Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Predsednikomobil je uvek skuplji, zastita, bezbednost, sigurnost, sve je na visem nivou nego kod nas smrtnika. I treba da bude skuplji. :rambo:

Pa jeste u pravu si , predsednik u predsednikomobilu ulece u nezgodne situacije pa treba da bude siguran :lol: , sve je to opravdano zbog raznih nepredvidjenih situacija, kao recimo, obilazak slepera sa prikolicom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mog stila u decembru kupio za 4500, 2002 godiste. Bio malo izguljen, branici isli na farbanje i poliranje. Sa svim tim izasao 4500 evra, Odmah pre nego sto sam ga upalio trazio da mi urade veliki i mali servis, srede sve sto je trebalo. plocice, neki stabilizator itd. Dobio 4 letnje i dve zimske gume, odmah dokupio jos dve zimske. Sve ukupno izaslo me na 5300. Auto presao 136.000 posle mesec dana mi crkne senzor u suvozacevom sedistu i zacepi egr. To sam sredio i nemam nikakvih problema vise, presao sam 25.000km sa njim, odradio vec tri mala servisa. I sem redovnih servisa nikakvih problema nisam imao, sve ok! Ulje menjam na deset hiljada, motor mi ne zadimi nikad i ne svuce ni grama ulja na toj kilometrazi! E sad komsija moj kupio "boljeg od mog" lepsi na oko, deluje kao da je u boljem stanju, naravno noviji i skuplje placen, ali me pre neki dan pita da li je normalno da mu svuce litar ulja na 1000km? Pa normalno je samo mu mesavina malo jaca :) kazem ja!

E sad, ne mora da znaci da je bas cena merilo stanja, ali uglavnom je tako, treba paziti sta se kupuje, veca je verovatnoca da ce stilo od 3000 biti krs, nego onaj od 5000, ali ima izuzetaka svakako. Na nama je da gledamo sta kupujemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Turbirao je 1.2 8v.... Moz misliti... Svaka svaka svaka cast momku na opisu... Verovatno je neka sprdnja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu komentarisati GNOJfa to je suvisno, ali ima josh jedan detalj koji je zanimljiv prodajem ga zbog odlaska u inostranstvo (inace ne bi ja super je) a pishe "zamena: DA" :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda mu igra zamena za evre? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak mislim da bi mu vishe odgovarala zamena za onog Yuga iz amerikE za 2.200 dolara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chuo sam za ovu repliku odavno,Mislim da je pravljena na shasiji BMW serie 7 i chisto sumnjam da ce dobiti tu cifru za njega xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteo sam na ovo i nisam mogao da verujem.

Čovek prodaje Libru, slika noću, pod snegom, slika neke nevažne detalje, navodi 1.9 JTD motor a ono 2.0 benzinac na slici, snaga od 1.8 motora?!? Opis katastrofa, bez i jednog zareza ili tačke, prešao 140 000 km (ko poveruje, naravno). Posle očekuje da proda auto i to po prilično jakoj ceni. Kaže da mu je hitno, pa zar baš toliko?

Koliko vidim baš mu je hitno.

Ova slika je najjača.

5a8188bc6447_640x480.jpg

Zaboravih link ka oglasu, ima tamo još gluposti.

http://www.polovniautomobili.com/oglas832113/lancia_lybra_19/#2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al ovaj sto prodaje Lybru, najjace je na kraju sto je stavio "Hitno radi kupovine drugog..." :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...