Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Verovatno zbog kilometraze, misli da moze da prodje kao nova, posto je po km relativno nova :D , a za godiste nemam pojma, mozda greska umesto '99, 'bem li ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proizvodila se ova stara Octavia bas dugo,

mislim da sam bio na Sajmu automobila u BG valjda 2010. i vidim iza svih novih modela i ovaj stari...

pitam ja promoterku da l' i ona ide uz auto :smoke: , otkud stari model Oktavije tu, a ona mi kaze da se i dalje proizvodi!!!!

I ja sam se iznenadio kao i ti, a to mi je potvrdio i drugar koji zivi u Pragu, tako da ova nije za gedoru.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Mercedesa, verujem da je istina to sto prica aca777, ali opet zbog raznih prevaranata, lipova i lazova, takav auto nikad nece moci da se proda kao auto koji je presao 2000km, uvek ce se neko naci da kaze, ma to je laz, to je farbano, pogledajte sta se sve prodaje, pa ja ne verujem nikom, pa verovatno ne bi ni njemu da mi prica ... jer ga ne znam ...

a sto se tice fice tristaca i ostalih automobila, od kojih glupim evropljanima ide voda na usta, a nama su svakodneva pojava i sluze kao supa za drva i kokosarnik ... ko je njima kriv sto su svoje fice davno gurali pod presu i topili ... :D pa sad mogu da dodju kod nas i da gledaju

pricao mi je drugar kad su isli na more i sretnu se sa nekim strancima koji se voze u hameru h2, a drugar sa zenom i decom u Yugu, kaze gledaju stranci u nas i ne veruju u cemu se vozimo, a gledam ja onog hamera kako sljasti i ne verujem sta ljudi voze ... svako se odusevio na svoj nacin :D

Greota za ovog Punta ... vlasnik bi trebao kod psihijatra na proveru ...

Pa za razliku od onog lopovskog xm, ovaj merdzan moze da se stavi na dijagnostiku, i da se vidi sigurno sve, znaju u ovlascenom servisu da ti kazu sve o kolima kad ih stave na detaljan pregled.. Pa ovom je sad bila prva zamena ulja u "zivotu", i to zbog stajanja, a ne zato sto je presao kilometrazu za servis, dalje skidali mu fabricke gume i stavili ih na reparaciju jer su se deformisale od decenisjkog stajanja u mesto, itd its, sve sto su radili, sve se ima crno na belo, samo za te sitnice promene ulja, filtere i tako to, mercedes servis dere 43000delovi+ruke 11000, a nisu radili nista, menja se filter vazduh, za gorivo, te sitnice, Merdza je upalio iz prve kao da mu nije nista bilo od stajanja.. A takvi servisi ipak znaju da razliku muuda od bubrega, Ipak danas na detaljnim pregledima kod novijih automobilima u profesionalnim servisima nema zezanje.. Tu je i sto neko rece ona sprava sto meri deboljinu laka i ostalo, ja se ne razumem ,ali oni sto zive od toga, znaju svoj posao.. Njemu se sija prva farba, bio sve ove godine u garazi, verovatno i pokriven, nisam bio kad ga doterivao.. Takodje, tu je ona mercedes torba, sa njegovom knjigom ,katalogom, papirima, sve lepo, coveku dodje milina da kupi nov auto :D ) Ps nevezano za ovo, cuo sam price da je dovoljno da im kazes samo serijski broj auta iz inostranstva i njima na komp izbaci sve kad je bio na servisu, gde je bio, sta je radjeno, koliko je presao itd a auto 4000km daleko :D

A ovi sa hamerom sto sreli juga, mi se odusevljavamo za mocna kola , a oni se odusevljavaju na atrakciju naseg jada, kao mi kad bi otisli u azejberdzan i videli kako oni (salim se) upregli 10 zeca i sibaju ih da vucu neki izgovor za volovska kola, ilii kad vidimo arape sto jasu kamile ili eskime sa haskijima, taj rad...

Edited by aca777

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji provera u amss-cmv (centar za motorna vozila). Imate na internetu koje usluge pruzaju i koliko kosta.

Moj otac je pre kupovine benca trazio da provere sve, poreklo, odakle je uvezen, interpolove poternice, poternice zemalja u kojima je auto bio registrovan, predjenu km i da li je auto bio lupan/farban. Posle uradjenog pregleda dobijas i papire tj potvrdu stanja, I PECAT.

ALI! Ukoliko se pokaze da je auto na nekoj poternici, tj da nije legalan, auto se momentalno oduzima, zove mup i pokrece postupak....

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da je mecka prevara, ali kazem ti da generalno vlada nepoverenje medju ljudima, jer postoje ljudi koji rade svasta, lazu i mazu kao ku*ve pa kad se opeces ne verujes ni ocu rodjenom!

Kolega Jankovicu video sam te u subotu kako se spustas niz Vojvode Stepe :D

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

krivo mi je sto nisam postovao ovde oglas, znaci najjaci IKADA!! lik je stavio da prodaje zastavu 101, iz 1978, zutte boje sa posterom pevaca zalepljenim na haubu, opis je stavio " RASNOMOBIL, znaci najjaca masina za PLODJENJE BITCHARKI" , stavio gospodsku cenu od 15000evra!! LEGENDANO AHAHAHHAA!! admini su mu obrisali oglas.. ali ne pre nego sto sam shaevao to na fejs :D

A za mecku, pa u ovlascenom servisu se brzo provali ko prodaje ono pravo, a ko muuda za bubrege, tako da tu i da hoces, nema prevara :D

Edited by aca777

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam ja rekao da je mecka prevara, ali kazem ti da generalno vlada nepoverenje medju ljudima, jer postoje ljudi koji rade svasta, lazu i mazu kao ku*ve pa kad se opeces ne verujes ni ocu rodjenom!

Kolega Jankovicu video sam te u subotu kako se spustas niz Vojvode Stepe :D

kako? Lagano ili....? :D

Tu zivim, na 150m od v.stepe.

ovaj sa branikom lepo napisao, mozes da biras opremu, branik dole, cena dole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHHAA najjace je kad drugaru sa foruma stavis auto u strahote i kazes da ga treba streljati HAHAHAHAHA :laughing::cheers: , al ce da se sokne decko kada vidi ovo... Ne mogu da zamislim njegovu reakciju :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa sad nisam znao da tako nesto postoji na forumu, ako je drugar oprostice :D

@kolega.jankovic, lagano nizbrdo kod onih novih zgrada malo pre semafora, ne bi primetio, nego se setio onog natpisa sto landara pozadi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...