Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Sinoc sam naisao na ovu budalu, 4 invalidna je zauzeo i najgore, stajao je tamo jedno sat vremena poslje kada sam isao kuci
 

cxcb130015.jpg  cxcb130016.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb140056.jpg

Pored moje zgrade se parking plaća, ali postoje ovi lokali i ispred njih se ne naplaćuje i često se tu ugiltam jer mi je mesečna 1.450 dinara i ima mesta za 8 automobila. Mene frizer pušta ispred njegovog lokala kada završi radno vreme, tako da nemam problema. Alo Već dva dana stoji paleta na jednom mestu i jutros spazim Juga sa PN tablicama, mlađi lik vozi, pretpostavljam student. Čovek je sam sebi rezervisao mesto!? I sad da mu neko to pomeri, ostaće bez guma, brisača i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice mu bačena prvom prilikom kad se budem kasno zadesio napolju. Ali hit mi je kako ju je stavio na krov opušteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko da njemu ne mogu da se ispuste gume i ocerupaju brisaci i retrovizori :)

 

Njemu kad bi to uradio na tom sporetu bila bi totalna steta i to kasko 321 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas otišao ja do faksa da završim nešto,ovi iz Kragujevca znaju koja je guzva kod Mašinskog što se tiče parkiranja i nađem mesto pored PMF,onaj mali parking kod Velikog Parka.Stanem odem na faks nema me pola sata kad ja tamo neki baja u nekom BMW-u stao poprečno i zagradio parking i sve koji su bili parkirani  :question: znači šanse nema niko da izađe,vrtim se nekih 10 minuta oko kola i spremam se da zovem pauka,kad sa prozora PMF neko viče ne zovi pauka i vidim neki čile (profesor) maše sa prozora,sačekam još 5 minuta eto ga ide čile nogu pred nogu kao žurio sam na ispit  :thumbdown: Ja reko pa imaš parking na fakultetu valjda kaže,ma žurio sam ko da se zavlači iza  :realmad: Ja reko i ovo je lepo što si uradio,on poče tu nešto da izigrava i glumi,ja reko neko će da ti izgrebe ovo biiip,da ti poskida brisače i još će da te bije,on sede u auto pomeri ga da izađem i kao nešto priča sebi u bradu,ja reko matori jel ima još neki problem,on kao ne.ne  :hrhr:

 

Nisam odmah hteo da zovem pauka,jer reko vratiće se valjda brzo nije toliko govedo,ali on bi ladno ostao tako parkiran svih 3 sata da nije video da mu se neko mota oko auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada sam išao na diplomski zagradio sam 3 automobila na parkingu fakulteta, ipak je jednom diplomiranje   :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam diplomirao desetinu metara poviše,ne mešam se ja sa ovim sa prirodnih nauka  :laughing: zna teoriju relativiteta napamet,al da nauči da se parkira to nikako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ismevanje bahatih vozača

 

ismevanje-bahatih-vozaca.jpg

 

Jedan od najvećih problema kada je parkiranje u pitanju jeste naravno nedostatak slobodnih mesta. Čini nam se kao da je pravo čudo kada se na nakom parkingu pojavi više od jednog slobodnog mesta. Ali to ne treba zloupotrebljavati kao što je ovaj vozač uradio. Koliko puta vam se dogodilo da vidite neki automobil koji je parkiran preko belih linijia koje označavaju svako parking mesto. Ti vozači zauzimaju dva mesta, jer misli da su bolji od drugih. Možda u tom trenutku ima više slobodnih mesta na parkingu ali to im ne daje za pravo da se bahato ponašaju.

To je uradio i vlasnik automobila Corvette C6, koji je zauzeo dva mesta na parkingu isped jednog restorana. Kako bi mu ukazao na očitu grešku pored njega se parkirao jedan Jeep Cherokee i to na vrlo specifičan način. Zatim je vlasnik tog automobila otišao unutar restorana i celu situaciju snimio telefonom.

Kada je vozač Corvette došao bio je zbunjen onim što je video. Njumu su se čak smejali neki od prolaznika, a mi ćemo dodati da je šaljivdžija mogao da bude i jako bezobrazan i da svoj Jeep parkirao bliže kako se u Corvette ne bi moglo ući, ali izgleda da je njegov cilj bio samo da ismeva nesavesnog vozača.

 


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...