Jump to content
FAS Goran
the_reaper

User Manual-i i dijagnosticki podaci za Fiat/Lancia automobile

Recommended Posts

Sta ima u tom vork-shop manualu za Bravu-Bravo.Mislm trebalo bi mi obicno uputstvo za upotrebu i jel skidao ko taj manual trazi mei password a dobijes ga kad posaljes sms. :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ima!. Idi na http://lancia-klub.si/news.php -Moraš da se registruješ kreni na podgrupu Download.

Usnimio sam kompletno uputstvo za sve modele Lybri ( sve verzije, svi motori, sva godišta ) i obavezno - Uputstvo za mehaničare.

To je negde oko 150 Mb, ali se isplati svaki minut usnimavanja

Obradovao sam se kad sam nasao ova kompletna uputstva za Lybru,medjutim razocarao sam se,jer nista nisam uspeo da usnimim.

Kako bih mogao da dodjem do tih UPUTSTAVA?Mozes li mi ih nekako poslati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@swejk

klikni na link iz posta #47 imas tamo link ka rapidu za mehanicarsko uputstvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uputstvo za Fiat Stilo 2006 na engleskom jeziku u pdf formatu.

Savrseno uradjeno. Ovo je takozvani handbook.

http://rapidshare.com/files/160584442/Stilo_Handbook_11-06.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

boze, pa to sam trazio da ne ispadnem retard, i nekako uspeo da omasim :)

e bas sam :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat malo osvežio svoj ELUM sajt za uputstva... najzad se kao 17 jezik našao i srpski!

Naravno. tu je za početak uputstvo za punto klasik, punto tng i putno van... ali vremenom će biti i drugih modela.

Takođe, zapazih i novo uputstvo za palio (doduše neka indijska verzija) ali nekom može biti od koristi.

Uostalom, bacite pogled na http://aftersales.fiat.com/elum/SelectModel.aspx?markID=1&languageID=1 i vidite šta ima novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Palio je indijska verzija, ali je uvodna slika evropski model. Nadam se da ce uskoro biti podrske i za evropsku verziju! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Ima li neko uputstvo (user-service manual)za Kappu 98-01 na engleskom, dosadilo mi da za svaku sitnicu prekucavam sa italianskog u google translate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni treba uputstvo za ovaj auto

LANCIA Thema turbo 2.0 LX

elektricne seme,sklopovi motora, bilo sta!!!

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ima!. Idi na http://lancia-klub.si/news.php -Moraš da se registruješ kreni na podgrupu Download.

Usnimio sam kompletno uputstvo za sve modele Lybri ( sve verzije, svi motori, sva godišta ) i obavezno - Uputstvo za mehaničare.

To je negde oko 150 Mb, ali se isplati svaki minut usnimavanja

Ovim slovencima ne radi download. Pokusavam vec neko vreme, ali nista. Molim vas drugari, ako neko ima, da mi nekako posalje ili uplouduje ili kako god, servisno-tehnicko-uputstvo za popravke, ili kako se vec zove, za Lanciu Lybru 1.9 JTD. Ja se u napred zahvaljujem na svakom pokusaju pomoci.

Edited by MISHONNIUM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod sebe imam Fiat Punto Technical Documentation CD, pokriva sve modele mk2a - benz, jtd, d, ....- sve procedure za popravke sa grafičkim prikazom i podaci. Ako nekom treba doneću na skup ili možda podignem ISO negde gore.

Tražim service manual za punta mk2b koji je i za dizel verzije. Ovi dosad ponuđeni su mk2 čini mi se i uglavnom benzinci. Zna li ko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš na Rapidshare "Fiat Punto 2 -PL-service.pdf" (na poljskom ali je dobro) i "Fiat Punto_MK2_Haynes_Service_and_Repair_Manual.pdf".

Pokriva i 1.3mjt. Ako ne nađeš staviću ja negde. Ako nađeš nešto bolje, javi - ja sam se i za ovo namučio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Daj leba ti podigni negde oba, osedeo sam tražeći. Danas ceo dan kopam, nalazim samo mk2a, poljske za mk2a.... Ne ide mi od ruke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Od pre neki dan sam vlasnik Z10.

Da li neko ima user manual za isti na srpskom. Gde god sam našao link za uputstvo, bio je mrtav.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam ePER v.50. Prilikom raspakivanja nije prijavio nikakvu gresku, kada pokrenem setup on kao nesto odradi, prijavi uspesnu instalaciju ali posle toga ne mogu nikako da ga pokrenem.

Ovo mi je prviu kontakt sa tim softverom, zato molim pomoc iskusnijih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...