Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Da sam je tada zatekao veruj mi rekao bih joj. Celom ulicom se parkira sa desne strane na trotoar (kada se penjjs). Sa slike vidis da je Passat parkiran ispored svoje kuce i vidi se mozda jos jedan auto. To su parkinzi za kuce ali se nadje 3,4 slobodna mesta posto 2 kuce nema kola. Ja uvek tu parkiram ispod bandere na pocetku ulice (odlozgo) samo da bih ga sklonio sa kolovoza. Ima jedan parking isto na pocetku ali je on mracan i njega zaobilazim u sirokom luku makar ga parkirao u drugoj ulici.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au cile brate, kad ces prestati da pises tako "kurcevito", ja se osecam glupo kad uopste citam takve postove. Mislim da smo tu negde slicnih godina, al ne razumem te uopste, takve price si trebao da prevazidjes do kraja srednje, nemoj da se ljutis, al morao sam ti to reci u bebu, k'o sto kaze drago jove torbica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torbica :D nerviraju me takvi bahati vozaci/ce. Ima ceo kraj gde moze da parkira normalno, ne, ona bas po sred trotoara i to bas na pocetku ulice. Koga jos ne iznervira kada vidi tako bahacenje. Znam iiz moje zgrade najmanje 3 porodice licno koje imaju malu decu i kolica, posto nema drugi nacin da se popnes na trotoar, osim ako ne uspe da se promuva iza automobila. Ja sam bez dlake na jeziku (kostace me to dosta u zivotu, moram pod hitno to da menjam). Ajde da je barem parkirala na travi pa i da nekako progutam, ali tuda kolica ne mogu da se proteraju. Parkiram i ja na trotoaru, ali na trotoarku koji je rezervisan za parking (jeste da nigde ne stoji znak ali to je parking za kuce) ali ja ga parkiram iskljucivo da mi ne strci iz reda. Parkiram ga bas samo kada moram. Znam kako tuda voze, pa cak se i ja opustim kada vidim da je prazna ulica pa ga i ja zgazim uz brdo u nadi da cu stici sto pre. Ovde kamion i auto ne mogu da se mimoidju, sam sam bio svedok mnogih cesanja i ulubljivanja pa sam posto samo plasljiv na to.

Nije uredu stvarno.

Posle se pitaju sto im grebu kola, sto im skidaju retrovozore...imaju 3 razloga:

1) Zameri li su se nekome

2) Bahato parkiranje

3) Naleti neka budala i bas mu se tvoj auto svidja i njega ce da grebe i ostalo.

1. i 3. moze svakome da se desi, a 2. samo ovakiva kao sa milion slika pre moje. Neka bude srecna ako joj neko u toku noci ne pokupi retrovizor ili se potpise na vratima i krilu ako ga nije sklonila.

Parkira tu jos jedan Fokus, ali on ode bukvalno ceo u travu tako da je ceo trotoar slobodan. Ne bih nista rekao da je i ona tako uradila zato sto znam koji je tu problem posle 20h da se parkira i svako se snalazi na svoj nacin, ali barem ako mora tako da se parkira nega gleda da najmanje smeta i da ode sto je vise moguce van trotoara.

Mislim da sam objasnio :)

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad jos nesto da objasnis ... kako trotoar za pesake moze da bude rezervisan za parkiranje, a parking postoji u blizini i imas dvoriste, jos kazes da nema znak za parking???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko je pametna da je auto u neutralnom, osim ako joj nije neka brzina na sredini :D iza Forda ima mesta, a ima jos jedno malo na gore + ima sa desne strane. Trebao sam da joj otkinem rektrovizor pa da mi ne bude krvo.

 

anXz51b_460sa_v1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad jos nesto da objasnis ... kako trotoar za pesake moze da bude rezervisan za parkiranje, a parking postoji u blizini i imas dvoriste, jos kazes da nema znak za parking???

Slazem se i ja za grebanje. Pitaj onda vlasnike kuca zasto tako parkiraju pa onaj odgovor koji dobijes taj cu isto i ja da dam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nisam lepo ispratip, kako znas da je baba parkirala? A posle kazes da si je video rekao bi joj da se ne parkira tu?

Sad jos nesto da objasnis ... kako trotoar za pesake moze da bude rezervisan za parkiranje, a parking postoji u blizini i imas dvoriste, jos kazes da nema znak za parking???

+1!

Verovatno moze da ne bi placali godisnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam cija su kola ali ne znam u kojem stanu stanuje posto je zgrada ispod mene. Da sam je video u tom trenutku da je parkirala rekao bih joj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je neko pisao da je dobio kaznu za nepropisno parkiranje ispred svoje kuce i to koliko se secam covek je bio u nekoj frci i parkirao na par minuta ....

sve i da je tako kao sto kazes, gde ce pesaci ako i sam tvrdis da ponekad projuris da bi stigao negde brze ...

sve u svemu razmisljas u pogresnom pravcu, nije tu odredjen parking nego sluzbe koje su zaduzene za to ne rade svoj posao kao treba, a pesaci iz komsiluka nisu samozivi da zovu pauka i policiju, a nisu ni pic#ice da grebu i sutiraju tudja kola i lome retrovizore ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj se u grčkoj uvalio ispod svoje terase i nikome ne smeta.

 

DSCN4258.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je neko pisao da je dobio kaznu za nepropisno parkiranje ispred svoje kuce i to koliko se secam covek je bio u nekoj frci i parkirao na par minuta ....

sve i da je tako kao sto kazes, gde ce pesaci ako i sam tvrdis da ponekad projuris da bi stigao negde brze ...

sve u svemu razmisljas u pogresnom pravcu, nije tu odredjen parking nego sluzbe koje su zaduzene za to ne rade svoj posao kao treba, a pesaci iz komsiluka nisu samozivi da zovu pauka i policiju, a nisu ni pic#ice da grebu i sutiraju tudja kola i lome retrovizore ;)

Ja licno tu parkiram od 17te godine, da ne pricam koliko moj cale....i nikada se niko nije zalio, niti mi je stigla jedna kazna za parkiranje. Saobracajna/interventna/obicna prolaze tuda na svakih 6 sati koliko se secam. Nikada nikome nije napisana kazna. ISpred kuca parkiram ja, moj komsija, komsija iz susedne zgrade i 3,4 automobila iz kuca. Rekao bi mi neko sigurno da ga sklonim da nekome smeta. Od pocetka ulice pa do mog auta imas jednog Punta, jednu Ladu i Pandu pa ide moj pa ide neki Daevu pa ide Audi A8L pa A1 pa Pezo Partner, nadje se tu mozda po nekada jedan Klio i ovaj Passat sa like, na dole se nadje jos 3,4 auta mozda. Tako da i da hoce pauk da digne ne moze zato sto ne moze da pridje tockovima. Ostavili bi kaznu da je zabranjeno. Auto je skorz uz ogradu i ja moram da izlazim sa desne strane. Ako hoce da ga dizu slobodno, ali kolika je verovatnoca da ce da se bakcu sa mnom kada imaju duplo manje automobile i lakse za podizanje. Zaboravio sam da dodam da i komunalci tuda idu...ne verujem da ako je zabranjeno parkiranje bas nikome nije stigla kazna...tako da to otpada.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zato sto taj deo bije za setnju, osim ako neces da obilazis bandere na svakih 10m...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad stigne Asa, gde ces njega parkirati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking, iza Uliza, gde bude bilo mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. Ako ja gresim onda i 10tak automobila koliko je parkirano isto gresi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije na vama da odlucujete da li je pesacima lako ili tesko tuda da idu! I zasto i ti moras da radis sto i drugi ako je to pogresno? Kada bi svako od vas 10 posao od sebe i rekao da tu nije dozvoljeno parkiranje i da smeta pesacima jedan po jedan svi bi se sklonili nego ajde kad mogu drugi mogu i ja al nema veze jer oni su bahati a ne ja ja ih samo kopiram i pljujem po njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stoji znak da je zabranjeno parkiranje, ali nema 3m sirine. Opusteno, nikome ne smeta zato sto ceo Miljakovac zna da se tu parkira. Za svojih 20g zivota nikada nisam video da je iko tuda setao. Jedan komsija ima malo dvoriste i ne moze da parkira unutra pa samim tim moze ispred. Koliko ja znam 5m od dvorista smes da parkiras ali pod uslovom da ne ometas saobracaj (mislim da je tako nesto koliko se secam). Mozda sam i pogresno cuo ali logicno je da ces da parkiras ispred svoje kuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je pametan bio ostavio bi mesta u dvoristu za auto ne bi nabio kucu do puta da sto vise zauzme pa sad nema mesta za auto nego ugrozava druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvrdis da nisi nikoga video da se tu seta pa mislis da ne smeta pesacima a kazes i da se tamo oduvek parkira, pa ne znam kako onda ocekujes da se vidi da li se neko seta ako su uvek parkirana vozila :D Ili ja nisam dobro skontao :D Ja ne pravim problem kao pesak ili biciklista ako mogu da se provucem, ako ne mogu onda zatvorim retrovizor na autu cisto da zna da sam bio tu :D Najbolja mi je bila fora kad sam gurnuo jedan retrovizor i odlepilo se ogledalo i ispalo :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahah, evo sada kada sam se vracao iz skole na istom mestu parkiran Golf IV, ima srecu da sam isao gornjom ulicom pa me je mrzelo da se spustam skorz dole, ali ako sutra budem video nekog tu parkiranog imam bas da mu zatvorim retrovizor. :D

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...