Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Ne zivim tu vec par stotina metara dalje, u toj zgradi mi je najbolji drug (ne u tom ulazu). Evo nasao sam sliku:

 

DSCF1137.jpg

 

Ranije je lik imao i metalnu sipku koju bi zakljucavao kada bi se isparkirao. Parking postoji 10m odatle i parkira na njemu samo ako nadje slobodno mesto ispred ulaza inace ga utera ovako.

 

Znam da su zvali komunalce mnogo puta, urgirali ali on parkira i dalje. Neko mi je rekao da je vlasnik neki nas direktor iz NIS-a.

 

Samo 30m odatle je vlasnik audija parkirao redovno na zelenoj povrsini, komsije ga prijavile, dolazili komunalci, pauk, i kad je osetio po dzepu prestao je.

 

Audi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC Merkator od danas uveo dzaba parkiranje do 2 sata ...

preko dva sata 100 dinara sat parkiranja a ako ne potrosis nista onda ti naplate svaki sat parkiranja 100 dinara ..... to su uradili i 2008 pa je promet u TC opao za 50 posto .... videcemo dokle ce da traje ...

U najavi haos na okolnim parkinzima i zelenim povrsinama

 

PO ZELJI KUPACA

 

cxcb49535.jpg  cxcb49536.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS Mercator vise lici na privatnu garazu NIS-a. U nju parkiraju cak i sluzbena vozila... Najblaze reseno smesno je gledati kako parkiraju u 08.00, i odmah izadju desno prema NIS-u. U Merkator mozda udje par njih od par stotina parkiranih auta, od kojih pravi kupci ne mogu da nadju parking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poluprazan parking do 17 a i posle kada je dzabe nije guzva .... tako ce verovatno biti i u kasi ..... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je lazna slika da ima kupaca ako je pun parking.

 

Od tih koji su parkirali u Mercatoru u NS u 08.00 nikakve koristi. Od celog tog parkinga nema nijednog kupca u Mercatoru... U Mercatoru cim se otvori nema skoro nikog - par ljudi... a parking prepun - nema nijednog mesta!! Gde su ti ljudi koji su parkirali vozila u Mercatoru, kad u celom mercatoru ima 10 ljudi... zna se... u NIS-u.

 

U 16.00 Guzva na izlazu... cim im se zavrsi radno vreme sedaju u kola i odlaze... od njih ne mogu pravi kupci da nadju mesto za parking, ja vrlo cesto necu da idem u Mercator u toku dana, jer nema u njemu skoro nijednog mesta za parkiranje, vec tek posle 16h, kad se zavrsi radni dan u NIS-u... Tako je i na svim ostalim parkinzima u okolini... naglo se isprazne.

Edited by ata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je bolje da tad ides ... prodavnica prazna, a parking ces vec naci ...

Kod nas su Dis i buvljak jedan do drugog, svi koji idu na buvljak parkiraju se na Disovom parkingu ali to nikome ne smeta jer ima dosta mesta ... i sad dok se dis renovira i kamioni i masine su na parkingu, parkirani su blize zgradi i ne smetaju ovima sto dolaze na buvljak ...

Inace mislim da bi drugacije razmisljao da radis u NIS-u ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, znam...  ;)

 

To je jos jedan primer za relativnost, pored onog cuvenog: "Vreme sporije prolazi za onog ispred WC-a, nego za onog ko je u WC-u..."  Albert Ajnstajn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace mislim da bi drugacije razmisljao da radis u NIS-u ...

 

Inace NIS=Gazprom nema pare da kupi zaposlenima karte za parking? :thumbdown:

 

Malo je sto su dobili firmu na poklon,sto uzimaju nasu naftu i gas za dz..pa sad jos jasu po parkinzima drugih firmi koje su kud i kamo postenije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam primetio i  da radnici na pumpama imaju problema sa parkingom ... parkiraju uzduz i popreko, ali iza objekta, bar je u Smederevu na pumpi kod stare zelezare tako ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao sam o Merkatoru na Novom Beogradu .... mada su u okolini opstina, zgrada SIV 3, policija, itd itd ... ima tu puno kupaca u toku radnog vremena ali mislim da sada iz principa nece da kupuju .. videcemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema narod pare ... mislite da ljude stvarno boli uvo da razmisljaju da li su kola na parkingu dosla u posetu prijatelju, na posao ili u kupovinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bahat prema samom sebi :D

 

cxcb108026.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovo ne bih znao da uradim! A i da mi se desi da tako nešto napravim pomerio bih auto jer bih (valjda) video da nešto ne valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...