Jump to content
FAS Goran
the_reaper

User Manual-i i dijagnosticki podaci za Fiat/Lancia automobile

Recommended Posts

treba uskoro da se pojavi kopija egzaminerovog programa za PC neki turcin ga nabudzio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaci ako nabavis, ja sam odavde izvukao interesantne tehnicke podatke za moj auto, a toliko sam ih trazio ;)

Drago mi je da sam bar malo od pomoci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li neko service manual za lanciu kappu 2.0 turbo 96

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da ga nađem, ovako bar na prvu loptu... možda kasnije.

U međuvremenu postavi linkove ka ta dva uputstva koje si pronašao, nekom će i ti jezici svakako dobro doći. Bar nešto o paliju da imamo.

Možda treba tražiti i uputstvo za sienu, to su slični modeli. A albea je već nešto drugo, nije li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo uputstvo za Fiat Palio Weekend na poljskom. Okacio sam ga na free rapidshare nalogu, pa ako nekao ima premium neka ga skine i okaci da bude trajno. :thumbsup:

http://rapidshare.com/files/351662720/Instrukcja_obslugi_FIAT_PALIO_2001_PL_up_by_dunaj2.rar.html

Sto se tice uputstva na italijanskom jeziku, imam ga u papirnom obliku tj. original. Kome treba neka se javi na PP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražio sam ali ništa nažalost... možda ga i nema na netu jednostavno.

Jesi li video ovo što je Six postavio: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40308&st=0&p=671691&hl=palio%20AND%20uputstvo&fromsearch=1entry671691

Nisam proveravao, tj. skidao to šta je postavio, po naslovu bih rekao da nije "user manual" ali svakako bi mogla biti korisna stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ O čoveče... najbolji llink u ovoj rubrici do sada. :unworthy:

ELEARN-ovi svi na jednom mestu... i Seicento je tu!

Šta reći... osim HVALA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !

Zna li neko mozda gde bih mogao da nabavim user manual za mareu 1.9jtd ? Ne mislim na ono uputstvo koje se uglavnom moze naci na netu(i ovde na forumu) kada je marea u pitanju, jer se to uputstvo odnosi na starije modele. Nije obradjen 1.9jtd model. U principu mi nije problem da nadjem bilo sta na netu ali ovo ne mogu da iskopam nigde. Nema na torrentima, nema na RS...nema po specijalizovanim forumima... Najbolje bi bilo ako bi neko mogao da mi da savet gde da kupim originalnu knjizicu na engleskom. Posto mi je auto uvezen iz Belgije, imam knjizicu na francuskom i muku mucim sa njom(prevodim preko googla). Bilo bi super ako bi neko mogao da me prosvetli po pitanju ovoga. Hvala !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...