Jump to content
FAS Goran
oktopod

Benzinci vs. Dizeli

Recommended Posts

Vlasnici JTD se dele na dve sorte. Oni koji pricaju lovacke price na forumu i one koji nisu jos registrovani :laughing:

Vlasnici benzinaca se dele na dve sorte - oni koji voze na plin i oni koji planiraju da pređu na plin.  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće, pod uslovom da ne koristimo IV i V brz.

A i tada je diskutabilno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta će ti? Kad si ga zadnji put vozio?

 

Pa sta ce vama dizel, vecina ni nema njivu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterujete.

 

 

Ova rasprava više nema poentu pošto je očigledno da je ovde samo pitanje koliko para-toliko i muzike. Stilo od 1800e je teški krš i mora da bude tako. Naravno da će da troši ulje ako je Dijamant sipan u njega na svakih 100 000km.

Pogledajte one od 4000e i onda procentie kvalitet Stila.

Isto tako kao što ima Jugo za 200e i 1000e.

 

O potezanju 1.1 i 1.9 motora je smešno i pričati. Sve u svemu ništa konkretno nisam pročitao osim dečačke rasprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zemlju imam samo u saksijama, al zato godinama unazad se nisam uhvatio za šipku u busu,a idem svaki dan na posao. Po Bgd-u i nije moguće divljati sa remapiranim autom, al zato, povremeno se teleportujem ispred nekog naduvenka, a tu su i Avala i Košutnjak, za brzince.

Edited by vicent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićo ako aludiraš na onog iz vlade onda Prvo skoči onda reci poh. :D

 

Nego, meni ulje na dizelu još uvek na maximumu, izgleda da fiatovi dizeli u dobrom stanju ne troše ulje a mislio sam da me igor zeza. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto neki misle da je laž da neki JTD motori ne troše ulje. Uradio sam 7 malih servisa na mom starom bravu 1.9JTD i ni jednom nisam primetio da nivo ulja opada,ni za 1mm. Veoma dobro znam kakva je muka kada motor troši ulje (škoda felicija 1.9D), pa mi nije teško da proverim. Inače auto je remapiran oko preko 50.000km.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

YUgisa , prošetaj se danas da ti počupam uši . Ako ne budeš duvao na iberu dobićeš i parče torte.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zemlju imam samo u saksijama, al zato godinama unazad se nisam uhvatio za šipku u busu,a idem svaki dan na posao. Po Bgd-u i nije moguće divljati sa remapiranim autom, al zato, povremeno se teleportujem ispred nekog naduvenka, a tu su i Avala i Košutnjak, za brzince.

 

Ja sam se u zivotu vozio 3-4 puta gradskim autobusom i to kad su me drugi naterali :laughing: Mislim da je poslednji put bilo pre 9 godina :laughing:  Pobrkao si tu slova, nije bRzince nego bENzince  :laughing:

 

Sto se tice ovih sa uljem do vrha, pogledajte da vam nije mozda pomesao ulje i rashladnu tecnost pa vam je zato visok nivo :harhar:

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mukica. Isto. 

Mada računam mlad i ima još vremena za njega.


 

Sto se tice ovih sa uljem do vrha, pogledajte da vam nije mozda pomesao ulje i rashladnu tecnost pa vam je zato visok nivo :harhar:

 

 

YUgisa nemoj i na tu muku da mi staješ. Muku mučim i sa ostatkom antifriza (uzeli za dopunu posle velikog servisa). Ušao u petu godinu i ni kap antifriza nisam dolio. 

Naravno pred jesen sledi zamena kompetnog antifriza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto neki misle da je laž da neki JTD motori ne troše ulje. Uradio sam 7 malih servisa na mom starom bravu 1.9JTD i ni jednom nisam primetio da nivo ulja opada,ni za 1mm. Veoma dobro znam kakva je muka kada motor troši ulje (škoda felicija 1.9D), pa mi nije teško da proverim. Inače auto je remapiran oko preko 50.000km.

 

Daj dijagram sa dyno :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićo , Luis ima puno zajedničkog sa mnom ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yugiša, ne treba dijagram, postoji bolja vrsta računanja.

Zove se, stani mi na crtu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...