Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

14 4x100 70e jedna kriva nije stasno

14953574_422163264840071_1609427112004595938_n.jpg?oh=408805de62f832e476d68d1b2d7970ea&oe=588DB326

14938266_422163441506720_8932560897909696344_n.jpg?oh=69d48be7fa059c3a19d501f2b573cc9c&oe=58907684

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' na haubi još bože pomozi, ali ostalo je bezvezno. Doduše ja baš nemam neko pravo da kritikujem bilo koga zbog toga, pošto mi je auto verovatno najviše izlepljen od svih, mada ne mojom voljom. Dobro, kad ga jednom budem prodavao neće to imati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://m.kupujemprodajem.com/Fiat-Grande-Punto-42226083-oglas.htm#mhs0-1485977885074

Ovde sam stavio samo zbog opisa oglasa

Sent from my LG-H440n using Tapatalk


Automobil proizveden 2007-e godine. Kupljen, odnosno prodat u maj-u 2008-e godine. Drugi smo vlasnici (žena i ja, vodi se na ime moje supruge).

Automobil je do maja 2013-e godine bio vlasništvo Delte, Kupili su ga naravno sami od sebe novog, vozili 5 godina koliko su imali garanciju iz Torina (Fiat-a), i nakon toga prodali, od navedenog datuma mi smo vlasnici.

Registrovan je dana 25.5. 2016. , i naravno registrovan do 25.5.2017-e godine. Poseduje BRC. -ov plinski sistem, koji je naravno atestiran. Svi znamo kakav je sistem u pitanju, i koju uštedu u derivatu donosi. . Poenta priče je. . predjite 80 000 km sa njim i gotovo da vam je auto fraj.

Automobil nije iz priče : "od pukovnika sa Novog Beograda", "od žene koja je vozila decu samo do obdaništa", nije "nepušački", i nije "od prvog i jedinog vlasnika, recimo nekog dede iz Ciriha", takodje ga nije vozio "deda kome je desna noga kraća" pa nikad nije davao pun gas, i slične gluposti. . Auto je naš porodični i vozi se svakodnevno. Samim tim ne treba da objašnjavam i opisujem kako, koliko, gde, i kada je održavan. Jasno vam je da je automobil prvih 5 godina održavan u Delti, nakon toga kod Radulovića.

Estetski gledao sam da što više uslikam navodne nedostatke, nijedan od slikanih estetskih nedostataka nije skidan, poliran, zamazivan, i slično. . Drugim rečima nije pokušavano nikavo skrivanje već jednostavno slikan da bi imali bukvalno precizan uvid. A što se samog izgleda i očuvanosti tiče. . I sami procenite da li je lep ili ne. . Mene ako pitate prelep je.

Ovaj model ovog godišta ima i za dosta nižu cenu. . , obratite pažnju na to. . Ja to kažem ovako. . : Zna se što, šta, i koliko košta i vredi. U ovom slučaju kupujete automobil koji ćete uredno i redovno servisirati a ne popravljati. Auto pogodan za one koji žele da sednu i voze se a da ne razmišljaju o posledicama vožnje.

Za sve dodatne informacije po pitanju tehničkih karakteristika, i informacije uopšte, slobodno pozovite i pitajte, ili pustite SMS poruku. Nema baš previše polja za još detaljnije opisivanje tako da slobono možete pitati sve ostalo što vas interesuje.

Oko cene mislim da ne treba da gubite vreme. . Već sam rekao da je auto skup za porosečnu cenu ovog modela. . , ali sve to ima svoje zašto je to tako. Inače već duže imam drugi automobil, u pitanju je Dacia Logan MCV karavan, jednostavno zbog potrebe većeg auta morao sam da je kupim. Tako da u suštini mi i nije potrebno dva automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sasvim korektan opis, ne vidim sta je za -strahote-

Bas me zanimalo dal ima daciu mvp i kad ga je tacno kupio sa svim navodnicima i da je registovan na zenu i nije nasminkan za slikanje a gume namazane da se cakle.... Iliti nisam preprodavac majke mi

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro, to nikada ne mozemo 100% znati i na oglasima gde zaista jeste tako, meni samo glupo ono da posle 80.000 dobijes auto za fraj, to je glupost, to mu nije trebalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.. Na 160000 ti vrate pare iz fiata po to racunici... Al bas ga pretera sa opisom sto jes jes

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, igor0511 said:

Limitiran je vlasnik koji pise bez brige za 2.5 registrovan na 1.9 :D

Hahaha, e ulepša mi jutro. A i auto je limitirano održavan, sa veoma limitiranim sredstvima i mentalnim resursima - stanje: pomijara. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8786083/mercedes-benz-cl-500-sekgas

 

uyr.jpg

 

Još posla za policiju

 

" Vozilo se vodi na lice sa invaliditetom tako da za njega registracija kosta oko 27000dunara i cast invalidu od 300e za svaku registraciju "

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je za one što vole da se kaže da voze mercedesa 5000ccm i 300KS a sipaju plina za 1000 dinara. Kad dođe na red neki servis ili zamena guma bude može to još :) jbg četiri gume da budu pismene ~800 eura.

 

E da, obavezan dodatak potkovica na prednjoj masci. Jbg +3 KS

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ideja za invalide bez kola da se malo opare.

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...