Welcome to Fiat-Lancia Club Serbia Forum

fb nalog 02.jpg

Za pisanje u bilo kojoj temi na Forumu neophodno je da se ulogujete. Ili tako što napravite svoj korisnički nalog na Forumu (klik na Sign Up i popunite polja), ili još lakše tako što se povežete sa Vašim Facebook nalogom.

Opet klik na ''Sign Up'', onda izaberite ''Sign In with Facebook'', izaberite da li želite na Forumu da koristite ime sa Facebook-a ili želite neko drugo ime, i to je to. Sve ovo klikćete samo prvi put, svaki sledeći put Forum je to automatski upamtio.

Povezivanjem na Forum dobijate mogućnost da učestvujete u diskusijama, postavljate slike, video klipove, dobijate notifikacije kroz Browser (da, isto kao na FB-u :) ), šaljete/primate privatne poruke, ''tagujete'' druge ljude kako bi odmah videli Vaš upis... Kao da ste postali deo jedne veeeeelike FB grupe sa trenutno preko 15.000 ljudi sa kojima razmenjujete stavove. :) 

smeker192

Stilo - radio sa CDom / CD Error

79 posts in this topic

Ako imas cd sarzer, uzmi emulator i zavrsi muku. Taj cd ako je prestao da vrti nema mu spasa :)

Sent from my Stilo Bumblebee

Ima mu spasa, koliko sam samo DVD ROM-ova spasio ciscenjem (stapic i alkohol, najjeftinija varijanta) . Ali ovde tesko mogu da dodjem do sociva a da ne rasklopim totalno sam uredjaj.

Edited by The Punisher

Može li da bude ona opcija TA (ili kako već beše), ono kad treba da obaveštava o servisnim informacijama...pa čim dobije neku informaciju radio treba automatski da prekine to što pušta i pusti taj info...ali, to kod nas u Srbiji ne radi...

Čoveče, kod mene to jeste. Isključio sam opciju i radi, šljaka kao DOXA bez ikakvog čišćenja! 

Nisam uspio naci, ako moze da me neko uputi na temu, ako ej bila

CD radi bez problema, ali kad prebacim na FM moram pojačat do kraja da bih čuo, a i tad krči, slabo se razumije, nekako kao da gubi neki kontakt sa zvučnicima...čim prebacim na CD nazad, sve OK apsolutno...i to se počelo dešavat tek tako, odjednom