Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

17 hours ago, PremieRacing said:
E drugari, znam da je slabo ko zainteresovan za ovako nešto ali moram da se izjadam...i upozorim svakog ko možda vidi sledeći oglas:
  
IMG_20201105_224644.thumb.jpg.54e6a163bb0b307d519660364699e472.jpg
 
 
IMG_20201105_224723.thumb.jpg.49f4ce669e63a8e7356e3ced9bd8f142.jpg

Auto je teski lom. Ja sam opet naseo na slike iz oglasa. U stvari nisam naseo, ali jesam otisao sa parama u dzepu da kupim auto ako je sve kako treba...NISTA nije kako treba. Vlasnik je ok momak ali oglas je postavio neki drugar "iz Beograda" i taj je mulja nevidjena.

 

A sta mu je tacno?

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/7/2020 at 4:44 PM, knezevic76 said:

Ovih dana smo u potrazi za polovnjakom tu do 4000€ za kuma + neki evro da se uloži u nedostatke ako treba. 

 

Magična cifra u Srbiji, do 5 iljada a do te granice je uglavnom sve jad ili izvozano

za valjan auto koji ce te sluziti izdvojis bar 7-8 keka i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

@integralacstara i novija maska :D ili je na obe Delte zqmenjana ili zavisno od opreme negde je išla ona podeljena a negde ona cela sa ravnim linijama.

Verovatno će neko od poznavaoca Delte da kaže šta i kako. 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Axic said:

ili zavisno od opreme negde je išla ona podeljena a negde ona cela sa ravnim linijama.

"Podeljena" maska je isla na matore verzije sa pocetka produkcije, a "cela" na MY 2011, tj. do kraja proizvodnje (kao i na samo brendiranu Chrysler Deltu).

6 hours ago, integralac said:

moguce da su obe cukane

A moguce da u opisu oglasa za onu prvu pise da je AMSS vratio godiste za jedno 3 godine :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo sam gledao skodu oktaviju 1.8tsi. Ispred nje parkirano preko 20 automobila i nisam hteo da ih cimam da pomeraju jer nisam bio mnogo zagrejan. Sto se placa tice, interesantni automobili, 2 momka koji su bili tamo su ljubazni. Imaju 2 delte trenutno na placu. Ako dolazite u BG da pogledate auto, preporucujem da se najavite jer je lokacija nezgodna za parking, plac nije mnogo velik, a ima puno automobila i svi su napakovani gusto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/7/2020 at 9:31 PM, Bingodalton said:

A sta mu je tacno?

 

:unworthy:   :lol:

 

"Teški lom" bi mogao dodatno da objasnim samo ako ti odgovorim - "SVE". 

Slika i video sa oglasa nemaju veze sa stvarnim stanjem. Limarija užas, folije gadost, točkovi različiti... motor je navodno 'generalno sređen', menjač je 'urađen', trapovi možda ok, ali pogon ima luftove... nebo se odlepilo i palo, ESP ne radi, hauba zeva ko štuka... jbmlg, moje mišljenje je da je stanje takvo da mu nema povratka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, PremieRacing said:

 

:unworthy:   :lol:

 

"Teški lom" bi mogao dodatno da objasnim samo ako ti odgovorim - "SVE". 

Slika i video sa oglasa nemaju veze sa stvarnim stanjem. Limarija užas, folije gadost, točkovi različiti... motor je navodno 'generalno sređen', menjač je 'urađen', trapovi možda ok, ali pogon ima luftove... nebo se odlepilo i palo, ESP ne radi, hauba zeva ko štuka... jbmlg, moje mišljenje je da je stanje takvo da mu nema povratka.

Ima al za dva soma. Ja sam isto gledao kola. Mislio sam to, ali sam presao na 535 da gledam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da prodaju bolje felne posebno, više se zaradi. Ali ono...bolje Stilove alu nego od Brava s ružne ratkapne :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...