Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Iz još jednog ugla ono što je Woodoo već postavio par postova iznad:

 

Bahati vozač je zauzeo 2 parking mesta: Pripremili su mu osvetu koju će pamtiti

 

164424-parking.jpg

 

Bahati vozač parkirao se tako da je zauzeo dva parking mesta, pa su dvojica vozača rešili da se osvete ovom bezobrazniku.

Naime, oni su svoje džipove parkirali do crvenog Mercedesa bahatoga vozača, tako da nesretnik nikako ne može da otvori vrata svog mezimca. Kada se bahati vozač vratio iz kupovine i pokušao da uđe u svoj auto, shvatio je da je to nemoguće. Počeo je da iznervirano hoda okolo u pokušaju da nekako uđe u vozilo, ali mu to nikako nije pošlo za rukom. Na kraju  je otvorio gepek automobila i kroz njega pokuša da uđe. To mu je pošlo za rukom, ali će sledećeg puta sigurno dobro razmisliti kako će se parkirati.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fake & gay, taj "vlasnik" Mecke se vidi kako sedi na ivicnjaku dok ovaj parkira ovu belu zajebanciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, cuore_sportivo said:

Neeee nego da ga zagulim po vratima :lol: a samo p... bodu hahahaa

 

Junački, nema šta, auto ne može da se brani 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, beli_Punto said:

 

Junački, nema šta, auto ne može da se brani 

Ah...pa nemoj odmah da se prozivamo :) ovakvi drugacije nikada nece nauciti kao sto i sam znas. Dzabe pauk,dzabe kazna...ali kada se zaguli onda realno boli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah...a kako invalid da objasni ovakvom bahatom? A dobro..aj da ne offujemo. Slazemo se obojica da je zasluzio i vise nego sto bi "zakonski" dobio ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepropisno parkiranje umalo završilo fatalno: Pronašao bombu u automobilu

 

 

Za nepropisno parkiranje automobila možete da dobijete kaznu ili će vam auto odneti pauk. Ne i u Rusiji, gde se s takvim prekršiocima obračunavaju na veoma eksplozivan način. 

Ovaj nesvakidašnji događaj se desio u Omsku na krajnjem jugozapadu Sibira u blizini granice s Kazahstanom. 30-godišnji vojnik je približavajući se svom automobilu parkiranom na zelenoj površini blizu zgrade u kojoj živi primetio plastičnu vezicu na točku i odlučio je da to proveri. Nakon što se sagnuo usledilo je iznenađenje, ručna bomba bila je privezana uz oprugu automobila. Odmah je pozvao policiju koja je obezbedila prostor i na vreme sprečila eksploziju. Lokalni mediji napominju da su u blizini parkiranog automobila vrtić i osnovna škola, kao i da bi u slučaju eksplozije broj žrtava sigurno bio velik. Policajci su prvo sumnjali da se radi o školskoj bombi, ali se pokazalo da je prava. Trenutno se vode istražne radnje sa ciljem pronalaženja krivca.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam u petak parkirao na dva mesta u prilicno prometnoj ulici, ali bilo je mesta jos na parkingu. Ja sam zauzeo 2 mesta koja su odvojena bankinom i banderom.

I prethodnih dana sam dolazio u iskusemje, pa sam odustao, jer ne volim tu bahatost, niti bih voleo nekog ludaka sa srafcigerom.
Ali svaki put kad se odlucim da budem normalan i parkiram auto skroz skroz uz bocnu bankinu, u toku dana vidim nekog bilmeza da se parkira tih uz mene i vudim novu ogrebotinu od vrata.

I eto, u petak sam se izbahatio, jer su drugi bahati kad otvaraju vrata.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas je popularno cupanje brisaca i "kljuc metoda" posto ima jako mali broj parking mesta, tj dovoljan za stanare 2 zgrade ali ne dovoljan ako dodje neki pametnjakovic i zauzme 2 mesta tamo gde svi mi koji tu zivimo gledamo da parkiramo auto i postujemo svaki cm tog parking i tih slobodnih mesta.

Neko rece gore za srafciger slazem se, samo po dzepu vlasnika. Neko rece auto nije kriv, ali drugaciji nacin ne postoji da se neko nauci pameti osim da dobije po dzepu. Tvrdim da je efikansija metoda od grebanja, cupanje brisaca ili retrovizora.

Vidim komentar za cekanje vlasnika, to je po meni losa ideja. Prvo izgubices svoje vreme trazeci parking a i kasnije cekajuci tog idiota. Drugo, moze biti i da je zena sto je cest slucaj. Treci razlog je krivicna prijava tog maloumnog debila.

Naime, pre 4 godine moj teca je imao istu situaciju da ga neki slepac zagradi na parkingu na Ceraku. On je lepo dosao do kola kao sav normalan svet, upalio auto i cekao da se taj skloni jer su bila sva 4 migavca upaljena. Proslo je 10,15 min, svirao je, cekao, cekao ali dzabe. 

Bila je opcija da on i zet pomere taj muceni pezo 206 ali ovaj je odbio zeleci da se obracuna sa imbecilom. Posle citavih 2 sata i 30 minuta dolazi smeker i ulazi u kola. Naravno teca kome je mrak na oci pao odavno, prilazi udara ga i ovaj pada kao sveca. Nije mu nista bilo, osim modrice i podliva, ali teca je popio prijavu i isao na sud, to se vuklo narednih 2 godine, izgubio je i para i zivaca itd itd.. Sto nije zvao pauka, nije hteo, kao sto je gore neko predlozio on je resio da ga ceka. Mogao je da pomeri auto i da pocupa brisace, retrovozore itd, on nije hteo, resio je da ga ceka..

Najbolje se pokazalo kada ih udaris po dzepu da oni to ne ponove vise, i iz iskustva komsija i mog ovi koji su bili "opomenuti" svaki put su stali normalno jer su skapirali sta su uradili.

Malo duzi post, ajd uzdravlje.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si da ostanes bez tece :D

 

U ova vremena nam samo jos fali da se ubijamo zbog parking mesta, kao da malo ginemo i pucamo jedni u druge ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...