Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

gledao sam pre 15 godina u budimpesti svojim ocima kako pandur pise kaznu za nepropisno parkiranje a zatim na sofersajbnu auta lepi neprovidnu nalepnicu dimenzije 20cm X metar. na nalepnici nesto pise na madjarskom. kad je pandur otisao, prisao sam i video da je nalepnica ona papirna samolepiva, znaci ima mecku da rodi dok je skine!

eto recepta za nasu policiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da osvezim temu.

Posto se u selu naplacuje parking a pauk ne postoji covek resio da se raskomoti parkiravsi se na trotoar.

162917_477694103954_684803954_5586139_3528359_n.jpg :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov kramp ali nova i skoda ! :rofl::thumbsup:

Da dodam . Ono drugo je budak , ako ne zamerate . :thumbup:

Sta bi tek sa njim postigao. Mislim da je covek povukao "rucnu" jer bi bilo vec i previse ! :blink:

Uzgred, ne bi bilo lose stikere sa ovom slikom lepiti gospodi uz poruku :" Ovako prolaze ..." !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, sigurno se konstantno parkirao na tom mestu i svima je KONSTANTNO smetao....

Tako da, realno - ko ga jebe!!!! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim, ta skoda je na putu a svi ostali na trotoaru , u cemu je fora? Ovako se ne vidi sta je zgresio.

I btw , ne podrzavam, podavila bi ih ko macice samo da vidim nekog blizu kola, ovo je vec previse. Ima boljih nacina za resenje bahatog parkiranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je više ovakvih "vaspitavanja" niko se nigde nebi pogrešno parkirao i blokirao druge :whistle: Texas rules :unworthy::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre ce biti da je ostao nekim zidarima duzan lovu :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda upotreba ovih alata ima neko konkretno znacenje. mislim, ko god da je, mogao je i obicnom motkom da olupa auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne boje se ni pauka ni kazne.Ne podrzavam ovo,ali za nase uslove je to jedino resenje.Kupiti nove pijuke i krenuti recimo niz Vojvode Stepe...Brigada omladinaca ne bi uspela da razbatali sva kola koja stoka parkira po ulici.Takvi smo ljudi i ovo je jedini nacin da se neko dozove pameti,mada ja bi ovakvog pijukom u glavu....realmad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i elegantnijih resenja od pijuka. Recimo ulje za kocnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulje je mit,ovo je prava stvar.animier.gifrespect.gifband.gif

Nije mit, ali nije ni potpuno efikasan. Meni prsnulo po pozarnom zidu na z101, obrisao ali nisam video na jos nekoliko mesta i nagrizlo farbu, ali je stalo kod osnovne boje tako da nije istrulio kao sto se prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci u opremi auta uz prvu pomoc treba nositi i piuk....logicno...evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ganc nov pijuk :) kupljen po potrebi :D

Parkiranje1.jpgParkiranje2.jpg

Ko god da je ovo uradio, ako je bahato parkiranje razlog, svaka mu dala, 100x sam imao takve probleme sa raznim debilima, i dobro znam koliko zna da iznervira...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene su tablice PA i SD znakovi opste opasnosti.Cim vidim te tablice pokusavam da se sklonim sto dalje.Sve je ovo nista u odnosu na Vojvode stepe i Bulevar Revolucije.Tu ljudski bezobrazluk dolazi do punog izrazaja.Paukovi nose,milicija kaznjava,a goveda i dalje po starom...Nista ih ne nauci pameti.

ejjjjjjjjj sto vi dirate nas iz stepe , ipak mi tako parkiramo na sred ulice jer smo Vozdovcani heheheheh :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...