Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Somot, ili termo pantalone plus duge gaće i isključivo vunena čarapa

Послато уз помоћ ТT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na većini je potrebno neko sitno ulaganje.Naravno ako ne rikne motor menjač kvačilo.Kočnice valjda spadaju u ta sitnija ulaganja kao i farbanje.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/2/2020 at 3:59 AM, Grafit said:

Ovaj crveni Punto sa buferom je izgleda prodat u N. Sad.

Video sam ga ovih dana.

 

 

 

 

 

 

 

Uzas

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/9/2020 at 1:13 PM, iggyboy said:
Quote

VOZILO JE U KOREKTNOM STANJU
POTREBNO SITNO ULAGANJE
MOTOR ODLICAN
CENA JE NA IME KUPCA BEZ AMSS POTVRDE UZ DOGOVOR MOZEMO MI DA ODRADIMO AMSS NERADIMO ZA SVA VOZILA JER NESTIZEMO
HVALA NA PREGLEDU OGLASA VAS EURO CAR BG
DODATNI POPUSTI ZA UZIMANJE VISE VOZILA
SRETNA KUPOVINA

 

Ovo ne da bode oči, nego zaslepljuje. Btw, ja ne zna šta oni rade, u opisu svakog vozila im piše to.

 

I hoće li neko da mi objasni šta znači u opisu rečenica "sretna kupovina"? (da ne pominjem da se kaže srećna kupovina)

Pa ne igram kladionicu pa da mi treba sreća pri kupovini auta?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas strahota, ali svakako nije ni za temu "zanimljivi i lepi primerci"... 
Slike iz 2014e, registrovan do 2016... Vlasnik ga prodaje 4godine verovatno, a cena i tada bila nerealna :D
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/5566830/volkswagen-passat-b6-20-tdi
 

  image.thumb.png.062657d49f78620060644e7cbd1d9b09.pngimage.thumb.png.f60fdea2fd040719a9a5a2265364cdd4.pngimage.thumb.png.fc17b65940c9042bd10426cdf4d47f3c.png 

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos sa sve ratkapnama, plasticnim volanom i klimom rostiljkom :) .

Meni pre deluje kao neka zaje*ancija ili APP varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na to odakle je, ne bih se kladio da je zaje*ancija :D :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto pratim po oglasim najvise bmw i alfe, vidim ima ih par komada koji se vuku po 4-5 godina, a neki su se prodali posle 2-3-4 godine, neki se i dalje vuku.

 

Ono sto je meni zanimljivo, osim grobova kod kojih je ocigledno zasto se vuku po oglasima, cudno mi je kada neki auto stoji neregistrovan i prodaje se godinama po jakoj ceni, uglavnom su placevi u pitanju, ali sam video par auta i od vlasnika kojima je istekla registracija i prodaju se po ceni po kojoj su trebali godinama ranije, tj. konstantno imaju prejaku cenu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stavimo na stranu sto je auto klot, meni je najsmesniji deo is opisa ovog pasata gde je napisao da je registrovan do februara 2016e. Znaci on je kucao taj tekst oglasa jos 2015e verovatno jer se hvalio da je auto registrovan jos "neko" vreme. Jbt, 5 godina covek obnavlja oglas, ne postavlja nov!
Poceo sam da razmisljam o nekoj kugi, tiguanu, rav4 i sl pa rekoh da vidim kako idu cene pasata ako odlucim da prodajem. Znam da ih ima milion, rekoh aj samo 2007 god kao moj. Rezultati pretrage, preko 300! :o Nemam nameru da listam i poredim sa mojim, ali ovaj extrem je morao da se cekira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bude jos gore, isti lik ima jos jedan oglas za istog tog pasata :D 

 

https://www.polovniautomobili.com/oglasivac/478073

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/6624263/volkswagen-passat-b6-tdi-20?show_date=true

 

p.s. ako moze neko da ubaci skrinsotove :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...