Jump to content
FAS Goran
stefanves

Čep za alufelne

Recommended Posts

Za tolikio imaš i kod ovlašćenih, oko 20 eur po čepu.

Nađi samo serijski broj dela i možeš naručiti kod ovlašćenog ili kod Bogunovića (oni nisu više ovlašćeni Fiat servis)

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, gde moze da se nadje prodavnica koja prodaje cepove od felni. Potrebne su mi za lanciu deltu 16ice su gume.

Poslednjih dana tek na ovakvim sitnicama shvatam sta znaci imati problem sa nabavkom delova :D.

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, milaneze said:

Poslednjih dana tek na ovakvim sitnicama shvatam sta znaci imati problem sa nabavkom delova :D.

Sto se Zabara tice, toliko je sve apsolvirano na forumu - da problem nekome moze da bude samo nedostatak informacija :) .

Maltene sve sto ti treba za auto mozes da nadjes kod ovlascenih, po SN dela iz ePer. Jedino sto su jaci sa cenama (mada i tamo zna da bude ponesto povoljno, opet kod nekih imamo i klupski popust). Ako ti ne treba ceo komplet cepova, mozda bih prvo tamo pitao, ne verujem da je vise od 20 evrica po komadu. Ili ako ti je skupo i treba ti ceo komplet, sto rece kolega mozes da juris po oglasima polovne ili nesto "nabrano" :D na parkingu. Aftermarket ne postoji, jedino da sam pravis, bilo je par DIY tema, a i pitanje na sta ce to liciti i kakva je felna.

PS: Nepotrebno otvorena tema spojena je sa postojecom o cepovima za felne, pa mozes da pogledas i do sada napisano. Bonus pitanje - sta ce 16'' felna na Delti ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Skoro sam kupio Lanciu Deltu 1.6d kao svoj prvi auto i prezadovoljan sam njom. Svaka reč je suvišna obzirom da svi znate o kom autu se radi.

Naleteh na mali problem, autu fale dva poklopca za alu felne 16in, a nigde na evropskom tržištu ne mogu da nađem nekoga voljnog da ih isporuči u Srbiju. Znate li gde mogu da ih nabavim??

 

P.S. Nov sam ovde, i drago mi je što sam napokon član uz mog Italijana.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@computerTouher

 

Probaj po otpadima, mada tesko da ce oni to da prodaju bez felne.  Pitaj nema sta da izgubis. 

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@computerTouher

 

Kod ovlašćenog dilera možeš ali su tipa 40-50 eur po komadu. 

Koje su felne u pitanju pa da znamo koje poklopce juriš?

Možeš napraviti i 3d štampačem odgovarajuće poklopce a zatim ih prefarbati.

 

Mada našao, ne našao, skinuće ti ih u nekom trenutku 

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@computerTouher Juri na KupujemProdajem. Ima puno nasih koji voze kamione sa polovnim automobilima po evropi i lesinare tj skidaju sve sto mogu da prodaju posle. Takodje, dovlace tako i setove za reparaciju guma, kljuceve, alate, roletne gepeka, poklopce felni, ratkapne i sl i iz inostranstva. Tacno kada vidis sve oglase pojedinih clanova, skontas o cemu se radi. 

Ovako nesto: 
image.thumb.png.c3d9ee3e66c291a5c1bdcb0863a6ffbc.png

Edited by Dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da inicijalno nisu pravljeni za Srbiju :) i zastitu od nasih pilicara, ali i FLA je zesce ke*ala sa tim poklopcima na alu felnama svojevremeno.

Imao sam poklopce na 17'' Abarth felnama na Stilu, pa na dva kompleta 16'', Dynamic i GT takodje na Stilu. Evo i cetvrti komplet sa poklopcima na Bravu, 17'' Sport felne... Ali ocigledno sam (da ne ureknem), uz dvoriste imao i srece da nikada nisam ostao ni bez jednog. Verovatno bih popiz*eo, jer ti samo naprave zaje*anciju i gubljenje vremena da to trazis na komad...

A imali su lepih modela felni i bez tih gluposti. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...