Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Quote
bahatoparkiram.com

Ukoliko ste nalepnicu sa ovom adresom zatekli na zadnjem delu svog vozila,

budite sigurni da ste pomogli:

- sporiji protok i zaustavljanje saobraćaja

- ugrožavanje bezbednosti vozača i pešaka

- višu individualnu i javnu potrošnju goriva

- višu emisiju gasova štetnih za životnu sredinu

- lošije psihičko stanje učesnika u saobraćaju

- viši nivo buke u ekosferi

- narušavanje izgleda saobraćajnica i okoline,

a osim toga ilustrujete dubok i višeslojan nedostatak kulture i tolerancije.

Ako želite da nas tužite zbog uništavanja lične imovine i nanošenja duševnog bola, učinite to.

Ako pak priznate krivicu ili ste došli na ovu stranicu iz pobuda i da biste podržali projekat,

drago nam je zbog toga.

KRIO 2009. bahatoparkiram.com je nezavisni projekat kolektiva za razvoj i održivost.

Dosao sam u posed nekoliko neiskoristenih nalepnica, cuvajte se :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi trebalo imati sablon i sprej,da dugo nose uspomenu na svoju bahatost i bezobrazluk. :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E malo mi je novog ZOBS-a sad još i ovo... i posle neko kaže nije represija... ma uooooooppšte nije :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nema veze sa ZOBS-om.Ovo je kampanja protiv goveda koja su preplavila grad i balegaju gde stignu.Ljudima koji parkiraju preko dva mesta,ostavljaju vozilo na sred ulice i time porucuju ostalimada su niza rasa treba kantu benzina u krilo i spaliti sa sve autom,to bi bila prava ekologija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da mi je juče jedna nalepnica bila pri ruci da ukrasim Mercedes M klase parkiran na trotoaru ispred Pizda Hut-a :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

xm zanimljivo, ok nekome treba lepiti po kolima, slazem se, ima opasnih goveda, ali ajde neka neko parkira ispred moje zgrade posle 21h, naravno da cu da ostavim auto na ulici jer nemam gde drugde, jedino da parkiram 3 bloka nize pa da hvatam bus do kuce

ovakve akcije mogu da se sprovode kada bude bio resen problem parkiranja u gradu, beograd ima 32% parking mesta od ukupnog broja potrebnih istih

p.s. vili sacuvaj mi jednu zalepicu je sam na auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovo nema veze sa ZOBS-om.Ovo je kampanja protiv goveda koja su preplavila grad i balegaju gde stignu.Ljudima koji parkiraju preko dva mesta,ostavljaju vozilo na sred ulice i time porucuju ostalimada su niza rasa treba kantu benzina u krilo i spaliti sa sve autom,to bi bila prava ekologija.

Ma skontao sam da nema, nego se pojavilo u isto vreme kao i priča o ZOBSu :D

Evo kad već volite... Pančevo - nepresušni izvor gluposti:

gxTKm40.jpg

Pq1BIyXS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene su tablice PA i SD znakovi opste opasnosti.Cim vidim te tablice pokusavam da se sklonim sto dalje.Sve je ovo nista u odnosu na Vojvode stepe i Bulevar Revolucije.Tu ljudski bezobrazluk dolazi do punog izrazaja.Paukovi nose,milicija kaznjava,a goveda i dalje po starom...Nista ih ne nauci pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da ce po stupanju na snagu ovog novog ZOBS-a ovoga biti daleko manje!

Psiholoski efekat a i kazne vece!

Inace sam ekstremno netolerantan po ovom pitanju, mislim da je parkiram pa svi ostali nek .... crknu!

Edited by chila

Share this post


Link to post
Share on other sites
p.s. vili sacuvaj mi jednu zalepicu je sam na auto :D

Da znas da je i meni palo na pamet da zalepim, ali necu :D

Inace imam jednu sa belim natpisom i jednu sa crnim. Ako hoces, sacuvacu ti tu sa belim natpisom, samo zaboravio sam ih na poslu, pa su mi nedostupne do utorka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i iz Nisha (ispred Interex-a) kako plavusha parkira

aV1KvZdJ.jpg

jeste polu prazan parking.. ali opet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za mene su tablice PA i SD znakovi opste opasnosti.Cim vidim te tablice pokusavam da se sklonim sto dalje.Sve je ovo nista u odnosu na Vojvode stepe i Bulevar Revolucije.Tu ljudski bezobrazluk dolazi do punog izrazaja.Paukovi nose,milicija kaznjava,a goveda i dalje po starom...Nista ih ne nauci pameti.

A gde ti parkiraš u Vojvode Stepe kad ideš nešto da završiš? Gde parkiraš u bulevaru kad skočiš do Orla na sekund po picu, pa 20 minuta čekaš red? Onda odlučiš da je unutra i pojedeš časkom...

Ima budala koliko oćeš kao ovi primeri sa fotki, al aj prst na čelo prvo.

Ja x puta uveče kad dođem nemam gde da parkiram pa se penjem na zelenu površinu, jer svako ko je parkirao prvi do bandere stane tačno 3 metra od nje, 3 metra onaj od druge bandere i između se ubudži jedan, znači 3 auta a može 4, puta 6 parova bandera jednako ja i još trojica....isto tako i ovi što stanu na trotoar bez bandera sa 3 metra rastojanja

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u Vojvode stepe se pre neki dan pop'o na trotoar, još je bio i kao neki mini parking bilo mesta :D Kad idem kod Orla lepo ili na parking faksa, ili platim drugu zonu pa parkirtam na mesto predviđeno za jelte parkiranje.

Da se ne lažemo... ja prvi za sebe mogu da kažem da bahato parkiram. Stvarno to volim. Merak mi je da stanem popreko na praznom parkingu ili da se nabijem na ulaz neke kafane u koju idem. Ali to činim isključivo kad zaista nikome to ne smeta ili ne ugrožavam nikoga...

Ljudi vole da stanu baš pored mesta gde izlaze, mrsko im je da prošetaju 10m ili da parkiraju čak ulicu niže... to je problem... Meni nije daleko da čak od ETF-a idem do Orla peške. Lepo parkiram tamo k'o čovek i onda odem u Orao i ne razmišljam jel' čekam 20min i hopću li jesti usput ili na licu mesta... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma slažem se, al su bulevar i v stepe loš primer jer nema uvek mesta, maltene nikad i nema, a ja nemam pojma gde je parking tvog faxa npr :D

Al najgori su baš ti što stane ispred Bucka na :pizza: npr i zagradi 2 prazna parking mesta tačno ispred, a noć, ne plaća se parking :2guns::whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ljudi budu parkirali na najblizem PROPISNOM mestu,bez obzira koliko je daleko od njihove destinacije tad mozemo pricati o kulturi.Nema opravdanja za nepropisno parkiranje.Ima nas dva miliona u ovom gradu,na sta bi licilo dva miliona opravdanja za razna s...nja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, prihvatam da sam nekulturan ako stanem u 2 noću ispred trafike u vojvode stepe da uzmem pljuge samo pre nego što ću da se vozam po kraju tražeći parking, pa uparkiraj, ugasi auto, izađi, zaključaj, otiđi, vrati se, otključaj, upali auto, isparkiraj pa na put igumane :D

ustvari ja sam kriv za raspravu, pomešao sam parkiranje i zaustavljanje, zaustavljanje je do 15 min, ispričavam se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZAUSTAVLJANJE vozila,da zvuci blaze pa jos u dva nocu.Tek takvi scenariji se lako zavrsavaju tragedijama,cak pre nego danju po guzvama.Bez obzira na to,gde je u coveku ono da uprkos tome da i ako je oko njega gomila koja balega ostane dostojanstven i da cini ispravno.Lako je prepustiti se stihiji i reci,pa svi tako rade.Zato smo i takvi i tako nam ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...