Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

delta city danas!!!

mogu da razumem da neko stane na mesto za invalide u doticnom objektu(pricam samo o delta city-u) jer bukvalno 70% donjeg nivoa je za invalide ali ovaj ga pretera...

IMG_0125.jpg

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovde je potpuno ocigledno da je vlasnik automobila invalid... zar bi zdrav, normalan covek parkirao ovako... ne bi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prizor koji sam zatekao u Učću, juče poslepodne, zaista je bio ružan. Nivo -2, deo parkinga je C1. Odmah uz lift, 4 parking mesta za invalide...i na njima Mercedes SLK AMG, Audi S6...i neki džip. :thumbdown:

Hteo sam da slikam, ali ko zna...možda snimaju, verovatno su vozila pod video nadzorom pa da me ne sačekaju negde (jer nisam bio sam :lol: ).

Evo prizora ispred moje zgrade - u pitanju je Audi A4, parkiran na biciklističkoj stazi. A "dečko" koji vozi taj Audi je policajac. Sramota.

26022012435.jpg

Edited by Maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan prolazio sam pored BAS autobuske stanice i ugledam policijski automobil kako ulazi na stanicu u suprotnom smeru, tj. na rampu na koju izlaze autobusi. Zivo me interesovalo sta se desava pa izadjem i posmatram cudo, policajac je doveo kolegu na stanicu, ostavio ga i izasao na rampu na koju ulaze autobusi na stanicu. Jes' da nije parkiranje al' je zato bahato! :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Sad, ulica Brace Ribnikar, kod Agricol Banke... Konstantno duze vreme se tu parkiraju i nikom nista... Jako mi to ide na zivce, na sred puta!!

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti auti i još registracija broj do broja :rolleyes:

možda misle da je to obeleženo mesto za parking :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda su to bas automobili brace Ribnikar, a ulica je njihova :coffee:

(isti automobili i registracije - broj do broja, moze da znaci samo da su sluzbeni automobili neke firme, kupljeni i registrovani zajedno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili je pogodio :rofl:

Tako je to kod nas,ja cu slikati jedan stilo da vidite gde se parkira na sred pesackog i tako je stajao jedno 2 meseca mozda i jace i niko nista i dan danas se tu parkira i opet nista,ali to tako treba :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su vozila od te banke, a parkiraju ih ispred (bahato i bezobrazno) svakog dana na istom mestu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošalješ ovu sliku MUP-u i nekoj TV stanici pa da vidiš kad im razrežu kaznu i za vozača i za banku pa još sve to objave na TV-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi Sad, ulica Brace Ribnikar, kod Agricol Banke... Konstantno duze vreme se tu parkiraju i nikom nista... Jako mi to ide na zivce, na sred puta!!

Svaki dan prolazim tuda ... i svaki put mi padne na pamet "eh..., sto nemam 'edno 500 eura viska, da kupim nekog matorog volvoa i samo se 'slucajno' ocesem o njega" :D

Elem, bas su djubrad..., ajd josh i kad se nagura skroz desno, ali vishe puta oni to parkiraju onako, posred ulice, i ne mozes proci pored njega ... uzas

Edited by rand0m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je strašno, ali nije se ona parkirala tu što je bahata, nego što misli da tako treba, tj može :whistle: Sad dodjoh iz grada, a pored zgrade BMW E60, BG table, parkiran na kant preko 3 lepo obeležena parking mesta, htedoh da slikam, ali smrklo se pa se ne bi lepo videlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chikavili je pogodio :rofl:

Tako je to kod nas,ja cu slikati jedan stilo da vidite gde se parkira na sred pesackog i tako je stajao jedno 2 meseca mozda i jace i niko nista i dan danas se tu parkira i opet nista,ali to tako treba :rant:

sto ne zoves parking servis da ga sklone?

kad prijavis tako nesto moraju da izadju da intervenisu!

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...