Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

kralj, car, prvak u skoku u dalj...

http://www.polovniau...gen_golf_2_gtd/

E moj Moj gusare, ne da nije car, kralj, prvak u skoku u dalj, neko ne da nije do kolena NEGO NIJE NI DO CLANAKA MOM FAVORITU!! AHAHAHAHAA

http://www.polovniautomobili.com/oglas2994086/volkswagen_golf_2_gtd/

Moj je VISE NEGO 10 PUTA SKUPLJI od tvoj a plus je 3 godina stariji GTD!!!! AHAHHAAHHAA

TO JE MUUDONJSKI STIL!!!! AHAHHAAAHHAAAA

Cuo je lepo covek da Mclaren F1 udvostrucio svoju prodajnu cenu za 20 godina pa normalno smatra da tako treba i golf GTDDDDDD!!!! :D

Ovo je za Zalepiti za naslovnu stranu foruma na temu opicneg kulta golfa 2, covek prodaje golfa starog 27 GODINA za preko 20000evra!! Tacnije za 20050e, al valjda ce da spusti 50e ozbiljnom kupcu!! HAHAAHAHAA

Bitno je da je auto u perfektnom stanju i da je kao zaista kao na slikama..

Moj favorit je definitvno pobednik za SVE VREMENA, tako da mozete da zatvorite femu!! HAHAHAHAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je, covek samo omasio, cena je 2050€ , 100%!

@Beli, tako ja tuda landaram polako svako jutro oko pola 8 :-) jbg na posao...

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aco nema potrebe da praviš famu i priču kad je očigledno u pitanju greška oglasivača.

Koliko ti uopšte imaš godina kad misliš da je ovo stvarno namerno stavljena cena prouzrokovana ludilom vlasnika??

Po sadržaju oglasa se vidi da čovek nije profil većine pacijenata koji se susreću u ovoj temi, osim što malko laže za kilometražu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lalicu moj broj godina se vidi na mom profilu, dok se tvoj ni ne vidi..

Mozes slobodno da se ugledas na kolegu jankovica koj kao sto si video daje odgovor ne prozivajuci kolegu sa foruma..

Nazalost nisi uspeo da skapiras da sam se samo zezao sa gusarom da sam nasao oglas koj je (makar usled greske) pobedio njegov u najjacoj ceni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kralj, car, prvak u skoku u dalj...

http://www.polovniau...gen_golf_2_gtd/

dobro sto nije strasno,verovatno uz golfa daje i dve krave i tri teleta,uzas 2000evraaaaa

a ovaj sa meckom,lud verovatno,ahahhahah,3200kubika,ko ga kupi dace jos toliko za registraciju ,a gorivo ne treba spominjati :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep bre onaj prvi golf, što ste takvi :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OPIS:

cxca4215.jpg

http://www.polovniau...enault_r_4_gtl/

Na prodaju su dva reno 4 zajedno sa trecim koji je pun rezervnih delova.Jedan je registrovan do 7/2013 i poseduje atestiran plin,drugi je odjavljen,istekla registracija i atkodje poseduje plinski uredjej ali bez atesta.oba su koriscena u privatne svrhe,sluzili za razvoz hrane po gradu.Od rezervnih delova poseduju instrument tablu,dobose,brave za paljenje,branike prednje i zadnje,poluosovine,alnaser,kondezator,sedista i jos svasta po nesto.na prodaju idu sva 3 u kompletu i moguca je mala korekcija cene.jedan ima 4 zimske gume u solidnom stanju,to je ovaj registrovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sto prodaje slona redovno ima ovakve komentare na oglasima. Skoro je prodavao G2 i opis je glasio nesto kao: Nemoj da me zovu je.eni zaludjenici za drndavog golfa i smaraju pitanjima da liduva, kolika je kompresija i kako pali ujutru, dobicu rak uva od telefona zamlacujuci se sa budalama i dokonim ljudima koji imaju besplatne minute.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jos jedan forum koji citam i gledam kako neki tamo laze, ovamo milioni kamioni, po forumu se prosipaju hiljade eura, a jednom se zalio kako ne mogu da nadju da kupe 2 litre zejtina, ono kad je bila nestasica ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vozilo je uveženo iz Švajcarske 2009, posedujem carinske papire, svaka provera moguća. Uradjen po želji vlasnika 2011., al. felne ''ATF'' sa letnjim gumama ''Uniroyal'' 195/50/15, ćelične felne sa zimskim gumama 175/70/13, branici od ''GTI''-a, maska bez znaka, obrvica, andjeoske oči, crveno-beli štopovi, hauba sa usisnikom, automobil je crvene boje sa crnim krovom i haubom sa kristalima koji sijaju odsjajem sunca, od ozvučenja ''Pioneer''-ov player, ''Alpine type S'' elipse, ''SAL WRC Race Edition'' woofer, ''Profitex''-ov kondenzator, ''Monacor'' 750W pojačalo. Redovno servisiran, uradjen veliki servis pre 4 meseca, nove ''Bosch''-ove pumpe za gorivo iz Nemačke, sportske ''Apex''-ove opruge(žute), ''Bilstein'' gasni amortizeri, sportski zadnji lonac, ''HKS''-ov sportski filter za vazduh, atestiran plin, uradjen mali servis plina pre 7000km, cena nije fiksna, za ozbiljne kupce moguć svaki dogovor... Od ulaganja ima vozačeva vrata, koja su udarena na parkingu leta 2012, vraćena su, ali nisu ispeglana i ofarbana... Cena bez ozvucenja i felni je 1700E... Auto posedujem od 2009. godine, dosta je truda, živaca, ljubavi i novca uloženo u njega... 24h dostupan, Ivan Stanko, srećno.

Šta je sve ispisao bespotrebno je zvati i raspitati se oa autu!! :-)

cxca4225.jpg

http://www.polovniau...kswagen_golf_2/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to što je smuljao nešto sa carinom ne pominje :lol: 2009. su mogla da se uvezu samo vozila koja zadovoljavaju euro3 normu. G2 90'god. to sigurno ne zadovoljava, a ovde piše da je euro3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2009. su dozvolili preregistraciju "crnogoraca" a uz njih i svih stranaca, muljali su ljudi sve i svasta i dobili regularne saobracajne i nase tabice za ta kola..

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: cartman je bio brzi
:)

2009 je bio dozvoljen uvoz automobila bez obzira na starost vozila, trajalo je nekih 3 meseca valjda. Prvo je trebalo zbog automobila sa CG tablama, ali je odobren uvoz iz svih zemalja.
Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...