Jump to content
FAS Goran
the_reaper

User Manual-i i dijagnosticki podaci za Fiat/Lancia automobile

Recommended Posts

Da li negde postoje radionička uputstva i slično za novi bravo, osim onih što imaju na ovom forumu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi eLearn za punta mk2, onaj link u temi ne radi, da li neko ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesuje me da li postoji neki sajt sa koga mogu da skinem uputstvo za mehanicare za popravku fujat multiple

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško je to pronaći.

Pogledaj temu na kojoj smo sada (posle spajanja), da možda neko to nije već iskopao negde na internetu i ostavio link ka tekstu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo mi se pali greska air count faulitu contact garage ,a i desavaju se jos neki kvarovi koje mislim da bih mogao sam da sredim jer nisam bas pri parama da placam majstore

 pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini matori tek sad videh poruku...aj posalji mi tel na ivan9982@gmail.com pa da se cujemo...konkretno me j..e trzanje na malim obrtajima u 4. brzini pa mi pasha majstor preporucio da nadjem semu kako bi pokusao da proveri da li je problem u povezivanju. A prosli vlasnik mi je rekao da je stavljena nova pumpa. Hvala ti puno na interesovanju.  :unworthy:  :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam danas u Boschu ESI-Tronic-u kako izgleda instalacija razvoda goriva. Ne znam sta te muci, instalacija je jednostavna i laka za povezivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Haynes Service and Repair Manual for Fiat Uno 1983 - 1995 Petrol
Haynes Publishing 1996 | ISBN: 1859600891 | PDF | 304 pages | 9,4 Mb

Models covered:
Hatchback, with manual transmission, inc. Turbo ie and special/limited editions (0923)
Petrol:
1.0 litre (903 and 999cc)
1.1 litre (1108 and 1116cc)
1.1 litre (1108 and 1116cc)
1.3 litre (1299 and 1301cc)
and 1.4 litre (1372cc)
Does NOT cover Selecta (automatic) transmission, Fiorino type vans or Diesel models

https://www.nitroflare.com/view/FA28A3AE765126A/1859600891.rar

 

 

Fiat Tipo (1988-1991) Service and Repair Manual
Publisher: Haynes Manuals Inc | 1991 | ISBN 1850106258 | PDF | 241 pages | 46.5 MB

Models covered:
All Fiat Tipo (1988-1991) models with 1372cc - 1580cc petrol engines and manual transmissions, including special/limited editions.
DOES NOT cover 1756cc DOHC petrol engine (1.8 ie), Diesel engine or automatic transmission (Selecta) models.

https://www.nitroflare.com/view/9E60A3E94CA191A/1850106258.rar%0D%0A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bole na linkovima, skinuću ih kod sebe na komp i okačiti na naš server kako bi zauvek bili dostupni.

Naravno, napisaću da si ih ti pronašao i prosledio dalje. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, Nešo, nema na čemu... ti znaš da sam ja bibliofilski manijak. :)

Samo, sad mi čini mi se da je ovaj Haynes za Tipo već bio okačen na forumu... ali nema veze, čim naletim na nešto što ima ključnu reč Fiat, ja kačim ovde.... ili ključnu reč Lancia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

Malo sam cunjao po forumu i nasao sam uputstvo, tacnije Owner Handbook za Lancia Y, ali mi ne odgovara taj. Imam Lanciu Y 2000 god 1.2 16V 86HP. To je Limited Luxury serija. U ovom handbook-u ima samo za onu od 80HP, a stvari koje meni trebaju se razlikuju. 

 

Da li postoji na engleskom taj Handbook za moj auto.

 

Hvala unapred... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haynes Owner's Workshop Manual for Fiat 850 Sedan, Coupe and Spider  1964-73

Haynes Publishing 1974 | ISBN: 0900550384 | PDF | 200 pages | 16 Mb

https://www.nitroflare.com/view/F4846E2003A46F4/0900550384.rar

 

So wird's gemacht, Bd.93, Pfelegen - Warten - Repairen Fiat Tipo 1988 - 1995 (57-145 PS)

Delius Klasing, 4. Auflage 2002 | ISBN: 376880870X | PDF | 264 pages | 68,1 Mb

https://www.nitroflare.com/view/50F1ED093589E1D/376880870x.zip

 

So wird's gemacht, Bd.99, Pfelegen - Warten - Repairen Fiat Cinquecento ab 1993 (40 / 55 PS)
Delius Klasing, 1. Auflage 1996 | ISBN: 3768808998 | PDF | 207 pages | 48,5 Mb
 
So wird's gemacht, Bd.65, Pfelegen - Warten - Repairen Fiat Uno 1982 - 1995 (45-112 PS)
Delius Klasing, 8. Auflage 2001 | ISBN: 3768806316 | PDF | 290 pages | 54,8 Mb
Edited by Bolens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav kolege i drugari, nisam imao priliku do sada da preuzmem nešto sa foruma. Našao sam neko upustvo koje mi je potzrebno ali ne mogu da ga download-ujem.

U prilogu je link pa molim za malu pomoć  :)

 

http://www.2shared.com/document/N5dRntiZ/AUX_ZA_Libru.html

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj fajl se više ne nalazi na tom serveru. Ili su ga oni uklonili ili onaj ko ga je postavio. Gdje si našao ovaj link?

EDIT: Evo vidim da je GajA ostavio taj link još davno. Jedino da njemu pošalješ poruku pa da ti pošalje ako još ima.

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uputstva sa foruma su ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/102-uputstva-za-fiatlanciaalfa-romeo-modele/

 

...i sva mogu da se skinu. :)

A, za ovo konkretno uputstvo što te zanima, Nidža je već objasnio. Ako ga skineš, pošalji mi link ka njemu na PP kako bi i njega okačili na naš server...da sprečimo da ubuduće opet postane nedostupno kada istekne link na nekom od tih besplatnih servera za šerovanje sadržaja. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...