Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

Koje muke na ovoj temi, haos!  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da je veci broj benzinaca sa kilometrazom preko 250000km nego dizela?

Skoro sam isao kod majstora svecice da zamenim, i tamo videh dve Multiple na metan (sa njima vlasnik radi linijski prevoz od NS do BG), obe na satu imaju preko 400.000 km, a po recima vlasnika koji se takodje zadesio tog trenutka u servisu (doneo neke delove), u stvarnosti svaka ima izmedju 650.000 i 700.000 km, po njima nikada ne bih rekao da su ubile toliku kilometrazu.

Zao mije sto im nisam slikao makar to sto im stoji na tablama.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Adam Savage :laughing: Sutra u Mythbusters-ima, klipnjaca probija blok na JTD i fals vazduh na dizni :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovakvim i sličnim GT automobilima smo 80-ih i 90-ih svi balavili ! Retki su bili ono koji su to sebi mogli da priušte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Adam Savage :laughing: Sutra u Mythbusters-ima, klipnjaca probija blok na JTD i fals vazduh na dizni :laughing:

U danasnjoj epizodi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/68869-fiat-bravo-2008-19-mjet-8v-sedam-puta-zapekle-dizne/#entry1234840

Javite coveku da tripuje, JTD se nije mogao pokvariti :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam Adam Savage :laughing: Sutra u Mythbusters-ima, klipnjaca probija blok na JTD i fals vazduh na dizni :laughing:

U danasnjoj epizodi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/68869-fiat-bravo-2008-19-mjet-8v-sedam-puta-zapekle-dizne/#entry1234840

Javite coveku da tripuje, JTD se nije mogao pokvariti :laughing:

 

Promašio si temu, nije u pitanju JTD nego MJET !

 

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, onda samo JTD valja, ni jedan drugi dizel nije dobar ili? Mislim ja sam mislio po vasoj prici da svaki dizel valja a i ako se nevaram MJET je novija generacija JTD, covek bi ocekivao da je bolja :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh li ja da nešto valja a nešto ne valja. Čovek ima problem sa Bravom MJET, a sad sam počeo da sumnjam da je problem sa nečije strane iskonstruisan ( da ne koristim neke druge reči) !!!

Edited by vicent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba... Jedna bitna stavka nikad neće biti ista - potrošnja

Ovo kažem kao potpuno neutralan

 

Ne, stvarno... Više sam benzinaca imao u životu i sigurno ću ih jednom opet voziti. Sa godinama mi prestaju da budu bitne neke stvari, osim potrošnje. Kad nju svedu na nivo , eto mene verovatno opet

 

Da li bi ovakav auto zadovoljio tvoje potrebe u smislu performansi i potrosnje?

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/68625-nova-opel-astra/?p=1234991

 

btw 2 komentara koja su me nasmejala:

dfgdfgdfg.png rthrthtrhtrhdfvnjh_muil.png

 

:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Favorizovani od strane homologacije, cim su dosli 1.6T benzinci, ispario dizel :D Trke ne daju nikakav primer prednosti bilo kojeg pogonskog goriva jer je sve stvar homologacije i iz mnogo sportova gde je i samo jedno pogonsko gorivo (tipa F1) mozete videti velike razlike izmedju timova, a kamoli kad su razlicita pogonska goriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...