Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

Upravo je to ''odrađivanje'' odnosno grejanje u mestu greška koju čine mnogi vozači. Pali i vozi, nema čekanja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, YUgisa said:

... ali nije sisao vesla :D

 

Mislis cosak od porodilista...? Niiiiisam nisam!

Nego s vremena na vreme vidim na svim mogucim soc. medijima i platformama klip od doticnih, i reko` ajd opet da mu dam sansu, gledam minut i po i shvatim da ne mogu.
Verovatno je do mene :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni su smešni biiip. Ajde ovaj klip za polovne automobile je malo preforsiran, ali brate, ima ih na tone da se bukvalno upišaš. Najjači su mi bosanka i vegan na dejtu, i svi sa Stevom Đubretom, pa onda student državnog vs student privatnog fakulteta....

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Milutinac said:

 

Mislis cosak od porodilista...? Niiiiisam nisam!

Nego s vremena na vreme vidim na svim mogucim soc. medijima i platformama klip od doticnih, i reko` ajd opet da mu dam sansu, gledam minut i po i shvatim da ne mogu.
Verovatno je do mene :mellow:

 

Da si Alfista rekao bih sigurno imas vremena da kruzis po netu jer/dok cekas u redu kod majstora :D Ovako sigurno dok cekas u redu za nov protokomer :D Salu na stranu, nisu ni meni bas sjajni ali imaju par dobrih snimaka i nekih scena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, ni meni generalno nisu smesni, al eto, ispostujem, pogledam, cisto da budem 'trendy', i onda naidjem na po koju smesnu scenu/momenat... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha :D Ja sam cuo da se vozaci dizelasa najvise obraduju u svom zivotu kada se ozene, dobiju dete i kada majstor javi da ne mora da se menja plivajuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 13.6.2019. at 9:46 AM, horvat said:

Slazem se, ni meni generalno nisu smesni, al eto, ispostujem, pogledam, cisto da budem 'trendy', i onda naidjem na po koju smesnu scenu/momenat... :D 

Toliko im je nivo humora prop'o da mi se u poslednje vreme ni brk ne nasmeši ali što kažeš aj kao odgledam do kraja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da rade na silu i za lovu...
I ovi iz državnog posla valjaju iste fazone ali i osvežavaju pa mi nešto i smešno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se ono beše pričalo...na benzin se vozi, na plin greje, a na dizel ore? :D 

Bogami, na dizel se i leti - Cesna 172 sa 1.9 TDI motorom od 180 konja. Vlasnik i pilot aviona je iz Finske, odavno je postavio video na YouTube, rekao pre 5-6 godina da je nakupio do tog momenta 100 sati leta bez ikakvih problema...a, kakva je situacija danas - treba guglati.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...