Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Imaju tu i dva Fiat-a bahato parkirana :p 

 

Ali u konkretnom slučaju ništa od toga nije bahato jer kada bi se parkirala dva auta između dva drveta, vozači ne bi mogli da izađu iz auta, tako da svi parkiraju na dva mesta ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam neke ljude koji kad parkiraju staju tako da zauzmu 2 mesta kao onaj audi sa predhodne strane,

iz razloga sto ima debila i retatarda ( sto sam vise puta i video svojim ocima) koji kad otvraju vrata nemaju osecaj sa istim pa tras po vratima u auto pored !

 

Tako da kontam da vecina da vecina ovih sa slika gde jedan auto zauzima 1,5 do 2 mesta, ili stoji ukoso parkiraju tako zbog navedenog razloga !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi sa prethodne strane (a ima ga i na ovoj strani) kao i Ducato i Punto stoje na dva mesta jer fizički nije moguće da se parkiraju dva automobila i da neko može da izađe iz njih. 

 

Što se tiče Ovog belog Audija, imali smo na ovoj temi i mnogo kreativnija parkiranja... ovo i nije toliko strašno... 

 

Što se tiče parkiranja na dva mesta i grebanja auta, ja to redovno radim na mestima gde ima dovoljno mesta na ostatku parkinga. Tamo gde nema ili se zalepim za onog do mene tako da suvozač ne može ni da prođe, a kamoli da otvori vrata, ili se ne parkiram uopšte. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar patent... jer je primetno da ostecenja na vratima najcesce poticu od suvozackih vrata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi sa prethodne strane (a ima ga i na ovoj strani) kao i Ducato i Punto stoje na dva mesta jer fizički nije moguće da se parkiraju dva automobila i da neko može da izađe iz njih. 

 

Što se tiče Ovog belog Audija, imali smo na ovoj temi i mnogo kreativnija parkiranja... ovo i nije toliko strašno... 

 

Što se tiče parkiranja na dva mesta i grebanja auta, ja to redovno radim na mestima gde ima dovoljno mesta na ostatku parkinga. Tamo gde nema ili se zalepim za onog do mene tako da suvozač ne može ni da prođe, a kamoli da otvori vrata, ili se ne parkiram uopšte. 

 

upravo tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog velikog gospodina

 

20140912_123530.jpg  20140912_123534.jpg
 
- Parkiranja izvan obeleženog parking mesta i to nećim delom na trotoar
- Na parking dospeo iz suprotnog smera preko pune linije
- U trnutku njegovog dolaska celo mesto je bilo prazno tj. nije bilo drugog vozila pa kao nije mogao da se parkira lepo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Što se tiče parkiranja na dva mesta i grebanja auta, ja to redovno radim na mestima gde ima dovoljno mesta na ostatku parkinga. Tamo gde nema ili se zalepim za onog do mene tako da suvozač ne može ni da prođe, a kamoli da otvori vrata, ili se ne parkiram uopšte. 

 

Problem je kad se likovi parkiraju u suprotnim smerovima pa ti kako god da stanes izmedju njih oba vozaca ulaze sa strane do tvojih kola,a to mi se redovno desava :wallbash:

 

- Na parking dospeo iz suprotnog smera preko pune linije

 

Odem pre neki dan na pijac da kupim babi paprike i vidim svi parkirani uz ivicu kolovoza u suprotnom smeru pa stanem i ja tako,bilo 7-8 auta tako parkiranih,nigde znak da je zabranjeno parkiranje.Posle 10 min idem ka autu a tamo haos,panduri,pauk,lik iz parking servisa ide i redom slika aute...

Pitam ga ja sta je problem,kaze niste se propisno parkirali.

Kazem mu ja da nigde nema znak da je zabranjeno parkiranje,kaze on tako je ali ne smes da se parkiras u suprotnom smeru-uz levu ivicu kolovoza, na sta mu ja ukazem da je vec 7-8 auta tako parkirano pre mene i da sam stao u drugu traku ne bi moglo da se prodje...

Na sta mi pametnica jedna kaze da sam onda trebao da se okrenem i da stanem na isto mesto samo u suprotnom smeru i sve bi bilo ok :shock::evil:

Nije na kraju nista pisao tako da sam dobro prosao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...