Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pazi, mesalica i pasat u dvoristu... Odakle li je prodavac rodom?
image.thumb.png.8508efc87e5ff23434ea1a458e8677c5.pngimage.thumb.png.8649e4a2f3062f7fc9adcae6934d65d1.png

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih dana smo u potrazi za polovnjakom tu do 4000€ za kuma + neki evro da se uloži u nedostatke ako treba. On je svaki svoj auto prodao u roku od 48 sati i kapira da su ima ljudi kao što je on koji održavaju auto za sve novce. Ima, ali vrlo retko. Dakle, ovo što se sad nudi po oglasima a treba da zadovolji neke njegove kriterijume je od blage katastrofe do užasa šta se prodaje i kako se zacepljuju cifre za, teško je reći automobile.
Klasika teška, na slikama gladac u stvarnosti jadac da ne kažem k****.
Ima teških tripova kao npr auto je kupljen u Srbiji, prvi vlasnik, malo prešao, servisna knjiga uredna a unutra svinjac koji je pokušan da se zamaskira plus milion nekih nedostatak al zato je cena kao da je iz salona.
Posle desetine poziva i isto toliko pogledanih automobila konačno naletešmo na nešto iole normalno I da liči na auto.
Sve u svemu, teško danas onome ko traži auto preko oglasa al da mora da zadovolji neke kriterijume i opremu.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nije sa vise opreme svakako a i nije na prodaju x puta ti kazem. Mozes samo da ga zelis ali ne mozes da ga imas! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se ne zaleti neko, ko je pratio oglase za Giuliettu zna u kakvom je autu bio ovaj auto i prodavao se oko 3500e - zadnji levi tocak odvaljen skroz i bas je bila unistena al lepo je sredio covek :D morao je i nove felne da stavlja.. 
 

giu01s.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16557453/alfa-romeo-giulietta-20-jtdm

 

giu s02.jpg giu s03.jpg giu s04.jpg

giu s05.jpg giu s06.jpg giu s07.jpg

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen & slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam jutros i video oglas i pitao se sta joj ne valja. :D

Prodace se ovo za tu cenu tj naletece neko ko nece videti taj problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E drugari, znam da je slabo ko zainteresovan za ovako nešto ali moram da se izjadam...i upozorim svakog ko možda vidi sledeći oglas:

 

 

IMG_20201105_224644.jpg

 

IMG_20201105_224723.jpg

 

Auto je teski lom. Ja sam opet naseo na slike iz oglasa. U stvari nisam naseo, ali jesam otisao sa parama u dzepu da kupim auto ako je sve kako treba...NISTA nije kako treba. Vlasnik je ok momak ali oglas je postavio neki drugar "iz Beograda" i taj je mulja nevidjena.

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17030481/fiat-panda-12-benzin

 

image.thumb.png.d9e3cc4588169c0628662f4ec076870e.png image.thumb.png.0be98842ec6740c58a75e32337c19e47.png image.thumb.png.84c92a9e2366593e07fb12c23c6a5834.png 

 

Danas sam ga pogledao, koliko god da je lep, ovo je bukvalno strahota. Bilo mi je neprijatno da slikam ocigledna sranja na autu pred prodavcem, jer takve stvari je tesko opisati.

 

Otvaram cep za rashladnu tecnost, unutra nesto crveno onako kao kada bi se antifriz stvrdnuo, tako neka materija. I onda kada to dotaknete prstom, pretvara se u prah. Ne umem da objasnim bolje. Odvratno.

 

Otvaram cep za ulje, unutra ulje u cvrstom stanju a motor vruc (palio ga pre nego sto sam dosao). Tamo odma kad se otvori cep, ima neki poklopac, moze da se dotakne prstom i bude od ulja i onako je bilo kao zhele neki. Motor lupa, klopara, ali interesantno ne uvek, nego samo pri specificnim obrtajima ili u tako nekim random trenucima. Cak sam ga i provozao, ne mogu da koment kako ide, ali ne dimi i to. Neko ce se veoma lako upecat, jer je primerak bas lep ovako. 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...