Jump to content
FAS Goran
stefanves

Čep za alufelne

Recommended Posts

Prvi dan kada sam kupio auto uleteo sam u neku rupu i izgubio jedan cep od felene :(

Sada to izgelda mnogo ruzno. Zna li neko gde mogu to pronaci, moze li to neko napraviti na osnovu preostalih cepova.Cepovi su od plastike. Felna izgelda otprilike ovako:

Artec_E-Sport_15x7.jpg

Slikacu i moje ( detaljno ) , pa ako neko vidi kod nekog ( SEM KOD MENE!!! ) neka skine :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha..

ja da sam na tvom mestu prodao bih felne :D

ili eventualno skines i ostala 3 poklopca da ti auto izgleda tjunerski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stidite se :p

elem bolje uzmi napravi 4 ista posto to mozes da nadjes jedino da ides da ga trasis pokraj puta u travi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam skidao tocak, i posto sam sav suntav i nesopsoban uspeo sam da slomim jednu zabicu na cepu :( Sada imma 3/5 ( jednu je pre mene neko polomio ). Naravoucenije, imam 2 cepa u najavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj kod Danka u Zemunu, možda mogu oni da ti odrade, meni fale 3 čepa centralnog otvora isto Artec u pitanju,može da napravi bez problema po uzorku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da moze, al' da mu dam 20 eura po cepu jedino da sam skrenuo sa pameti.

Posalji sliku tvog cepa, mozda valja za moju felnu :) Bolje da meni prodas taj jedan pa da ja imam komplet, nego da niko nema kompelt : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros izlazim na parking i imam šta da vidim,na prednjim točkovima otpale plastični umetci sa "fiat" logom

t50.jpg

i što je najzanimljivije na zadnjim točkovima su ostale

t51.jpg t52.jpg

imali neko ideju kako ovo da rešim,ne stavljaju mi se sva četiri nova čepa,jer su ovo original(fabrički) sa ovoih alu felni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ovde ljude koji prave stikere pa mogu da ti naprave lepše i starije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljao sam o tome,ali koliko vidim deo koji je otpao je od providne plastike,ne znam koliko se ona smola sa stikera izdržati....

Edited by Bugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee ista muka - ne bih davao velike pare za cep felne pa ako neko zna gde postoji mogucnost da se naprave 2 kom po donesenom primerku ili kako vec neka pise...ili,da unajmim klince iz kraja,mozda jeftinije izadje :w00t: (salim se)

dovla - ko pravi te stikere,ja na onoj temi skapirah da trenutno niko to ne radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ove cepove vise ce te izadje postarina nego oni sam...mogao bi neki strugar da ti napravi od plastike...

Da li neko zna nekog strugara u Beogradu koji radi cepove za felne? Treba mi konkretan odgovor tipa, strugar Zika, ulica ta i ta telefon taj i taj. :thumbsup: Nasao sam na vise mesta da neki strugar radi cepove, ali nikad konkretno.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jesi li probao da pogledas u nekoj gvozdjarskoj radnji cepove za cevi, plasticne naravno, ima ih u razlicitim precnicima , kostaju nesto kao 20-25 dinara/komad, a vrlo lako moze da se desi da ti pase u otvor felni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cepovi 4x25=100 dinara

stikeri sa znakom 4 komada = 130 dinara

ja sam recimo moje cepove nosio kod lika da mi uradi laserom naziv felne...200din komplet :thumbsup:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi pomoc, da li neko proizvodi (izradjuje nove) cepove za alu felne ili prodaje? Treba mi za alu felnu sa meree HLX, kao sa slike

cxca1855.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj brate stani u red, ti čepovi su baš deficitarna roba kod nas meni trebaju 4 komada, Zverkanu trebaju bar 2 koliko sam skontao evo sad i tebi ma ludilo sa tim čepovima, a felne su skroz korektne i dobre!Ja ne znam jel neko zna da li tih čepova ima da se kupe novi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda je bolje na nekom otpadu da pogledate. Ja sam viđao čepove za novije modele Fiata da imaju novi da se kupe, ali za Mareu nikad.

Inače, pričali smo i o bušenju istih i fiksiranju torax ili nekim sličnim zeznutim ključem za felne da ne bi i dalje lako "nestajali"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...