Jump to content
FAS Goran
boki

Kalkulator za izračunavanje registracije vozila

Recommended Posts

ljudi jel neko skoro registrovao Punta MTJ ??? jer nešto se ne slaže na par mesta mi kažu cena komplet je oko 16200 din

a po linku : Cena obaveznog osiguranja Vašeg vozila od autoodgovornosti sa svim taksama i porezom iznosi:

Osiguranje: 8.413,65 din. Porez na upotrebu vozila: 1.650,00 din. Takse (Jav. put., komun. i administ.):3.250,00 din.

Eko-taksa: 260,00 din.

UKUPNO : 13.831,65 din.

JEL moguće da je tehnički pregled preko 2000 din ??? :wallbash::wallbash::whistle::whistle::question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si negde slago tablicu za neki podatak.Meni je dala tu cifru za Lanciu Y 1.2 8v.Nesto nisi popunio dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj ti ubaci : 51kw, 1248 cc, 2004, dizel koji nije eur 4 , da vidimo šta će tebi da izbaci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda su racunali tehnicki + proviziju...Ja sam probo za tvoj auto alsam kuco 56 KW.Mislio sam da toliko ima.A mozda su i oni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa paradoksalno je što na Dunavu izbacuje manju svotu, a na Generali oko 16000, ipak će biti da je neažuran sajt dunava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda ipak da je tehnički od 1200din, pa naviše jer nema nigde registracija za ispod 15500 din ( za mene) ...

e, a paradoks je što slepci kod mene na tehničkom (Boban centar) traže 3000 din za stakla preko Đeneralija !!!

i od 12.10.2009 po novom propisu o osiguranjima NE MOŽE u istom danu da se registruje i odradi tehnički i plate dažbine ...

mora da prođe bar 1 dan !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nastavim u temi od prošle godine : troškovi registracije su sad izašli 15 750 din ( 1eur = 105,5 din) sa osiguranjem stakala (1500din) i putnika (260 din) :thumbup:

nego jedna druga stvar me iznervirala prilikom registracije i zato PAŽNJA svima sa kolima koja imaju 3v (mada možda važi i za druge) :

na onom listu za tehnički na prvoj strani ovi sa tehničkog moraju po novom pravilniku da napišu : limuzina sa zadnjim vratima :wallbash:

- i platiš novu saobraćajnu (324 din) za izmenu tipa vozila :rant::wallbash:

postoji caka da ovo ne znaju svi službenici u svim Sup-icama tako da moguće da vas negde drkaju :thumbdown: , a negde da vas uopšte ne cimaju da ovo završavate :whistle: zato Oprez u izboru sup-a gde radite registraciju !!!

EVO nađoh šta im je izmenjeno pa se zato spremite da vam država izmuze još malo para ove godine:

Члан 16. - pravilnika o О ПОДЕЛИ МОТОРНИХ И ПРИКЉУЧНИХ ВОЗИЛА И ТЕХНИЧКИМ УСЛОВИМА ЗА ВОЗИЛА У САОБРАЋАЈУ НА ПУТЕВИМА

Облик каросерије возила М, N и О

1. Путничка возила (М1)

АА лимузина

АB лимузина са задњим вратима

АC караван (station wagon, estate car)

АD купе

АЕ кабриолет

АF вишенаменско возило:

моторно возило које не одговара класама АА до АЕ намењено за превоз путника и њиховог пртљага односно робе у истом простору.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko registrovao svog Stila 1.9 JTD 0d 115ks ove godine, kolika li je cena registracije sa novim tablicama, da znam na sta da se spremim u martu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima isto pitanje, pa molim kolege da nas informisu.

Hvala unapred :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari zna li neko koliko treba da se ispruzim za registraciju JTD-a? :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...