Jump to content
FAS Goran
stefanves

Čep za alufelne

Recommended Posts

Sashicus, da li te to vidim u Lancia taboru ?

Rokne se četri vijka i neće da spadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sashicus pa buraz probaj da smisliš način da ona ne otpadne nemora ona biti ista sa unutrašnje strane jer unutrašnju stranu niko nevidi, znači nešto klik klak, znam da je teško to smisliti ali na muci se poznaju junaci oduvek je bilo, lako ćeš ti to posle unovčiti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno nekih poklopaca na limundu/kupindu, cena po komadu od 1300 do 1900 din ako sam dobro upamtio... moglo bi da se razradi pa i da se zaradi nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj ako mozes da napravis cetiri zubca iz plastike koja bi se spustala iz cilindricnog oboda koja bi sa unutrasnje strane imala mala izdubljenja za neku zicu koja bi ga drzala na mestu...skoro isto kao i na originalnim

jel imas link za te poklopce na limundu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da nadjem cepove za alufelne, majstor mi je menjao dve gume i nije ih dobro stavio...prosto su odleteli :thumbdown: .....  felne su 16...... znaci to su oni ukrasni valjda plasticni cepovi koji kriju srafove...

Hvala unapred

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj sada (nakon spajanja) prethodne postove u ovoj temi, a ako hoćeš original, za GT Stilo 16-ce su nešto oko 20-25 evra po komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi izmeri duzinu cepa i unutrasnji precnik posto sam jedan izgubio i hocu da kupim sva cetiri original a auto mi nije u Nisu i ne mogu da izmerim. Jos bolje ako neko prodaje !

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako hoćeš da kupuješ original, samo se javiš ovlašćenom i kažeš broj šasije svog Punta....sve će oni dalje sami da znaju. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako hoćeš da kupuješ original, samo se javiš ovlašćenom i kažeš broj šasije svog Punta....sve će oni dalje sami da znaju.

Pod uslovom da su na njemu felne na kojima je izašao iz fabrike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fiatsrbija.rs/servisi-i-usluge/servisna-mreza.html

Auto Mig d.o.o.

Čamurlijski Put BB, Niš
 
Servis:
Telefon: 018/4583-720 i 4583-721
e-mail: servis@automig.rs 
 
Ili okreni telefonom, ili im pošalji Email. :thumbup:
Napišeš im koji auto imaš, šta ti treba, i ostaviš im broj šasije. Onda će oni poslati odgovor tipa:
''Poklopci za Vaš auto koštaju toliko i toliko po komadu, rok isporuke je toliko i toliko dana.''
 
Ili, možeš da pitaš i preko foruma, isto kod ovlašćenog, Milanče će ti odgovoriti:
 
------------------------
 
EDIT:
 
@ Markobgd
 
E, onda nisam razumeo kako treba jer sam odmah pomislio da ima originalne (fabričke) alu felne, za koje mu sada trebaju poklopci.  :thumbup:
Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sportingove 15. Ali mislim da mi iz fabrike nije izasao sa alu nego sa celicnim 14"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savet, gde naci cepove za stilove blade 17" felne?

Vec danima pokusavam ali bezuspesno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po fb, kupujem prodajem...mislim da moze i preko ovlascenog. Za Blade nije problem, meni za Gt vec jeste. Mislim , nasao sam neki krs.. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sve redooom, niko nema, pokusacu kod ovlascenog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod ovlascenih imas sigurno, samo je pitanje koliko je cena bolnija. Mada moze da se desi i da se kod njih natrci na nesto povoljno.

Ako imas klupsku karticu, pitaj kod ovlascenih koji odobravaju 10% popusta na delove, imas spisak na forumu. I da das vise za nove, ali najgore je sto je sa poklopcima prica "ja tebi, ti meni" :D .

Ili, sto kaze Mica - za polovne prati oglase pa kad iskrsne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam po kisi vozio i ispalo mi je jedan cep od felne. 

Neka retka felna, tesko mogu da nadjem. 

Ako postoji pogucnost da se nekako izradi po uzorku ili neka druga improfizacija? Hvala 

Ruzno izgleda bez. 

 

0.jpg 91197726_2286590141649919_7028981590726279168_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino da nadjes nekoga ko je raspolozen da izlije ako je aluminijumski poklopac.

 

ako je plasticni onda 3d stampac

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sa googla:
https://www.infinityprint.rs/usluge

 

rade i skeniranje tako da mogu spram postojeceg cepa.

Ako se budes raspitivao javi cenu ovde da znamo, kradu se cepovi :D 

evo jos jedan
https://www.3dprintplant.rs/product/3d-stampa-kalkulacija-proverite-cenu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno, kontaktiracu ih i javljam. 

Nisam znao da moze, bitno mi je kalup da se uradi, posle ovo plavo fiat moze da se nadje lakse ili zalepi nesto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...