Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Pa da.. Na kraju je taj lik odustao od tuzbe i sve se zavrsilo okej.

Zato je bolja ona druga metoda u svakom slucaju. :D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam gledao kako lik kreće da se uparkirava u rikverc i najopustenije neki lik utrcava na parking, bez blama. Ja sam ocekivao da će ovaj da ga polomi. Medjutim nista, ovaj izdramio, mentol koji je utrcao se napravio mutav. Mislim, nemam naviku da blejim na parkingu, nego sam izasao na pljugu pre posla :D

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal je realan?
Vidjao ovako parkiranu mečku u Delta City-u, ali na mestu za invalide.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaa, ti ces opet na festu a? :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragutin Topić objavio fotku bahatog vozača

 

172836-parkiranje.jpg

 

Naš proslavljeni atletičar Dragutin Topić postavio je na svom FB profilu fotografiju kako izgleda bahato parkiranje ispred njegove zgrade, što je izazvalo pravu lavinu komentara, ali smeha zbog njegovog ironičnog komentara.

''Pobednik! Čestitao sam gospodinu lično, zaslužio je mali znak pažnje za vrhunsko parkiranje! Tražio sam mu kontakt auto škole u kojoj je položio vozački ispit, hoću i ja ovo da naučim bre. Samo bahato!'' - ironično je prokomentarisao Topić.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagrađivanje parkiranog vozila biće krivično delo

 

izrael%20pol.jpg

 

Kako prenosi B92, pred izraelskim parlamentom će se naći predlog zakona kojim se predviđa da se zagrađivanje parkiranog vozila drugim automobilom tretira isto kao i vožnja u pijanom stanju u toj zemlji, odnosno kao krivično delo.

 

Verovatno vam se bar jednom desilo da neki bahati vozač blokira vaš reuglarno parkirani automobil, na kraće ili duže vreme, i da zbog toga ne možete da se isparkirate. U Izraelu su odlučili da takvom ponašanju stanu na put, tako što će pooštriti kaznenu politiku. Parlament ove države, Kneset, treba da donese zakon po kome će se zagrađivanje tretirati kao vožnja bez vozačke dozvole ili vožnja u alkoholisanom stanju. ''Postojeći saobraćajni zakoni regulišu kretanje vozila, parkiranje i ponašanje pešaka, ali, na primer, ne regulišu dobro oblasti poput parkiranja na privatnim površinama i parkinzima ispred zgrada i drugih zajedničkih objekata'', prenose lokalni mediji. Zbog toga policija i druge službe koje sankcionišu nepropisno parkiranje u Izraelu nemaju jasna ovlašćenja kako da postupe kada je nečije vozilo zagrađeno na takvim površinama. Upravo ta oblast trebalo bi da bude uređena novim zakonom koji će da spreči bahate vozače da parkiraju gde i kako im padne na pamet, ne vodeći računa od drugim parkiranim automobilima. ''Ova oblast biće regulisana u zakonu kao pretnja po bezbednost, na način da se prekršitelju stavlja na teret da ometa prolaz i kretanje drugim vozilima, za šta policija već ima ovlašćenja da reaguje.'' U osnovi, novi zakon će omogućiti organima reda u Izraelu da kažnjavaju one koji zagrade druga vozila svojim automobilom na najrazličitijim lokacijama, a treba da deluje i preventivno kako bi se vozači obeshrabrili da tako nešto čine. Samim zakonom nisu precizirane kazne, ali Fox News navodi da bi se u tom slučaju blokiranje parkiranog automobila našlo na listi krivičnih dela za koja je zaprećena kazna zatvora od 2 godine.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj se povremeno parkira ispred ulaza na invalidsko mesto. A6 restyle, Audi Club Serbia ili kako vec nalepnica, S-Line zatamnjen, verovatno 3.0 tdi.

 

Ili je opcija da je stvarno invalid, pa ga je sramota (ali ne toliko da iskoristi sve beneficije) ili ono verovatnije, da je registrovao na invalida zbog registracije.

A ta druga varijanta mi je jos gora, aj sto si zaje..o drzavu, nego se jos bahatis i parkiras po invalidskim parking mestima, a ne smes da salepis invalidsku kartu, da devojka ne vidi da si invalid u glavu!

 

35bbc72854a3c64d7a1ee1129831107c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/21/2017 at 10:25 PM, Bingodalton said:

Ovaj se povremeno parkira ispred ulaza na invalidsko mesto. A6 restyle, Audi Club Serbia ili kako vec nalepnica, S-Line zatamnjen, verovatno 3.0 tdi.

 

Ili je opcija da je stvarno invalid, pa ga je sramota (ali ne toliko da iskoristi sve beneficije) ili ono verovatnije, da je registrovao na invalida zbog registracije.

A ta druga varijanta mi je jos gora, aj sto si zaje..o drzavu, nego se jos bahatis i parkiras po invalidskim parking mestima, a ne smes da salepis invalidsku kartu, da devojka ne vidi da si invalid u glavu!

35bbc72854a3c64d7a1ee1129831107c.jpg

Svako ko je invalid dobija ovakvu karticu za parkiranje.Ćele mi je bio invalid(od dijabetesa),imao prerađeno vozilo i dobijao je uvek početkom godine novu...bez nje ne sme na invalidsko mesto

E,sad neki su kuronje kojima niko ništa ne može,pa teraju silu...

A neki su i "invalidi"...

 

5adf68c98f386f76d17bf7d010329bf7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...