Jump to content
FAS Goran
Zoran SM

Nove cene registracije vozila

Recommended Posts

registrovao krajem decembra, Punto 1.3mj 2005

Iznos (sa popustom od 10% za osiguranje) 11000 din + tehnicki 800 dindzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni 16667 + tehnički, biće oko 3500-4000 manje nego prošle godine. Al kad vidim ovih tvojih 10000, odma mi dođe da menjam auto, što sam i hteo, jel... <_<

Hehe a ja kad krenem u preticanje poželim tu tvoju JTD oznaku :D Kad sam kupovao auto tražio sam jeftiniju varijantu tako da je moralo nešto da se žrtvuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde si radio registraciju i tehnički?

Share this post


Link to post
Share on other sites

registrovao krajem decembra, Punto 1.3mj 2005

Iznos (sa popustom od 10% za osiguranje) 11000 din + tehnicki 800 dindzi :)

Zamalo i ja toliko da platim registraciju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni 16667 + tehnički, biće oko 3500-4000 manje nego prošle godine. Al kad vidim ovih tvojih 10000, odma mi dođe da menjam auto, što sam i hteo, jel... <_<

Hehe a ja kad krenem u preticanje poželim tu tvoju JTD oznaku :D Kad sam kupovao auto tražio sam jeftiniju varijantu tako da je moralo nešto da se žrtvuje.

ja kad sam kupovao auto dizel je koštao 60 dinara a auto preko 4000e, sada dizel košta više od duplo više a auto vredi više nego duplo manje. Šta reći...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde si radio registraciju i tehnički?

ako mene pitas osiguranje je Delta Gen. (u nekoj agenciji), a tehnicki Balkan Auto u Ugrinovackoj

registrovao krajem decembra, Punto 1.3mj 2005

Iznos (sa popustom od 10% za osiguranje) 11000 din + tehnicki 800 dindzi :)

Zamalo i ja toliko da platim registraciju ;)

pa kad hoces ergelu od 120 konjica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MilanLaki@ da tebe sam pitao :) , pošto sam prošle godine u AK Kompresor platio tehnički 1500. Ali to ima veze i sa kubikažom čini mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde si radio registraciju i tehnički?

ako mene pitas osiguranje je Delta Gen. (u nekoj agenciji), a tehnicki Balkan Auto u Ugrinovackoj

registrovao krajem decembra, Punto 1.3mj 2005

Iznos (sa popustom od 10% za osiguranje) 11000 din + tehnicki 800 dindzi :)

Zamalo i ja toliko da platim registraciju ;)

pa kad hoces ergelu od 120 konjica :)

:horse:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U AK Gudalovic na Novom Beograd, Jurija Gagarina 1, moze da se uradi kompletna usluga znaci tehnicki (uz 50% popusta ako odradite celu pricu) i dobijanje nalepnice, sve na jednom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta da se radi...

Odsecem jednu nogu i onda mogu da vozim Maserati-a ...

samo mora da bude automatik,,,

A polako se blizi registracija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je izaslo sve, nesto malo preko 21000 za stilo 1.6 16v 76kw 2002 godiste iz uvoza.

Edited by Dragan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas registrovao auto i u odnosu na proslu godinu ustedeo sam skoro 6000 dinara. Polisa, takse, tehnicki, nova nalepnica (bez odlaska u MUP), sve skupa me izaslo 24300din. Auto je Stilo JTD 1.9 85KW 2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...mene je izaslo skoro 25200, to je sa novom saobracajnom, sad koliko je ona ne znam...ali znam da je tehnicki bio na nekoj akciji pa sam platio samo dvesta dinara...skoro pa nista, i jedino sto sam ja isao u sup da registrujem. :rolleyes:

Poslato sa ne znam sta cu sa njim kada krenu sorcevi i majce...

Edited by Sale Fiat Stilo 1.9jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poskupljuje registracija vozila

DSC_0425.jpg

Za registraciju vozila u Srbiji stiže novi cenovnik, ali ovog puta poskupljenja nisu drastična. Tako će trošak za registraciju putničkog automobila, uz novu saobraćajnu dozvolu, nove tablice i nalepnicu biti za 420 dinara veći od dosadašnjeg.

Vlada Srbije je donela Uredbu o izmenama Uredbe o visini naknada za usluge koje pruža Ministarstvo unutrašnjih poslova. Tako će ubuduće obrazac vozačke dozvole umesto 800 biti 876 dinara. Probna vozačka dozvola je poskupela sa 500 na 547 dinara. Saobraćajna dozvola koštaće 1.314 dinara, tačno 114 dinara više.

Za deset odsto je poskupela potvrda o privremenoj registraciji, za koju će biti potrebno 330 dinara. Registraciona nalepnica je sa 400 poskupela na 440, a registarske tablice za automobile, taksi vozila, autobuse, trolejbuse, teretna vozila i teške četvorocikle koštaće 190 dinara više - 2.190 dinara.

Izdavanje registarskih tablica za putnička vozila po izboru vlasnika koštaće ubuduće 87.530 dinara. Ranije ispunjavanje želja koštalo je 80.000 dinara.

Preuzeto sa AutoBlog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je cuo neko nesto o ovoj najnovijoj gluposti u vezi sa zadnjim naslonima za glavu? Nesto tipa, kao za vozila od 1987god i mladja moraju da imaju naslone za glavu na zadnjoj klupi ako imaju pojaseve? Informaciju sam dobio od decka koji radi na tehnickom pregledu pa posle slucajno od lika koji radi u jednom osiguranju. Kaze ne znaju sta da rade, hoce da ih biju ljudi, ja bih trebao da reg. auto u narednih 10-ak dana, kazu strpi se dok se ova ludost ne rascisti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam i ja to, ali sam takodje cuo da ce to obustaviti posto ljudi sa pravom pi*de... Mada sve ovo iz neproverenih izvora, sto se mene tice.

Vole da peljese retroaktivno, pa to ti je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su najavljivali da će biti to u današnjem SAT-u ali nisam gledao. Pogledati reprizu ili na sajtu RTS-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sad SAT, govorio pomoćnik ministra saobraćaja Mirković. Ukratko, u utorak je sastanak Ministrarstva i staviće ovo pravilo o obaveznim naslonima za glavu pozadi van snage. :thumbup: Govori se i novom atestiranju gasa.

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luda zemlja i to ti je. Kako ih bre nije sramota da se igraju tako sa zakonima kao mala deca da ih pisu, cas promene pa onda vrate kako je bilo i nikome nista..Tako je bilo i sa registracijom teretnih vozila, kada su lupili da je teretno (kombi i pik ap) luksuz. Za moj kombi je tada trebala biti reg. cini mi se oko 75 000din, a za jace i preko 100 000din. Istice mi reg na kombiju, ja se spremam da reg. kad mi kaze ovaj sa tehnickog da se strpim desetak dana morace da ukinu to. I ja ajde poslusam ga , posto smo imali jos kombija pa nije bilo toliko zurno i za nekih mesec dana vratise na staro i platim reg 30 000din!

A sta je bilo sa ljudima koji su platili po 100 i vise hiljada din umesto npr 40 000din? Pa nista, to je bilo za to, ko je dao ispao je glup sto je postovao zakon..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko koliko kesha trebam da spremim za registraciju Punta. Prebacujem ga na svoje ime. Odradio sam odmah po kupovini svu papirnogiju (kupoprodajni, platio porez i to je to). Citam nesto da je registracija 12.650 (ako se dobro secam) i plus cena tehničkog. Na to trebam da dodam cenu novih tablica, cenu nalepnice i novu saobraćajnu. Uzeo bih i kasko na stakla (mozda i na čelo vozilo ali to još razmisljam). Računajte za sada samo za stakla. Da li ce sve stati u 20-22.000?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...