ne želim da se vežem, na kraju moram. Ostavio sam to pištanje namerno. Kad sam suvozač bez greške se vezujem uvek, čak i pozadi volim da se vežem na dužim relacijama, ako postoje pojasevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini vezujem pojas, nije mi tesko. Ponekad ako je kratka relacija jednostavno zaboravim, a u poslednje vreme smetaju mi i ove vrucine.

Nekad se nismo vezivali pa su nas kazne i cesta zaustavljanja od strane nama drage policije naterali da ih koristimo. Klasican primer kako nas naterati da slusamo. Eto sad smo barem bezbedniji sto mi apsolutno odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stavis one stipaljke i nema stezanja,kao da nemas pojas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vozim najcesce se vezem cim sednem za volan, tj skoro uvek, osim kad je extremno vruce

U pocetku sam vozila bez pojasa al drugarice stalno vriste "vezi se" pa sam stekla naviku

Kao suvozac totalno suprotno, ne vezujem se sem ako me ne opomenu.. nemam naviku, ne setim se, nemam onaj osecaj da mi fali pojas kao dok sam za volanom

I ne to ne znaci da nemam poverenja u svoju voznju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma stavis one stipaljke i nema stezanja,kao da nemas pojas.

Na proslom auto sam ima te stipaljke i spasavale su me, narocito kad je vruce.

Kao suvozac totalno suprotno, ne vezujem se sem ako me ne opomenu

Kod mene je ovo totalno suprotno, vezujem se u 99% kad sam suvozac. Cudo jedno ali ja sam kao suvozac NIKAKAV, stalno kocim (probicu nekome patos) uvek izracunavam kako bih ja uradio i odreagovao... Lepse mi da kad me drugi voze, a ja sedim pozadi. Jedino sam onda opusten. Ne znam zasto, ali eto...???...

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...