Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovaj mi je forum cista zabava!!! haha :rofl:

p.s. Sikter... i Beli... Maskote ili bar neke vazne titule da im se dodele! :thumbup:

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da od sutra pocinjem da radim, tako da cu manje biti za racunarom, ali uvece kad se vratim garantujem vrhunski provod i dobru zabavu

samo da pocnem vise da radim nesto, :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet neko ludilo u opisu, ne mogu da se setim ko je Petosevic, ali ako me pamet ne vara to je neki vozac

Mislim da je to lik u čijem se kafiću okupljaju forumaši kada je loše vreme, a koliko se sećam pre 7-8 godina sam bio na tjuning stajling skupu u Ladjevcima kod Kraljeva i mislim da je imao neki Mercedes koji je pobedio u drag-u sa tim natpisom, ali da ne lupam možda me sećanje loše služi, imam i slike sa tog skupa, ali su mi u Ts, ali bolje da se javi neko od Beogradjana da nam pojasni, oni bolje znaju :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, bio je Petosevic, do pre neku godinu bela BMW kockica, a ja sam je cesto vidjao na Novom BG-u, i to bas u perionici Petosevic.

Ne znam, verovatno je to bio sluzbeni auto :thumbsup: , koliko se secam video sam i ovog juga u perionici, kada sam matorom odvezao clio na pranje.

Ljudi ne znam za vas, treba samo da se promenu plocice :whistle: , mozda cu ja da menjam mog braaava za ovo!!!

A za spec.titule za Siktera i Belog, apsolutno podrzavam :unworthy: , ono sto vi ovde stavite, pa to je za pisanje u gace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tigra je bas promasaj od auta, ali ova boja koja me podseca na onu veliku zelenu musicu koja se najede :horse: je jos veci promasaj

f794e5b23892_640x480.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1893634/opel_tigra_14/

Ovaj nije sporcki ali je estecki

f794e5b23892_640x480.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1459321/seat_ibiza_14_16v/

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste istekao link, nego sam ga ja izvalio da obnavlja svaki dan oglas da bi mu stojao u vrhu :thumbup:

Auto se prodaje vise od godinu dana

prodavao se i sa starim tablama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj stojadin je iz ZR, video sam ga uzivo par puta, stvarno je jeziv! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo dalje, podseca me na onog venta iz paklenih ulica :smoke:

525419967654_640x480.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1901529/zastava_101_skala_55_c_pzk/

Covece, pa sta sve nema na ovom autu, al je namrsten napred, pa usis ispod tablice, ajkule i spojler, a tek eMterijer :wallbash:

Felnice su bas po mojoj meri, za mog Bravishu, ostalo je za :laser:

"Kod Milkice nema da nema....."

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam da li je iko primetio Flame tribale napravljene od alu patosnica zalepljene na plinsku bocu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untitled2.png

Untitled1.png

http://www.polovniau...a_24_jtd_hitno/

ovaj auto se prodaje dosta dugo

inace auto je presao preko 500 000 km to Vam kazem jer poznajem predhodnog vlasnika koji ju je prodao pre oko 2 godine. Inace auto je bio na taxiju oko 5 godina i presao je mnogo.

Sto se tice proslog vlasnika on ga je odrzavao bas kako treba i nije stedeo na njemu.

Ne znam ko je sad vlasnik, ali mi je muka da gledam auto na oglasu i kad vidim koliko je spustio kolometrazu :realmad: i kune se da je prava,:rant: i da ne zna sta ima ili nema od opreme.... kao npr vazdusni jastuk za suvozaca :wallbash:

Inace nije strahota kako izgleda :unworthy: vec koliko km je prevalio :thumbdown:

Edited by lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je ubacen drugi motor ili mozda covek stvarno ne zna koja je kilometraza,to moze lako da se zamaskira ako je vozilo dobro ocuvano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opis u oglasu za ovu Lanciu Kappu me podseca na recnik onog vrlog "SAVETNIKA ZA KUPOVINU" :wallbash: !

Sta bi sa tim co'ekom, gde nestade? Nema njegovih bisera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jao tuning :rambo:

JBT, 1100 evra za ovo....pa moj cale kad je prodao Ladu 2105 pre 3 godine, u tiptop stanju sa 110000km, dao ju je mom kumu za 600evra!!!

Kako li je sekao lim iznad tockova i pravio ovo?!

Siktere, uobicajeno, REFRESH hocu reci :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao tuning :rambo:

JBT, 1100 evra za ovo....pa moj cale kad je prodao Ladu 2105 pre 3 godine, u tiptop stanju sa 110000km, dao ju je mom kumu za 600evra!!!

Jeste, ali nije bila Tuning :nuke:

Siktere, uobicajeno, REFRESH hocu reci :respect:

Da vidiš tek koju ću titulu da dobijem kad Neša pročita PP :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekao je Neša da mu pošaljemo kad smislimo šta hoćemo, ja sam mu poslao "požarni u auto parku", samo ne znam da li će da stane :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...