Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovo sokoćalo ima delova od svih automobila a kadeta  ostalo samo na štopkama. 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjoh pre neki dan sliku poruke kada sam prodavao Stila. I dalje mi je smesna racunica kako covek sabira i oduzima :D

 

20/30 + 200 = 250

2500 - 250 = 2240

 

Kao, naravno i cinjenica da ima 2240e i sve planira da ulozi u kola i ocekivanje da mene briga sta ce on da radi sa ogrebotinama i tapacirima :D 

 

P.S. a ja bio posten i naveo sve mane u oglasu

 

 

41018125-0FAC-4CDE-8936-9E01E91D5958.jpeg

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Milutinac said:

2240e i 200 dinara preko i evo ruke :D

Ja sam prodavao zelenka za 6300 covek poslao poruku 5000 odmah! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, Milutinac said:

2240e i 200 dinara preko i evo ruke :D

 

Kontam da bi ponudio 2240e i 100din da se nadjemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar skoro prodavao bravo 2.0mjet od njegove zene za 3000e, malo je zapusten ali generalno zdrav, hteo da podmladi zenu tj auto da joj zameni za neku djulijetu imao priliku dobru.

Mane su bile izgrebane 18c felne, cesica od vrata po gradu, dubinsko bi trebalo odraditi takodje, kao i poliranje farova, mehanicki nije trebalo ni dinara uloziti.

Usijao se telefon od preprodavaca i raznih budala i jos umesto da izvade pare i teraju auto oni hteli da obaraju cenu, te registracija istice za 4-5 meseci, te ce morati gume 2 uzeti, a skupe za 18, te felne te farbanje te ovo te ono i popizdi i skine auto posle par dana i nece ga ni prodavati, planira majci ili tetki da ga ostavi kad uzmu drugi auto za godinu dve.

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto i meni bilo za Stila:

 

  • 3500e - niko nije zvao
  • 3000e - niko nije zvao
  • 2500e - zvali ljudi po ceo dan da ponude manje, hteo sam da ugasim telefon

Na kraju sam i sakrio oglas i isfrustrirao se maksimalno. Na kraju ode preko foruma za 5min gledanja.

 

Zato sam uvek misljenja da cu i prodati jeftinije jer nisam preprodavac da mi menja nesto prodaja na 5 godina, samo da izbegnem agoniju kupaca turista

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/11/2021 at 12:36 PM, vagenovac said:
Drugar skoro prodavao bravo 2.0mjet od njegove zene za 3000e, malo je zapusten ali generalno zdrav, hteo da podmladi zenu tj auto da joj zameni za neku djulijetu imao priliku dobru.

Mane su bile izgrebane 18c felne, cesica od vrata po gradu, dubinsko bi trebalo odraditi takodje, kao i poliranje farova, mehanicki nije trebalo ni dinara uloziti.

Usijao se telefon od preprodavaca i raznih budala i jos umesto da izvade pare i teraju auto oni hteli da obaraju cenu, te registracija istice za 4-5 meseci, te ce morati gume 2 uzeti, a skupe za 18, te felne te farbanje te ovo te ono i popizdi i skine auto posle par dana i nece ga ni prodavati, planira majci ili tetki da ga ostavi kad uzmu drugi auto za godinu dve.

Neka ga ostavi meni , casticu ga nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/11/2021 at 1:02 PM, PremieRacing said:

Šteta što više nemam snimanje razgovora da vam pustim...

 

Ima li neko predlog za neki kršteni "call recorder" koji stvarno radi na Android-ima?

Ja koristim ovaj, do sada radi bez greske, android 10

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ovog kralja    :lol:

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19087268/fiat-seicento-11-abarth-opis

 

Seitrahota I.jpg   Seitrahota II.jpg

 

Dakle, vlasnica je kupio, i stavio/la distaniciri, a nije sjajan zato što je upravo opran u perionici nego zato što je 'kišovito vreme'   :rofl:    :respect:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...