Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

Pazi se ti tog vetra, vidis da hoce nekad promaja da uhvati! A znamo da je (uz JTD motore) promaja najveci neprijatelj srpskog naroda! :laughing: 

Ps - fiatovac, sad ozbiljno, ja nikad nisam rekao da je JTD los motor...ako mi to neko nadje da sam negde napisao prelazim na...turbo benzince! :fun:
 

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da imam kanticu u gepeku ili autu? Sad sto cu da napisem ovo ima da ispadnem najgori, ali dobro, mozda na nekih 5-6.000 pogledam situaciju sa uljem i nista ne diram, malo ispod max ga punim na naekih 4/5 i za 10kkm svuce se na pola sipke, izgleda da to ne valja... jer to nema ni kod dizela...

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sami trkaci i veleputnici :)

Vozim jtd i predjem..... 10.000

Godisnje :) tj nista :) a mozda ni toliko.

Nikada se nisam potegao sa nekim od nule. Mozda jednom-dva puta po auto putu iz zezanja nesto.

Ali nikada nisam to uradio ni sa Lanciom. Ni sa Vectrom. Nije do auta. Do mene je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ni ja se ne trkam. To je bilo jednom od kad imam ovog stila i to kad me je bas bas iznervirao. Ne vozim ga sad extremno brzo ali auto putem znam po nekad i da ga izvucem i preko 200, cisto da ga izduvam inace do 150-170-180 ga vozim ovako po auto putu. Magistralom nista narocito brzo da letim ali tu 20-30 ne vise od ogranicenja i to uglavnom kad je mrak (jel ne slikaju tad) :D!

Provocirao me s vetrovima :laughing: morao sam...

Hahaha Milutine,Milutine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se potezem non stop, vostim i van grada i po gradu a pogotovo drzim tempo na autoputu, gde par sati brzina ne pada ispod 170-180, osim na naplatnim rampama, pritom prelazim 50.000 godisnje, sa sve momackim remapom.

Servisiram trapove, kocnice, gume, radim male i velike servise (sve isto sto i benzinci npr), nikad nisam remontovao turbinu, menjao zamajac ili kvacilo, sredjivao dizne ili bilo sta slicno.

Sad ne znam, mozda sa mnom nesto nije u redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se potezem non stop, vostim i van grada i po gradu a pogotovo drzim tempo na autoputu, gde par sati brzina ne pada ispod 170-180, osim na naplatnim rampama, pritom prelazim 50.000 godisnje, sa sve momackim remapom.

Servisiram trapove, kocnice, gume, radim male i velike servise (sve isto sto i benzinci npr), nikad nisam remontovao turbinu, menjao zamajac ili kvacilo, sredjivao dizne ili bilo sta slicno.

Sad ne znam, mozda sa mnom nesto nije u redu...

Nisi trebao to da pises. Nabijas im kompekse xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino što moram da priznam da imaju veliko SRCE, više brinu o našim turbinama, egerovima, plivajućim..... nego mi sami.

Hvala ne treba.

A ome teme su više za druženje, zatrovasmo off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje odma u rezervoar da sunu kanticu kad vec voze na mesavinu

Haha cuti onda ce svecice da zamaste. Sta god da urade njima ne valja xD! Mora jedan rezervoar i za ulje da naprave :D Edited by MilanStilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino što moram da priznam da imaju veliko SRCE, više brinu o našim turbinama, egerovima, plivajućim..... nego mi sami.

Hvala ne treba.

A ome teme su više za druženje, zatrovasmo off.

Kao sto vi brinete redovno o nasom potrosnjama...sva sreca nemate o cemu drugom jos pa vas ne zsmaramo mnogo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo volim ove jtd masine sa 170000 na satu 04 05 gde ih samo nalazite hocu i ja jednog takvog da kupim

Pa za 2000e sigurno neces moci da ga nadjes ;)! Znas za dizela sa tom km moras vise para da izdvojis ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel iz uvoza bio auto i odakle ?

Uzet kod nas, vozio ga jedan covek ovde pre mene. Uvezen je iz Holandije. Ako mislis na moj! Kako god on sigurno nije presao vise od tvog koji je stariji 2-3 ili 4 god. ;) Edited by MilanStilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...