Jump to content
FAS Goran
Mik

nalepnice

Recommended Posts

Vidim da se vec voze neki besni automobili sa nalepnicama naseg nam omiljenog kluba i to nije ni lancia ni fiat nego bratska nam marka-alfa :thumbup: pozdarav za vaskeza :welcome: i voleo bih da saznam gde moze da se nabavi nesto takvo jer bi bas imao gde da ih nalepim na mojim kolima pa da se jos vise reklamiramo :thumbsup: !

PqzX1K9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa za sada je to u fazi pripreme,a nalepnice koje su lepili vasa i bane oni su to radili u privatnoj reziji

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte neke kreativne predloge da malo "demokratisemo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da su u pripremi, ali ima ili info oće li biti ovako JUMBO ili nešto malo diskretnije za mase ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

diskretnije u svakom slucaju nismo mi svi BANE :whistle: ,a kao sto rece miki budite malo kreativni dajte neke predloge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista napadno, i stvarno malo da bude. Samo link kluba i nista vise, i to sa slovima ne vecim od razmaka izmedju zica grejaca zadnjeg stakla. Neki jednostavan font, ne ciganija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpre bi trebalo razmisliti o drugom mestu gde bi se moglo zalepiti, meni je ovo po staklima prevazidjeno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PqiYjSS.jpg

Dimenzije :

2cm x 5cm

Moglo bi i bez znakova, već samo sa natpisom FLCS. Standardno mesto ispod žmigavca na levom krilu.

Ili, drugačiji font :

PqlMxvi.jpg

To bi bile standardne nalepnice, a ukoliko neko želi veće na lim, ili na staklo kao vizir ili sl...onda bi se posebno izrađivale...

Ako imate neke predloge - postavljajte... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepsi mi font sa krila i obavezno nalepnice sa veb adresom.duca stoji iza onih vecih nalepnica da polepi po kamionima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, a kako bi bilo da napravite bas bedz, a ne nalepnice? To bi bilo fakat guba... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho,ovaj tvoj predlog lepo izgleda :thumbup: ,ali bez znakova tesko da bi neko znao sta znaci samo flcs i tako bi sama nalepnica izgubila dosta na znacenju :unsure: ,cini mi se da je i velicina nalepnice pristojna tako da je primetna i u voznji,ali mislim da je duzina malo velika za ispod migavca,mozda bilo bolje ispod prednjeg kraja lajsne na prednjim vratima ili cak i odmah iznad lajsne,nekako mi se cini da ce tu vise ici uz celokupan eksterijer auta ;) ,kako god ove lepo izgledaju,jedino ko ima crn ili malo tamniji auto,kao tvoj stilo na primer nece mu se videti crni text,tako da bi bilo dobro da se odradi jedan broj nalepnica sa srebrnim metalik slovima ili vec nekoj drugoj svetlijoj nijansi koja ce biti primetna i na tamnijoj boji karoserije.ovaj font koji je na stilu je bas lep,pomalo retro,stomu daje shmek,a ovaj drugi mi bas i nije nesto,mnogo je izuvijan i necitak i slazem se sa punto abartho-m da bi bilo dobro da se uradi citko i jasno,pristojne velicine nalepnica sa adresom sajta,za prednje ili zadnje staklo,tako da bi i ovamanja nalepnica,koju je nesha predlozio imala puni smisao,to jest da bi ljudi na netu :pc: mogli da vide sta je to flcs i nadam se da nam se pridruze :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
...obavezno nalepnice sa veb adresom...

Onda bi nalepnice morale biti veće od onih 2x5, a ljudi generalno ne vole baš previše upadljive nalepnice kao standardne...

Ukucaj FLCS na Google Србија, pa ćeš videti da u sve tri varijante prvo izbacuje Fiat-Lancia Club Serbia :

Веб

странице на српском

странице из земље: Србија

Naravno da bi se radilo u dve ili tri varijante boje slova, zavisno od boje automobila.

Na osnovu gornjih linkova se vidi da se dovoljno lako može saznati šta znači skraćenica FLCS.... :cool:

p.s. Nisu ovo moji predlozi, tj. nisam ih ja uradio... ;)

Prvu varijantu se više i ne sećam ko je uradio, a drugu varijantu je na brzinu uradio Chelić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokijev i Makov predlog su jedina mesta na koja bih ja mozda zalepio nalepnicu.

Uopste nije lose da ispod FLCS pise i web adresa, cak preporucljivo, ili \"inline\"

FLCS

www.fiat-lancia.org.rs

ili

Fiat - Lancia Club Serbia

www.fiat-lancia.org.rs

ili

FLCS - www.fiat-lancia.org.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je uradio atest za plin, zna kakve su nalepnice (mislim na velicinu) mozda logo kao sto je na letku kluba i dole web adresa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat - Lancia Club Serbia

www.fiat-lancia.org.rs - dimenzije kao ono što originalno stoji na većini fiat kola sa amblemima fabrika ...

moj glas ide ovoj nalepnici, verovatno ispod brisača, inače mi je dosta nalepnica jedva sam skinuo jbn van službene...

Share this post


Link to post
Share on other sites
diskretnije u svakom slucaju nismo mi svi BANE :whistle: ,a kao sto rece miki budite malo kreativni dajte neke predloge

Pa naravno da niste, jedan, ups dva su BANETA :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ono ''www'' može da se izbaci, jer se ionako podrazumeva. Naročito ako želimo da ostanu prvobitne dimenzije što se dužine nalepnice tiče...

Ako se lepi na zadnje staklo, onda mora biti u dimenzijama da se vidi sa minimalno 3-5 metara iza automobila ( jer bar toliko odstojanje drže oni iza ). U protivnom je neće ni videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
... minimalno 3-5 metara iza automobila ( jer bar toliko odstojanje drže oni iza

Aha, ali samo oni koji imaju V8+ posto ni ne mogu blize da pridju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pa, ne pričam o ''vožnj'' u koloni...već kad se zaista vozi... :whistle:

Zaista mislim da nalepnica 2x5 cm ne može biti vidljiva, čitljiva iz auta pozadi...Jedino pešak ima šansu da je primeti kada prođe pored parkiranog auta...i još nekim čudom pogleda u zadnje staklo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakom slucaju bolje i da je nalepnica ako vec ide na staklo za nijansu veca,nego da je neka mala i neprimetna,mada mislim da su one sa strane,kod lajsni na vratima ili ispod migavca ipak uocljivije nego na staklu,ipak nalepnica na limu vise upada u oci,zbog jaceg kontrasta, dok se na staklu teze uocava,pogotovo ako je staklo providno a ne zatamnjeno.i u svakom slucaju zastitni znaci marki lancia i fiat bi da lidodatni smisao i upadljivost samoj nalepnici,za razliku od samog texta ili web adrese koja je manje uocljiva i teze upada u oko,na primer onu nalepnicu sa pocetka teme koju sam primetio na vasinoj alfi i fotogtrafisao da nije bila onako velika i na crnom zatamnjenom staklu,tesko da bi nekom privukla paznju,pogotovu u voznji,a u to se mozete i sami uveriti,kad pogledate fotku i obratite paznju na web adresu ispod naziva naseg kluba,koliko su ta slova sitna i neprimetna,pa sad da su samo bila ona ,jos u dnu soferke,tesko da bi se tu nesto videlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA mislim da je najbolje da zalepite nalepnicu na felnu(ratkapnu) tu ce vam biti mnogo primtne a ispostovacete klub i bas vas briga. Ince ja sam radio na svoju ruku mogu da vas uputim gde pa radite kako hocete,smisljajte i dobijete gotov proizvod odmah nikog da cekate. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da sazovemo skup da izaberemo odbor za izbor nalepnica, a onda odbor da se sastane da izabere izvrsni odbor, a da onda izvrsni odbor izabere predstavnika koji ce ovde da vodi iskusiju?!?

jebo demokratiju oko svega se dogovara po 2 meseca?!?

znaci ne mogu da se rade, zato sto su previse detaljni za cutter, a da se vidi providna folija okolo je bezveze i nece trajati ni 2 nedelje

nalepnice ce se raditi u vise dimenzija, kada se budu radile bice spisak na koji ce se upisati ko koju velicinu zeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...