Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jbte kad sam pogledao sliku iznutra imao sam osećaj da je sva očerupana koliko je tabla loše organizovana... boja i nije toliko strašna, naći će svog kupca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije kao Corsa, ali ova Pink boja ga je pokopala :wallbash: :wallbash: - mada možda nađe neku plavušicu da ga kupi :whistle:http://www.polovniautomobili.com/oglas579212/ford_fiesta_14_tdci/

Ovaj auto ima odma' da ode zato sto je to ustvari "corsa special limited barbie edition"! Od opreme ima dodatno uvijac, fen i peglu za kosu kao i drzac laka za nokte na centralnoj konzoli! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav grob od auta.Crni detalji na Pink autu......Zamisli mladu damu koja izlazi iz Pink autica,sva leprsava i zanosna....a kad ti pridje,smrdi ko traktorista.....HOROR :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ga je opravio majstor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj slupani Stilisha je u oglasima odaaaavno, samo sto je prvo trazio oko 2500 jura, pa 2K pa je spustao vremenom :) mozda se isplati zbog delova sad, mada je pitanje u kom je stanju posle toliko stajanja i gde je stajalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao pravih 125000 i jos je SPORT verzija... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ovo je preslo minimum 300000, zato je ta cena, a verovatno ga je preko kupovao na kilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja lepo rekoh da ima i za 3500 i da je moj komšija kupio za te pare ali neeeeee.....to ja širim netačne glasine da bih ubio cenu vlasnicima Stila :D

prešao je ko zna koliko, u stanju je ko zna kakvom, ali košta koliko košta...i ljudi kupuju jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uzima se na kilo ali se uzima po 10-20 vozila u paketu i eto cene. Pogledajte malo po Mobile.de. Videcete da ima Stilo i za 2000e. Kada uzmete od istog progavca vise auta cena ide dole taman toliko da pokrije trosak eventualnog nedostatka(sediste,volan,krilo,branik...). Juce sam na placu u Sapcu video Lybru 2,0 u sasvim korektnom stanju(180000km,nove 4 gume) za 3400 na ime kupca. Nista nije nemoguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i punto za 1500e :thumbsup:

Ali ima i za 4500e,i to naravno ne znaci da su ta dva punta ista(dobra).

Rekao je vec Woodoo:"Cena govori umesto prodavca" :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Oktopod

Ima Stilo i za ispod 1.000 eura...eno ga u Oglasima.

Pa, ze te pare (3.500) ima Punto da valja...a ne Stilo. Nije mi jasno zašto ''ohrabruješ'' ljude da kupuju krševe...jel' možda hoćeš da kod tebe kući dođu i traže pare za popravku?

Neko voli da kupi auto sa kojim nema problema...i ne ide kod majstora na svakih mesec dana kao ti...i da mu ne škripi i ne lupka sve živo što može da lupka.

Mora se razumeti da postoji odgovornost za napisano. Dakle, mora se reći ljudima zašto je taj Stilo tako jeftin, pa ako neko voli da izigrava budalu, neka kupi. Ali, onda je on sam kriv...kupio je krš iako je znao da je krš.

Ovako kada se napiše ima i za manje od 3.500, ispada da su budale oni koji traže 4.000, 4.500 ili čak 5.000.

Nije dobro da bilo ko napiše da su to isti automobili...jednako dobri...a, svojim pisanjem ti upravo to radiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ima robe za svakog kupca.

Ja tacno zamisljam profil kupca koji ce otici u Sabac i kupiti Stila za 3500 verujuci da ima 80.000 i da je u savrsenom stanju. Sve verujuci da su super prosli i da su oni koji traze realnu cenu, budale.

Ali ozbiljni kupci nece takvu "priliku" ni uzeti u obzir.

Svakako da su cene pale u odnosu na proslu godinu, sto zbog krize, sto zbog masovnog uvoza, ali reci da se dobar Stilo moze kupiti za 3500 eur, je prosto komicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne garantuje da i stilo od 4500e 2002 godiste,nece posle mesec dana poceti da skripa i lupa,da puca farba....

Isto mozemo reci i za onog od 5000e i 2004 godiste....tu nema pravila.

Cena nije merilo kvaliteta.Uglavnom nije.Uvek postoje izuzetci.Teoretski bi trebao taj skuplji stilo da je bolji,ali praksa uglavnom pobija teoriju.To je moje misljenje.Sto se tice ljudi sa foruma,koji ulazu u svoje ljubimce i posvecuju im paznju,samo reci hvale.Ali mi to radimo da bi nam auti bili ispravni i da bi uzivali u voznji.Kada ih budemo prodavali,moramo se meriti sa ovim primercima od 3500 evra.To je realnost.Ili prodavati po 6 meseci i obarati cenu i opet doci na isto i cimati se sa raznim kupcima koji misle da su njihove pare svetinja...Na zalost nema vise-kupim za 3ooo vozim godinu dana,ne menjam ni ulje a prodam za 3200.To je davno proslo vreme.

Naravno,ne treba kupiti tog od 3500,ali ne treba kupiti ni onog od 4500....Sredina je moj favorit :thumbup:

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mog stila platio 3500 pre 3 meseca i za sada (da kucnem u drvo) nema problema.Naravno auto je bio kod majstora,detaljan pregled (dizalica,kompjuter e-per,test voznja majstora) i stanje je bilo sledece:Istruleo zadnji lonac,mozda probije za 2 dana mozda za 6 meseci (jos nije probio) i istrosene plocice.Nije bio lupan ,motor odlican,sve funkcionise ,enterijer odlican,eksterijer takodje plus abart pragovi i spojler gepeka.Auto uvezen iz Italije u septembru prosle godine i vlasnik ga je platio 1000 e vise nego sto ga je prodao,ali ima kintu tako da mu nije frka,kupuje bmw kupea.Sad mi istice registracija i treba uraditi veliki servis i to je to.Tako da ja mislim da ima dobrog stila za 3500 samo treba biti strpljiv i traziti ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve zavisi na sta naleti covek,dal valja il nevalja.koliko sam gledao bas su pale cena auta,pa na samu pomisao ,ja sam dao 4200 za moj auto pre 2 ipo godine,a kolika mu je sad vrednost,po oglasima oko 25oo,kako sam video.

eto kad sam ja kupovao auto drugari su samo napljuvali punta,kazu djubre jedno,a ja se sa njim za ovo vreme sit navozao.eto i taj stilo od 3500 moze da bude super kupovina,a moze i da ti presedne, nikad se ne zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prebacićemo ovo pisanije u posebnu temu...da ne offujemo ovu.

U vreme kada sam kupovao Stila...tražene cene za njih (godište 2002.) su bile 7.000 eura (par stotina niže). Od ko zna koliko oglasa, možda su bila dva sa traženom cenom 6.500. Svi ostali su bili 6.700 ; 6.800 do 7.000.

Ovaj moj je mesec dana bio u Oglasima sa cenom 7.800. Vidite da je to bilo znatno više nego što su se tada kretali. Stajao je tako mesec dana u oglasima i naravno nije prodat. Meni je to bilo odlično, jer sam Bravu stavio u Oglase taman na početku sledećeg meseca, tako da je ovaj Stilo ostao ne prodat.

Dođe nov mesec, prodao sam Bravu, a bivši vlasnik mog Stila spustio traženu cenu u Oglasima na 7.500...ali, to je i dalje bilo više nego što se tražilo.

Odem, pogledam auto...sutradan na pregled u servis...i jedva nađoh par sitnica da malo spustim cenu.

Uglavnom, spuštena cena na 7.300 i po toj ceni sam ga kupio.

Uvežen u Srbiju 2005. godine za unapred poznatog kupca sa oko 12.000 Km pređenih, sa celofanom na zadnjim sedištima. Kod prvog vlasnika u SRB prešao oko 26.000 za dve godine i ja ga kupujem sa oko 40.000 Km na satu. Ispostavilo se da je vredeo svaki euro od tih par stotina preko tada uobičajene cene.

I evo...za tri godine imao sam dva kvara - oba puta riknula bobina. Ostale su mu još dve stare...tako da će verovatno i one jednog dana riknuti...videćemo kad. :thumbup:

Inače, Oktopod misli da je meni kao krivo što su pale cene za automobile, pa i za Stila, i da se ja kao nerviram na ovakve priče pa zato reagujem.

Istina je da me baš briga za pad cena, jer nisu pale samo kada ja treba da prodam, nego su pale i kada treba da kupim auto, tako da je svo ovo moje ''pisanije'' motivisano samo željom da ljudi ne polete i ne kupuju Stilo za 3.500 eura...jer se zaista isplati kupiti više očuvan primerak.

Gledao sam pre prodaje one koji su kasnije prodavani za 4.000...4.200...- gitovano im je sve osim krova. Videh jedan kupljen za 4.200...a iznad fara možeš da staviš prst u razmaku do haube...ali, samo na jednom faru, itd...itd...

Kada god idem autoputem, uvek vidim nekoliko šlepera koji dovoze polovnjake i svi automobili na njima udareni manje ili više. Nisam valjda ja jedini koji vidi te šlepere... :whistle:

To ne znači da nema kvalitetnih polovnjaka...naravno da ima.

Pregled pre kupovine je jedino merilo. Svog nisam vozio ni 5 metara, a kupio sam ga jer je obavljen pregled. Prvi put sam ga vozio nakon što sam potpisao ugovor i dao pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se lozite na cene...

1. stvar je da likovi stavljaju cene od 3500- 5000, pa ko na koji telefon pozove.

Cenu odredjujete samo vi, jer mozete da naletite na vrlo dobar auto za 3000 a isto tako da naletite na krsinu od 6000.

Najbolje je da se lepo pregleda vizualno, da se vidi u kakvom je stanju enterijer, exterijer, pa onda kod majstora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu bre Nešo, nema smisla stvarno što sam ja platio mog Stila manje nego ti, a još se nisam ni cenjkao, prvu ponudu sam prihvatio. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...