Jump to content
FAS Goran
MarkoJTD

Prvi FLCS rostilj 2009.

Recommended Posts

il da vidimo s matuno-m da l dolazi, ako da, da ponese onaj mali rostilj, pice je najbolje svako svoje, a mozda bi mogli i mesishte svako svoje, prosli put smo se precenili, pokupovali sve sto je bilo u onoj vitrini, a najeli se od cevapa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
a koliko je star?

10 godina, prvi vlasnik, redovno odrzavan, prva farba, redovno menjan zejtin posle przenja.. jel valja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je kiloherc... a mozda i samo herc jer ima samo dve nalepnice, ali verujem da bi nas drugar iz smedereva mogao da ga unapredi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto 9. maj? Zar nismo rekli nedelju? Ja ću biti u Budvi od 29.4 do 9.5. i u nedelju 10.5. bih mogao na skup, a tada bih mogao i da obezbedim roštilj (onaj sa slike na FB :) ), kome bi verovatno trebao back-up ukoliko se pojavi mnogo ljudi, jer nije baš prevelik... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da stavimo na glasanje,hahaha ako je sve jedno,a bratu dovli vise odgovara deseti onda je 10i.

dovla ljubavi nadam se da ces znati da cenis ovo moje angazovanje hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
nego nikako drug nesa da iznese svoje misljenje,a mene bas zanima sta misli????

Pq2klMh9.jpg

Pq2km7Jr.jpg

gx1obQRA.jpg

Danas sam bio ovde, tako da nisam mogao da napišem ranije... :cool:

Lokacija još uvek nije određena. Ima jakih razloga da se ne ide daleko od Beograda.

Sve mane koje se navode za Košutnjak mogu biti rešene npr. tako što bi neko sad za vikend otišao i uslikao moguća mesta na Košutnjaku gde bi pravili roštilj. Isto važi i za livadu koju Dovla pominje.

Ideja da se 2, 3 ili 4 ljudi stavi u jedan auto mislim da nije nešto čemu bi trebali težiti.

Ako hoćete, kontaktiraću i JapanX-a za livadu, pa ćemo videti šta čovek kaže...

p.s. Lepo je i Vukašin primetio...nema mesta da čekamo da se svi dogovorimo za sve ( da glasamo o svemu ;) ), jer se nikada nećemo svi dogovoriti.

Imamo vremena do sledećeg vikenda da se dogovaramo, predlažemo...i, onda ide odluka koja sigurno neće biti jednoglasna, niti ćemo čekati da bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zovi japanca i ako moze da zavrsimo sa tim ali datum se ne menja ostaje 10.05.09 vecini odgovara,dovlina livada je po meni isto ok resenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ja to ne radim ni ''običnim'' danima, nego mi uopšte nije palo na pamet ( sve do sada ) da sutra nijedna od perionica

neće raditi... :wallbash:

Dobro, barem sada malo kiše pada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lepo govorio Kosutnjak a vama se vozi Paris Dakar... ccc... Pa ne vozi svako stila majku mu! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako je Neshi,Stilo mu ko roda,moze na reli.Sta da rade ovi sa niskopodnim trkalicama i mi koji po fabrickom dizajnu nismo visoki? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nesho, vidi se da je najvise ljudi za ideju da budemo na kosutnjaku :thumbup:

Tresnja [ 10 ]

Avala [ 1 ]

Kosutnjak [ 8 ]

Neka druga lokacija (navedite) [ 2 ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontaktirao sam JapanX-a, i :

...nije problem.. ponasajte se kao dobri domacini

Dakle, njegova livada u Žarkovu je otvorena kao lokacija.

Marko, vidim ja dobro da od 21 glasa, do sada, nijedna lokacija nema većinu...ali hvala što si to još jednom svima

istakao... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi trebali da sve to organizujemo kod JapanX-a.Lokacija je zicer proverena a ulaganja minimalna.Sigurno ce doci raja sa CBC-a,tako da imamo priliku da pokazemo koliko smo dobri domacini.Na kraju niko nije mislio o tome da nas prati gomila ljudi koji su sa Alfa foruma i mozda bi hteli da se pridruze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...