Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
chikavili

BESPLATNA PROMOCIJA ZA SVE AUTO KLUBOVE

Recommended Posts

10. MAJA BESPLATNA PROMOCIJA ZA SVE AUTO KLUBOVE

Svi klubovi koji su zainteresovani da se prezentuju na 22. Tuning Styling Show-u u Kragujevcu, molimo da prijave svoje učešće na email press@tuning.rs najmanje nedelju dana pre početka manifestacije.

U nedelju, 10. maja, pozivamo sve auto klubove da izlože automobile i besplatno promovišu svoje aktivnosti posetiocima.

Svaki klub koji želi da prisustvuje, u obavezi je da obezbedi tri vozila i dostavi nam registarski broj istih, kao i imena i prezimena ljudi koji dolaze (po dvoje ljudi u jednom automobilu). Takođe je neophodno da nam pošalje rešenje o osnivanju kluba.

Glavna obaveza je da svi klubovi moraju doći najkasnije u nedelju do 9:30 i da se vozila ne pomeraju do završetka manifestacije u 18:00h.

Klubovi koji dođu imaju pravo na sledeće:

1. Bespatan ulazak na prostor gde se održava manifestacija za tri vozila

2. Za svako vozilo dobijaju se po dve narukvice za prisustvovanje "King of Europe" manifestaciji.

3. Obezbeđen prostor za prezentaciju kluba.

Tražene podatke možete poslati na fax 011/3049-333 ili na press@tuning.rs a za više informacija na telefon 064/11-999-89.

Iskoristite priliku i prezentujte svoj klub posetiocima

Jel' nas zanima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja idem 120 % i to ne sam najmanje sa jos 3 kola, ja sam pitao na skupovima ali su me svi zbunjeno gledali.

ja sam se dogovarao sa mojima da krenemo u subotu 09.05. tako da tamo prenocimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro idemo skoro svi, nego da dogovorimo oja 3 automobila ce biti na standu kluba, treba nam i neka cirada, kao one za bastu, flayeri i to je to, neke promoterke ne bi bile na odmet :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moz da bude tvoj, vukadinov i jos jedan, recimo vilijev... (valjda se niko nece ljutiti sto su tri puntica u pitanju) :D

sto se cirada tice, ja pojma nemam ko to ima, ali znam da nije skupo da se kupi, ima u home centru u garden delu, cini mi se da je oko 2000 din.

sto se tice flajera i brosura za to je nesha zaduzen.

za promoterke... ja mogu da povedem jednu (ako ne bude radila taj vikend), a Vukadin verovatno moz da povede dve-tri :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja ceradu 3mx3m belu iz rodica ako je neko video pa mogu da vam pozajmim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto.Stilo abarth,Lancia,to bi bilo lepo,a imamo ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam ja ceradu 3mx3m belu iz rodica ako je neko video pa mogu da vam pozajmim.

e bas na to sam mislio :D dogovoricemo se hvala ti ;)

ljudi hvala vam sto predlazete moj auto, jako rado bih isao ali verovatno sam na zlatiboru taj vikend, znacu do nedelje sigurno pa cemo videti

u svakom slucaju treba prijaviti klub i obavezno otici

zamolicemo mikija da nam pozajmi one zastave, dare nam je ponudio ciradu, ponese se gomila flayera i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maradonina Barketa je zanimljiva za izlozbu,samo ne znam da li je spreman da ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako bi trebalo otici i svidja mi se ideja punto, stilo i neka delta HF..(teka da je oko 200 konjica) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...letci i brošure nisu problem.

Zastava Kluba bi lako mogla da bude gotova do tada. Vuče, šaljem ti na mail znak u vektorskom formatu i to u tri varijante koje je Vili uradio - full color, two color i crno-bela.

Cirada će ionako trebati i za kasnije, tako da nije problem da se ona kupi. Jedino bi bilo dobro da je malo ''izbrendiramo'', tj. stavimo obeležja Kluba na nju, kao i adresu sajta i sl. To može da se uradi ili prilikom njenog pravljenja...ili da se uzme kompletno bela i onda sa kalupima ofarbaju njeni delovi. Jedino bi trebalo videti koji od tih sprejeva u boji mogu da izdrže vodu kako ne bi počelo sve da se razliva posle 5 minuta...

A, videćemo da li će majice biti gotove do tada...

Da bi i to bilo gotovo, svi koji znate sa Photoshopom, pošaljite mi PP... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za majce Corel Draw ne photoshop, ciradu je skupo praviti, napravicu ja sablon pa cemo iscrtati ili cemo zalepiti nebitno, ja sam u frci debeloj do nedelje, onda se bacam na zastavu :D

valjalo bi uraditi i nalepnice bar za kola koja idu

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ko na kraju ide, ajde spisak cisto orjentaciono da nebude da ja sa ALFOM budem jedini iz FLCS-a. Mada bice tu i moj bivsi Fiat Uno 1.0 fire :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u KG ide dosta ljudi, a ovde treba da odaberemo 3 auta koji ce predstavljati klub.

Treba kon(j)taktirati i ove ljude koji redje dolaze na forum.

Ja za vikend nisam u gradu, ali moze se desiti da u nedelju ipak stignem malo kasnije do intera (zavisi kakvo ce biti stanje na ibarskoj)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se desava sa Kragujevcom ideli ko????????????????????????????????????????????????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ide, ali izgleda da niko nije zainteresovan za predstavljanje kluba :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci macko pade knjiga na 2 slova, evo ja cu ali malo je glupo ja sa Alfom pored toliko fiata

Share this post


Link to post
Share on other sites

aVFUJB9.jpg

Petak: 08.05.2009.

19.00 - Revijalna vožnja kroz grad Kragujevac, polazak sa drift staze

21.00 - Zabavni program na parking prostoru gde se održava manifestacija

Subota: 09.05.2009.

09.00 - Verifikacija drift takmicara, tehnicki pregled vozila

10.00 - Trening vožnje

10.00 - Ulazak za posetioce, Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmicarima)

12.30 - Nastup plesnih i muzickih grupa

12.45 - Performansi ATV-a i motora

14.00 - Svecano otvaranje drift takmicenja, revijalna vožnja svih takmicara na stazi i pocetak kvalifikacija

16.50 - Performansi ATV-a i motora

17.00 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmicarima)

17.30 - Objava rezultata, nastup plesnih grupa

17.40 - Performansi ATV-a i motora

18.00 - Takmicenje u Burn out-u, nastup plesnih grupa

18.20 - Pocetak takmicenja u Styling-u i dB Drag-u

21.00 - Proglašenje pobednika u Styling-u i dB-u i TS nocni party...</span>

Nedelja: 10.05.2009.

09.00 - 12.00 trening vožnje

10.00 - Ulazak za posetioce

12.00 - Nastup plesnih i muzickih grupa, Performansi ATV-a i motora

12.20 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmicarima)

13.00 - Nastup plesnih i muzickih grupa, svecano otvaranje takmicenja, revijalna vožnja svih takmicara na stazi,

13.30 - Top 32/16 Twin Drift

16:50 - Performansi ATV-a i motora

17:00 - Nastup plesnih i muzickih grupa, objava rezultata u Driftu i proglašenje pobednika

17.15 - Drift taxi (vožnja posetilaca zajedno sa takmicarima)

18:00 - Završetak manifestacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je super hvala na pitanju, vidjen samo Vukasin. Bili zanimljivi klubovi ali oni najveci izostali osim naravno OpelClubaSrbije, prisutni : Extrem Club, Wolf Club, Tuning Club Sabac, Fica Fan Club tako da nismo nista strasno propustili. Da bio je i onaj lik sa crno-narandjastim bravom i identicnim Audijem 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...