Jump to content
FAS Goran
MarkoJTD

Prvi FLCS rostilj 2009.

Recommended Posts

Kao sto je poznato, lepo vreme je stiglo i samim tim, vreme je za prvi rostilj kluba, iskustvo imamo, fali nam samo lokacija i datum.

Ovde mozete da glasate i da navedete ako imate neke ideje za lokacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi boziji tresnja je extra ali je zavucena, NE BAS SJAJAN PUT, bolje negde provereno, ne znam na kosutnjaku gde da stanes a da to nije put, avala takodje, jedino mozda ispod kosutnjaka kod tunela tu moze da stane dosta kola

Share this post


Link to post
Share on other sites
ljudi boziji tresnja je extra ali je zavucena, NE BAS SJAJAN PUT, bolje negde provereno, ne znam na kosutnjaku gde da stanes a da to nije put, avala takodje, jedino mozda ispod kosutnjaka kod tunela tu moze da stane dosta kola

a vidim poznajes kosutnjak....Vaske svalercino jedna,a zato si ti zatamnio stakla ...i ja sam isto za kosutnjak a moze i avala,u principu svejedno je gde god bilo dolazim,sto bi rekli,NAJbitnije je da se mi druzimo!!!! :thumbsup:

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio na tresnji za ovaj vikend, put do tamo, kako se izadje iz grada, magistralom, kao staklo, i kad se skrene za tresnju, put je i dalje super, bez rupa ili kratera, jedino tamo gde je parking za rostilj, asfalt ima kolotrage, ali nije nista strasno jer je sve pored ravno, pa spusteni mogu da zaobidju :)

mesta za rostilj ima jako puno, klupice su u normalnom stanju, cisto je, ima gde da se baci djubre itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je lep dan,u Kosutnjaku se rasporede manja drustva i porodice,pa nigde ne ostane mesta za oveci copor pavijana sa svojim plekanim ljubimcima. :lol: Zdravorazumski Kosutmjak je losa ideja.Na Avali takodje nema ledine gde mozes da privezes konja i pored njega da dignes kamp.Jedino ispred hotela Beograd na parkingu.Tresnja je 10-12 km dalje,ali je put do tamo uzivanje.Takodje imaju dve velike livade gde se moze kampovati.Nema saobracaja i guzve.S obzirom da je tresnja rezervat za divlje svinje i srne,mozda Marko i ulovi nesto na branik.S druge strane zasto ne moze kod Japanca opet?Mesto je OK i ne smetamo nikome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da se svodi na kosutnjak ili tresnju... ako se dogovorimo za jedno ili drugo, lako cemo zauzeti mesto ujutru i problema nema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imamo jos vremena da izmozgamo nesto dok se ne popravi vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ima vremena da se dogovorimo, da još o tome popričamo i na redovnim Okupljanjima sa ljudima koji ne dolaze tako često na Forum jer roštilj neće biti u tokom ovog meseca...već negde u prvoj polovini maja...

Ali...u svakom slučaju će na vreme i sigurno bar 7-10 dana ranije biti napisano na Forumu gde se pravi roštilj i kog

datuma... :cool:

Do tada, što znači narednih 15-tak dana nastavite sa predlozima... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozda Marko i ulovi nesto na branik.S druge strane zasto ne moze kod Japanca opet?

spremio sam orudje, tako da je sve moguce :D a kod japanca je fino, al zar smo copor ili nismo, treba malo da se rasirimo po Srbiji, niji sve u ovih par mesta koje svi dobro znamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na bilo koju stranu da mrdnes iz BG ima lepih mesta pa ko naleti neka slika ili pise ja sam za sve kombinacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem Deliblatsku peščaru ili Gučevo. Lokacije su malo udaljenije od BG-a (Peščara ~50km, Gučevo ~100km), ali obe lokacije su meni vrlo drage i smatram ih za veoma interesantne za skupove ovakvog tipa ;) Na obe lokacije postoje i tereni pa možemo malo potegnuti i loptu, a ne samo benzin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E meni svi datumi i veme odgovaraju samo da nije 2.maj idem na svadbu :p , a sto se lokacije tice meni je svejedno moze i kod Japanca i Avala i Kosutnjak i tresnja, moze i jagoda moze i Deliblatsku peščara sve varijante, ali nekako zbog mesa nije pametno da se dugo vozimo, mada moze Nesa u svoj minivan da ukljuci frizider pa da turi meso tamo, ja mogu u kola bez frizidera i da pustim klimu, ali Nesa mora vise kinte da da ako misli onoliko da jede kao na prošlom roštilju :)

e i dogovorite se ocemo li kupiti meso skupa(zajedno) ili svako za sebe i po koliko kinte i koje meso najvise da uzmemo, koliko vidim svi su nesto cevape jeli mozda njih najvise treba uzeti, aj' nastavite diskusiju....

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je ok, samo da bude do 15-og maja jer posle nisam tu jedno mesec dana :), al obećavam da ću i ubuduće uhvatiti nesu kako jede :):thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha,mislim da ti to vise nece poci za rukom sad ce kuci da se najede pa na rostilj :lol: pa da najbolja varijanta je 09.05.2009 to je vikend odmah posle prvog maja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja bre Tresnja, Kosutnjak em je blizu em je carsko mesto, imamo parking kod Hajducke, imamo klupice sve sve... A mozemo i da provozamo po koju partiju :D :D :D

nc nc nc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

glasanje je u toku,zabranjeno je uticati na glasace,nego vukasine jel ti opet postis

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je mesto za odmor u gustoj sumi, koje se nalazi nesto dalje od Avale, u njoj se nalazi jedna velika raschishcena poljana, gde se nalaze klupice, mesta za rostilj, mesta da se pika fudbal il sta god, kao i jezero na kojem uvek ima vise ljudi nego na poljani.

evo ti neki foto album sto sam nasao na netu, gde se vidi kako to tamo izgleda, ali mislim da nema slika te poljane.

http://outdoors.webshots.com/album/561842302PDbwnt?start=0

EDIT: ovo je album nekog pecarosha i samo se vidi to jezero i nema uopste slika te poljane.

Edited by MarkoJTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno ima dve poljane.Sa svake strane puta,i sve je lepse i raskrcenije nego na slikama.Okolo je ograda,jer je to rezervat za bambije i divlje svinje.Bojim se samo da ne uvate Manfa kako nisani kroz one njegove cevuljage,dok on objasni... :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...