Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pitao sam coveka sta podrazumeva pod multi volan

odgovor je

mogucnost upravljanja audio sistemom,i drugim stvarima,npr. navigacija,radio cd,itd...

ali i mogucnost namestanja volana po dubini,visinim, tj. gore,dole,levo, desno. hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, kako volan moze da se pomera levo desno? Jel to moze da bude i englez i sa desne strane volan? :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, kako volan moze da se pomera levo desno? Jel to moze da bude i englez i sa leve strane volan? :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako se to radi ... pa ti idi i kupi auto kod preprodavca

vpivwy.jpg

najjaci si!! :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internet je cudo, vidim razne stvari ali nisam uvek raspolozen da sve kacim, kad bi kacio sve redom verovatno bi pokvario forum ...

ali opet mislim da je najbolje otici negde preko gde imas nekog, a svako od nas ima nekog u inostranstvu i odabrati sebi auto kakav ti odgovara

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo baš na temu ovoga iznad, hoće rodjak da kupi auto, "našao mu prijatelj što uvozi aute iz Nemačke Astru 2001, vozio deda neki, picanio ga, prešao samo 74.000, od kako se bavi uvozom automobila (preko 15 godina) nije video tako očuvan auto, jedino što ima zadnja vrata malo ogrebana, ali će to da sredi on pošto kaže da nije strašno"... Prvo "prijatelj" mu je rekao cenu koja je nekih 500e jača od prosečne tržišne cene tog auta i ja mu kažem da je to skupo i pokušavam da mu predočim na to, da je to standardna priča svih preprodavaca i da je verovatno ili udaran ili je vraćana kilometraža, i kažem mu da je mogao da se obrati čoveku koji je meni prodao auto i koji mi je stvarno onda dao drugarsku cenu koja je bila čak niža i od najniže cene Punta na polovnim automobilima, a ovaj mi odgovara, aaaa, pa to je iz Italije, nije iz Nemačke, tako da sam posle te konstatacije okrenuo razgovor na drugu temu, pošto znam dva naša čoveka koji imaju placeve jedan do drugog u Berlinu, a koji uvoze aute iz Italije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jamo sad par komada za valjanje po podu

trece mesto zagrevanje

http://polovniautomo...lf_2_18_gti_8v/

drugo mesto ja se vec valjam....

http://polovniautomo...f_2_syncro_4x4/

i hahahahahhah prvo mesto za plakanje....

http://polovniautomo...lf_2_g60_turbo/

Ovaj zadnji g60 je golf rally i to nije mnogo para ako je dobar primerak samo polovni farovi i maska sa tog auta vrede pola ove cifre da ne govorimo da su mu krila po1000e

Ovaj prvi je ozbiljna ciganija

ovaj zadnji Golf nema krila prijatelju!

Da ih ima bio bi ta cena. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cas za onaj pezo,to je ona prica sto sam pricao,da u proseku mladji auto ide 100000km manje,tj toliko se vraca,uzas,ali pre ce nas covek da ode da kupi onaj sa 74 hiljade lazne nego 150 hiljada pravih u to budite uvereni.

p.s.bravo ili brava sta god da je,morao je da ga vrati,jer retko ko bi ga kupio sa tolikom km.

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za pezo, ja sam odusevljen :cheers: haha, kakva budala, mogao je makar da ga slika iz drugog ugla, ili da ga pomeri na drugi kraj placa :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za pezo, ja sam odusevljen :cheers: haha, kakva budala, mogao je makar da ga slika iz drugog ugla, ili da ga pomeri na drugi kraj placa :thumbdown:

Nije ga on slikao ni tamo, samo je iste slike stavio na polovne automobile i teraj dalje pa ko se upeca ...

Ubio sam se dok sam nasao ovog ali greota je preskociti ga ...

http://www.polovniau...ord_fiesta_xr2/

064679f3b252_800x600.jpg

da ga kojim slucajem vidim ispred sebe sa ovim natpisom radila bi cigla u staklo odma`

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...