Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Veliko okupljanje pod organizacijom ZFC-a

Recommended Posts

Sesnaestog maja sa pocetkom u 12h, na Adi Huji bice organizovano veliko auto-okupljanje u organizaciji Zastava Fan Club-a. Organizovano je ozvucenje, hrana, pice, parking, policijsko obezbedjenje. Svi zainteresovani su dobrodosli, neovisno o kolima koje voze. Za one koji ne znaju gde se nalazi Ada Huja bice organizovani polasci sa Arene, Bubanj potoka, Pancevackog mosta i jos nekoliko lokacija u gradu u 11.30h Za goste iz stranih drzava bice organizovana policijska pratnja od granice. Za vise informacija posetite http://www.zfc.rs ili pozovite broj 0611558073

Uz dobar rostilj,pice,kvalitetno ozvucenje,muziku,prisustvo novinara i pre svega dobro druzenje,pozivamo Vas da uvelicate ovaj veliki dogadjaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...promocija će sigurno biti gotova do 15.00, jer subotom Delta radi do 15.00...

Jedino što bi trebalo iskoristiti tu situaciju i uslikati automobile...tj. sve Delte koje će biti tu...a, to onda znači da će se ostati posle završetka kako bi se sve te slike napravile...

Videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene ta delta ne privlaci cekam vas ja ispred pa pravac rostilj. Da obavezno zovite DUSMANA on obozava rostilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi dusman i nesa realno jedu kao recimo jedan poveci klub tako da ne znam koliko je pametno voditi ih u isto vreme ili u opste ici sa njima hahahahahaha,salim se!!! pa i ja sam za to da se posle delte ode na ada huju

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno se vidimo tamo idem kao savetnik za neke novine(bice piva :lol:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da dodjem ovde do izrazaja od tebe :lol: .e sad cu obojici da drmnem po warn sto :horse: gde ne treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

...samo jedna dopuna...

Za taj skup, ZFC je planirao neke karte...pa je bila i pretprodaja tih karata po ceni od 250 RSD po čoveku...ali je pretprodaja po tim cenama završena 01.05.2009., tako da je sada karta valjda nešto malo skuplja...

c/p sa njihovog Foruma :

...'' Bilo bi dobro da dodjete u sto vecem broju i naravno kupite sto vise karata, jer ovo okupljanje organizujemo svi zajedno, niko nema nameru da zaradi, ali bi nam trebalo sto vise novca unapred, kako bismo to izveli kako treba, odnosno kupili meso, pice i ostalo. I vama je jeftinije, normalno, jer ce karta na skupu kostati 300 din!

Da ponovim jos jednom, u pretprodaji su karte 250 din po osobi i za taj novac dobijate jedan hamburger i dva pica besplatno. Ko bude hteo jos da jede i pije, moci ce da kupi hranu i pice po povoljnim cenama koje ce biti tek tolike da pokriju troskove. Bicete obavesteni o tacnim iznosima. ''

Share this post


Link to post
Share on other sites
idemo li mi kao klub ili ne?

Koliko se ljudi upiše, toliko ide...Odlazak ''kao Klub'' nema veze sa plaćanjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko prica o placanju,pitam da li idemo organizovano ili ne,ok postoji spisak ko se prijavi taj ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sumiramo sve informacije o skupu na jedno mesto.

Dakle datum je 16. maj, sa pocetkom u 12h, pa do 17h.

Lokacija je kej na Adi Huji. Ko dolazi sam, kada dolazi iz 29. novembra, prolazi Pancevacki most, nastavlja pravo, sve dok sa leve strane ne bude put sa tablom za restoran Carski lov i za Uradi Sam (prilaz za pesake). To je 4-ti semafor od mosta.

Ko se ne snalazi, organizovani su polasci od Arene (parking sa strane auto puta, kontakt osoba Milan, the_doctor na forumu), Bubanj potoka (na parkingu posle naplatne rampe, kada se ide prema Beogradu, kontakt osoba Ivan, na forumu Yugo Cabrio) i od Pancevackog mosta (kod kafane Malo Takovo, kada se ide iz 29-og Novembra, prodje se Pancevacki most i sa leve strane posle nekih 50m, kontakt osoba Bane, na forumu Bane03)

Svi polasci su u pola 12 sa lokacija, stoga bih vas molio da budete na lokacijama bar 10min ranije.

Ulaz ce se naplacivati 50 din (samo gostima iz Beograda, ostali ne placaju ulaz), obezbedjeni su hrana, pice, muzika... Ocekuje se veliki broj ljudi i zato bi vas molili za strpljenje i saradnju prilikom rasporeda parkiranja.

Po vremenskoj prognozi, ocekuje nas lep dan sa temperaturom od 27 stepeni.

Ako imate bilo kakva pitanja, mozete se obratiti na forumu www.zfc.rs ili na broj 0611558073

Share this post


Link to post
Share on other sites

th_10_fhdr-2.jpgth_11_fhdr-1.jpgth_12_fhdr.jpgth_13_fhdr-1.jpgth_14_fhdr-1.jpg

th_15_fhdr-1.jpgth_16_fhdr-1.jpgth_17_fhdr-1.jpgth_19_fhdr.jpgth_20_fhdr.jpg

th_21_fhdr.jpgth_23_fhdr.jpgth_24_fhdr.jpgth_25_fhdr.jpgth_26_fhdr.jpg

th_27_fhdr.jpgth_28_fhdr.jpgth_29_fhdr.jpgth_2_fhdr-2.jpgth_30_fhdr.jpg

Aj nek napise neko nesto da mogu da okacim ostatak slika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...